Astor, Seduction Codes, No 2 Volume & Curve Mascara Black (Tusz pogrubiająco - podkręcający do rzęs)

Pojemność 10,5 ml

Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black to ultra pogrubione i idealnie podkręcone rzęsy. Szczoteczka wyprofilowana tak, że pozwala pokryć nawet najmniejsze rzęsy. Nie pozostawia grudek na rzęsach. Testowany okulistycznie.
Tusz do rzęs Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black jest odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe

Całkiem ok

Trafiłam na ten tusz kiedyś standardowo na Rossmanowskiej promocji i skusiłam się na niego ze względu na ładne opakowanie :P Powiem szczerze że naprawdę byłam z niego zadowolona. Jak dla mnie fajnie pogrubiał i podkręcał rzęsy. Fajnie podkreślał. Nie osypywał się , szczoteczka była też naprawdę ok. Był wystarczająco trwały. Naprawdę nie można mu niczego zarzucić. Szkoda tylko bo dawno go już nie widziałam w sprzedaży.

Okropny...

Konsystencja tego tuszu była dla mnie jakimś totalnym niewypałem - nie była kremowa, tylko wręcz mokra i wodnista. Efektu pogrubienia nie widziałam - bardzo sklejał rzęsy i tylko je farbował na czarny kolor. Nie mam opadającej powieki, ale ten tusz i tak zawsze odbijał się na łuku brwiowym. Widzę, że i tak nie można go już dostać. To dobrze, bo nikt nie wręczy mi go na gwiazdkę przynajmniej.

Gdzie jesteś, ukochany?

Tusz idealny.
Piękne opakowanie, różowe, pikowane, z czarnymi elementami imitującymi koronkę. Wygięta szczoteczka, która podkręca rzęsy do samego nieba, pogrubia i nadaje kociego spojrzenia. Niezawodna formuła, która się nie kruszy i nie rozmazuje, pozostaje na miejscu aż do wieczora. Czego więcej chcieć?
Dostępności! Astor został wycofany z Rossmanna, w Internecie też nie jestem w stanie znaleźć tego tuszu. Cóż mi pozostało? Opłakuję, pamiętam, wspominam i tęsknię...

Bardzo go lubiłam

Tusz kupiłam na promocji w Rossmanie bo cenie regularnej wydawał mi się za drogi. Po uzyciu byłam zachwycona fajnie pogrubia i wydłuża. Nie kuruszy się nie rozmazuje nie sklejał i żadnych grudek też nie pozostawiał a jeśli chodzi o szczoteczkę to takie uwielbiam jest duża puchata takimi najlepiej nakłada się tusz wiadomo że przy pierwszym użyciu był dość mokry ale po kilku dniach było super. Polecam

Ładnie podkręca rzęsy

Tusz kupiłam na promocji w Rossmanie z polecenia koleżanki i ja sama również mogę go polecić. To jedna z lepszych mascar jakie miałam. Dzięki szczoteczce łatwo się ją aplikuje, tusz ładnie wydłuża, delikatnie pogrubia i podkręca rzęsy. Nie skleja i nie zostawia grudek. Szybko zasycha, ma intensywny czarny kolor i nie obsypuje się. Jedynym minusem jest cena i to, że nie jest wodoodporny.

Jestem na tak

Kupiłam go gdy był dostępny jeszcze w rossmanie. Był to mój pierwszy tusz z tej firmy i za taką cenę. Opakowanie jest prześliczne, mógłby być trochę węższy żeby się lepiej mieścił w kosmetyczce. Pogrubi rzęsy, trochę słabo z wydłużeniem, ale ogólnie jestem na tak.

Najlepszy!!

Byl kiedys dla mnie najlepszy, ale gdy wycofali Astora z Rossmanna bylo go tez coraz ciezej dodostac w SuperPharm, i w drogeriach internetowych takze, wiec zrezygnowalam z poszukiwan :<
Byl moim KWC, idealna szczoteczka, ktora moje rzesy rozdzielala co do jednej, wydluzal, dawal objetosc, w polaczeniu z zalotka efekt nieziemski, niczym sztuczne rzesy.
Piekna czern, trzymal sie na rzesach caly dzien, nie kruszyl ani nie obsypywal sie
No ideal!!

Przyzwoity

Ten tusz mogę określić jako przyzwoity. Jest to dobry tusz do dziennych makijaży, po prostu na codzień. Ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, dodatkowo je podkręcając. Efekt nie jest długotrwały, ale sama mascara jest trwała. Nie zauważyłam, żeby się odbijała lub kruszyła. Mam jednak wrażenie, że tusz jest nieco suchy w swojej konsystencji, a czerń mogłaby być bardziej głęboka. Tak poza tym daje naturalny efekt, więc ocena tego należy do własnych preferencji. Mi się podoba. Opakowanie i cena na minus.

Bardzo dobry tusz

Ładnie rozdziela, podkręca i wydłuża. Wydajny. Można osiągnąć nim efekt zbliżonego do efektu sztucznych rzęs. Ma bardzo wygodną szczoteczkę, łatwo się nią rozprowadza tusz. Dociera też do tych najkrótszych rzęs. Utrzymuje się cały dzień bez poprawek. Nie rozmazuje się. Po dłuższym czasie lekko się osypuje. Opakowanie mnie urzekło.

Uwielbiam

Kupiłam na szybko, pierwszy jaki mi wpadł z odpowiednią szczoteczką. A to strzał w dziesiątkę! Mam rzadkie, krótkie rzęsy, ten tusz sprawił że się wydłużyły, u podstawy pogrubiły, a także ładnie podkręciły. Przy nakładaniu nie muszę się martwić że rzęsy się posklejają, nawet przy dwóch warstwach szczoteczka zostawia tyle tuszu, ile trzeba.
Zadowalająca jest również jego trwałość- bywało że nie miałam jak zmyć tuszu na noc, czy ucięłam drzemkę w dzień- tusz nie pozostawiał na powiece czy pod okiem żadnych śladów, nie rozmazał się.
Efekt bardzo, bardzo mi się podoba, cena nie jest wygórowana, więc tusz zagości na dłużej. :)

Tusz idealny

Super produkt !!! Delikatnie pogrubia nie sklejając przy tym rzęs. Idealnie podkręca i wydłuża. Nic się nie osypuje nawet po całym dniu. Dodatkowo cena bardzo niska jak na produkt tak dobry jakościowo.

Za delikatny

Kupilam na wyprzedażach szaf w rossmann. Polecialam z masowka- tusz, cien, podklad , szminki itp. Tusz z taką wysoką oceną trochę mnie rozczarowal. Rzesy mam raczej krotkie, ale mozna z nich cos jeszcze wyciagnac- najlepiej wiedzą o tym tusze loreal;)
Tusz w fajnym opakowaniu- bajeranckie. Fajna szczota...wyprowilowana i gesta. Tusz ma dobrą konsystencję. Testowalam go przez tydzień i tyle mi starczylo. Teraz uzywam go sporadycznie... tusz ładnie pokrywa rzęsy i tworzy natural look. Niestety zadnego efektu podkręcania nie zauważyłam, mimo iz malowalam na różne sposoby. Efekt jest ladny ale naturalny, a mi chodzi o coś więcej.
Nie podraznia i nie szczypie- potrafi się osypac delikatnie. Ladnie rozczesuje i przyciemnia. Takie natural beauty.
Dla mnie trochę za slabo. Lubię konkretne pogrubienie, wydluzenie lub przynajmniej podkręcanie. To wszystko daje mi kilka tuszy, które moge zliczyc na jednym ręku