Lactacyd, Femina, Chusteczki do higieny intymnej (nowa wersja)

Lactacyd, Femina, Chusteczki do higieny intymnej (nowa wersja)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Chusteczki do higieny intymnej Lactacyd Femina zawierają naturalny kwas L-mlekowy, który pomaga utrzymać równowagę flory bakteryjnej okolic intymnych oraz alantoinę, znaną ze swoich właściwości kojących. Polecane w podróży, w pracy, po wysiłku fizycznym, w trakcie miesiączki oraz zawsze, gdy chcesz czuć się świeżo i pewnie.
Dostępne w opakowaniu 15 sztuk (klasyczne opakowanie) lub 10 sztuk - pakowane w wygodne, pojedyncze saszetki.

łagodzące, równowaga flory bakteryjnej
pakiet
chusteczki do higieny intymnej

Bardzo dobry produkt

Chusteczki Lactacyd dobrze sprawdzają się w podróży jak i domu. Chusteczki są sporego rozmiaru, nie rwą się i bardzo dobrze odświeżają. Opakowanie jest solidnie wykonane i chusteczki nie wysychają (zdarzyło mi się kupować tańsze odpowiedniki z dużo gorszymi opakowaniami). Są poręcze. Zdaje mi się, że to najlepszy tego typu produkt jaki do tej pory stosowałam. Ponieważ używam tego typu produktów od niedawna to nie mogę mieć pewności. Nie podrażniają, dobrze pielęgnują i pozostawiają uczucie świeżości.

Idealne na podróż!

Idealny produkt do torebki i na podróż. Opakowanie nie jest duże i w razie potrzeby odświeżenia są zawsze pod ręką. Zawsze używałam mokrych chusteczek dla dzieci z obawy przed uczuleniami i podrażnieniem. Kupiłam je po poleceniach koleżanek i nie żałuję! Są warte swojej ceny i teraz nie wyobrażam sobie nie mieć ich w torebce! Są dobrze nasączone i nie wysychają przy dokładnym zamknięciu opakowania. Mają neutralny, nie chemiczny zapach.

Śietne oddświeżenie

Delikatne, odswieżające chusteczki. Mają delikatny i przyjemny zapach. Co najważniejsze NIE UCZULAJĄ nawet bardzo wrażliwej skóry.

Opakowanie jest poręczne. Jedyny minus,że wysychają. Przechowuje je dodatkowo w małym woreczku strunowym

Zaskoczenie po rozczarowaniu...

Kilka lat temu postanowiłam wypróbować tak chwaloną emulsję do higieny intymnej Lactacyd, niestety rozczarowała mnie - podrażniała mnie niesamowicie. Ale teraz jakiś czas temu stwierdziłam, że dobrze by było mieć chusteczki do higieny intymnej "w razie W" i mój wybór padł na Lactacyd. Bałam się, że będą mnie tak samo podrażniać jak wspomniana emulsja, jednak nic takiego nie miało miejsca. Chusteczki przyjemnie pachną, dobrze odświeżają i pozostawiają przyjemne uczucie czystości. W opakowaniu jest 15 sztuk, dla mnie to wystarczająco dużo.
W podróży czy w torebce, warto je mieć :) .

Szkoda, że tak mało wydajne i stosunkowo drogie

Jak w tytule recenzji, cena ich zbytnio konkurencyjna nie jest, pakowane po 15 sztuk, ale działanie bardzo dobre.
Odświeżają, łagodzą, opakowanie nie niszczy się w torebce.
Dobre kiedy strefa intymna jest podrażniona, nie pogarszają tego stanu, lekko łagodzą.

NIEZBĘDNE

To mój przyjaciel. Stosuję płyn do higieny intymnej z Lactacydu i bardzo go sobie chwalę, więc kiedy zobaczyłam chusteczki z tej samej firmy od razu kupiłam. Jakość - w kosmos! To już mój totalny niezbędnik w każdej torebce.

Bez podrażniania.

Chusteczki sprawują się idealnie w każdej sytuacji. Zapach bardzo przyjemny, miły. Nie podrażniają, wykonują to co mają robić. W 100% polecam! Nie powodują podrażnień jak innego typu chusteczki do higieny intymnej, są delikatne dla skóry.

Niezbędne na co dzień i w podróży

Przede wszystkim od zawsze używam różnych produktów marki Lactacyd i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Tak było i tym razem. Chusteczki do higieny intymnej Femina są bardzo przydatne i w podróży i na co dzień.
Przede wszystkim chusteczki nie podrażniają, ale pielęgnują, koją i odświeżają. Mają ładny, przyjemny zapach. Materiał, z którego chusteczki są wykonane jest miękki i bardzo delikatny. Są równomiernie nasączone, dzięki zamknięciu nie wysychają i można je używać kiedy tylko jest ku temu potrzeba. Opakowanie jest niewielkie, ale za to bardzo poręczne, bo można wrzucić je do torebki lub wyciągnąć z niej niepostrzeżenie. Wersji w saszetkach nie używałam jeszcze, ale myślę, ze jest to bardzo dobry pomysł!
Minusem może być cena, ale od czego są promocje;)

Najlepsze chusteczki

Skusilam sie na wersje w saszetkach jak tylko zobaczylam je w Rossmannie. Do tej pory najlepsze jakie mialam to byly chusteczki z AA (i dalej twierdze ze sa super i pewnie bede do nich co jakis czas wracac:)) jednak wersja saszetkowa awansowala juz u mnie na miejsce piewsze ;)

Jesli chodzi o samo uzytkowanie produktu to chusteczki sa dobrze i rownomiernie nasaczone, ale nie ociekaja, odswiezaja, nawilzaja, bardzo ladnie pachna, w tej kwestii spelniaja swoja funkcje w 100% ;)

Dodatkowym atutem tego produktu jest wersja saszetkowa. Nie musze nosic calego opakowania tylko wrzucam do torebki 2-3 sztuki chusteczek, mam je zawsze pod reka i nie martwie sie czy opakowanie mi sie czasem nie rozkleilo co mogloby spowodowac wyschniecie wszystkich chusteczek.

Podsumowujac: produkt, ktory z cala pewnoscia polecam. Funkcjonalny na co dzien, na wyjazdy czy przed wizyta u ginekologa. Kazdej kobieta powinna je miec w torebce ;) u mnie 5/5

DELIKATNE

Są to pierwsze chusteczki intymne, które mnie nie podrażniły. Materiał, z którego zostały wykonane jest miękki i delikatny. Zamknięcie solidne, działa dobrze do samego końca. Wszystkie chusteczki są jednakowo nasączone. Opakowanie idealne do torebki. Fajne, ale nie ulubione. Znalazłam tańsze o podobnych właściwościach.

Najlepsze do torebki w trasę!

Genialny produkt do torebki, na wyjazd, do tego, żeby zawsze mieć blisko siebie gdy zajdzie potrzeba wymiany tamponu a nie jesteśmy w domu, więc warunki higieniczne pozostawiają nieco do życzenia.

Nie są może najtańsze, ale jeżeli szukacie chusteczek,które was nie podrażnią, uchronią przed nawracającymi infekcjami, nie zaszkodzą delikatniej florze bakteryjnej a jednocześnie odświeżą Was i oczyszczą to tylko te i żadne inne. Nic tańszego nie może się z nimi niestety równać.
Plus za opakowanie, które można skutecznie wielokrotnie zamykać i chusteczki nam w nim nie wysychają.

bardzo dobra pielęgnacja w sytuacjach &quot;awaryjnych&quot;

Czasem zdarzają się sytuacje, w których potrzebne jest nam odświeżenie a nie ma ku temu sprzyjających warunków. Chusteczki Lactacyd są wtedy nieodzowne. Najczęściej stosuję wersję Femina ale pozostałe, np. Sensitive, też doskonale się spisują.
+ chusteczki są bardzo dobrze nasączone,
+ nie wysychają w opakowaniu, mimo, iż nie jest ono zamykane na klik
+ są dość dużych rozmiarów
+ łagodzą podrażnienia, oczyszczają i odświeżają okolice intymne
+ bardzo poręczne, zmieszczą się w każdej torebce, ja mam je zawsze pod ręką
+ doskonale sprawdzają się w podróży
+ nie powodują uczuleń ani dyskomfortu

Naprawdę warto mieć je ze sobą, cena może nie jest najniższa za taką ilość chusteczek, ale nie zużywają się szybko i bywają niezastąpione w ekstremalnych sytuacjach.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście