Wella, Performance, Hairspray (Lakier do włosów)

Wella, Performance, Hairspray (Lakier do włosów)

Profesjonalny spray do wykańczania fryzury - bardzo mocny. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów uczesań. Daje się łatwo wyczesać z włosów, nie pozostawiając śladów. Produkt ekskluzywny. Przeznaczony wyłącznie dla salonów fryzjerskich.

Nie przepadam za lakierami ale jeśli muszę, to ten jest ulubionym

Lakier stosuję ostatnio dość rzadko. W ogóle jakoś nie szczególnie lubię lakiery. To chyba dlatego, że moje przygody z lakierami, były raczej nieudane. Nie znoszę poplątanych i posklejanym włosów, przez które nie da się przejechać palcami.
Natomiast kiedy muszę, to ten zdecydowanie jest ulubionym i jedynym który znajduje się w mojej łazience, ponieważ on właśnie tego nie robi.

+ Utrwala fryzurę, ale umiarkowanie mocno. Zwolenniczki betonowych fryzur raczej się z nim nie polubią, bo będzie za słaby.
+ utrwala ale równocześnie pozostawia włosy elastyczne i podatne na delikatne ruchy
+ nie skleja, nie robi sztywnych drutów ani waty cukrowej
+ łatwo się wyczesuje
+ bardzo wydajny
+ cena przystępna jak na taką pojemność
+/ - spray działa bez zarzutu. Dla mnie jest to spray idealny. Nie rozpyla dużej ilości, nie dusi i daje się nad nim zapanować. Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie. Nie spotkałam się nigdzie z mniejszą wersją. O ile lakier stosuję w domu to jest ok, choć i tutaj przydało by się mniejsze opakowanie, które łatwiej zmieściło by się na półce. Natomiast lakier bardzo się przydaje na wyjazdy np. w delegację, na ślub itp. Trzeba zabierać potężną butlę, która zajmuję sporo miejsca.

Produkt idealny

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Opakowanie: Duże, niezbyt poręczne. Dozownik bardzo dobry, nakłada odpowiednią ilość produktu na włosy.

Wrażenia: Zapach jak większość lakierów, średnio przyjemny. Lakier dobrze utrwala, nie skleja, nie obciąża i nabłyszcza. Przez wielkość opakowania jest bardzo wydajny. Cena jest adekwatna do jakości produktu. Minusów w tym lakierze nie dostrzegłam.

swietny lakier

Jest super, nie skleja włosów a je utrwala. Zapach nie nalezy do moich ulubionych, ale to chyba wspolna cecha lakierow do włosów. Bardzo duże opakowania, bardzo wydajne. Cena świetna w stosunku do jakości.

Ulubiony

Mój ulubiony lakier. Bardzo go lubię za to, że mimo iż użyję go na włosy dalej są one takie elastyczne, mogę je bez problemu dotykać, jak zawieje wiatr to zachowują się one w sposób naturalny a nie jak druty. Łatwo go z włosów wyczesać, duże opakowanie, cena około 23 złote, wydajny,

Niezastąpiony!

W domu, w salonie fryzjerskim... gdziekolwiek. Bo ten lakier to mój numer 1.
Nie skleja, nie obciąża, dobrze utrwala, nie pozostawia białego nalotu, bardzo łatwo go wyczesać. Używam go 4 lata i nigdy mnie nie zawiódł.
Jest to lakier profesjonalny, dlatego wyróżnia się spośród innych. Duża pojemność jak najbardziej na plus, sam lakier na rynku jest już długo - WELLA tworzy dla nas fryzjerskie kosmetyki od kilkudziesieciu lat.
Cenowo wypada fajnie ok. 25 zł za duże opakowanie.
Zapach nie dusi, nie czuć go w powietrzu.
Jest wydajny - w salonie fryzjerskim gdzie pracuje wystarczał na około pół roku.
Zawsze do niego wracam, jest jednym z lepszych na rynku.

Byłby idealny, ale...

Byłby cudowny i idealny - nie skleja włosów i nie oblepia ich białą otoczką, wygląda naturalnie, nie przetłuszcza, pachnie całkiem ładnie (co wydaje się niemożliwe, gdy opisuje się lakier)...

... ALE.

Wszystkie te wspaniałe cechy bledną przy jednej zasadniczej wadzie - lakier nie robi tego, co przede wszystkim robić powinien, czyli nie utrwala.
Za pierwszym razem, gdy popsikałam nim włosy w takiej ilości, w jakiej psikałam innymi lakierami, po pół godzinie nie było po nim śladu, jakbym w ogóle go nie użyła. Za drugim razem to samo. Zaczęłam więc używać go o wiele więcej, ale utrwalenie nadal nie jest "bardzo mocne".

Czy warto piskać takie ilości sztucznego produktu na włosy, żeby uzyskać tylko lekkie utrwalenie?

Ulubieniec ostatnich miesięcy !

Jeżeli chodzi o produkty do stylizacji włosów a zwłaszcza lakiery to zużywam je w tempie błyskawicznym. Ten produkt poleciła mi znajoma fryzjerka - jestem nim zachwycona, dlatego też dzisiaj zakupiłam drugie opakowanie :)

Lakier skutecznie ale w bardzo delikatny sposób utrwala fryzurę, nie skleja włosów a dodatkowo bez problemu można go w razie co z tych włosów wyczesać :) Rewelacyjnie sprawdza się na codzień jak i na większe wyjścia. Fryzura jest utrwalona a przy tym niezwykle elastyczna i sprężysta.
Produkt nie obciąża włosów, nadaje fajnego połysku, dodatkowy plus za niedrażniący zapach. Bardzo przypomina mi słynne lakiery Elnett od L'Oreala tylko, że w tym wypadku mam wrażenie, że przy takiej samej cenie ten z Welli wypada o niebo lepiej.
Na plus ekonomiczne opakowanie, wydajność oraz bardzo przystępna cena :)

Polecam, na prawdę warto go wypróbować :)

Idealny na co dzień

Rewelacyjny lakier do utrwalenia codziennych fryzur.Nie jest zbyt mocny, co daje bardziej naturalny efekt, gdy chcemy wygładzić wystające włoski, czy utrzymać rozpuszczone włosy w ryzach przez cały dzień. Lakier ładnie nabłyszcza, przyjemnie pachnie i bez problemu się wyczesuje. Nie zostawia nalotu na włosach, duże opakowanie w przystępnej cenie.

Genialny , nie skleja , mocno utrwala

Najlepszy lakier z profesjonalnych, infinium loreala ma na noc do tego lakieru. W drogeriach natura kosztuje 25 zl za tak duze opakowanie, prawie za darmo jak na te jakosc .nadaje delikatny polysk, wlosy sa elastyczne

bezapelacyjnie najlepszy!!!

nie skleja włosów, nie obciąża ich bez względu na ilość jaką zastosujecie, idealnie podtrzymuje wszelkie stylizacje, nie wysusza, nie pozostawia białego nalotu, nie moczy kosmyków nawet jeśli spryskacie z bliska, szybko schnie i bardzo bardzo łatwo go wyczesać, ładnie pachnie, jest mega wydajny. same zalety, zero wad (-:
najlepiej kupić go hurtowni fryzjerskiej, bo w salonie zapłacicie z 10 razy więcej...

Najlepszy lakier do włosów!

To zdecydowanie najlepszy lakier do włosów jakiego używałam. Poznalam go dzięki mojej fryzjerce. Początkowo bardzo spodobał mi się jego zapach, w drugiej kolejności zauważyłam, że nie uczula mojej wyjątkowo wrażliwej skóry głowy. Polecam do codziennego stosowania, jest wydajny (mnie duża, profesjonalna tuba starcza na około 4 miesiące codziennego stosowania). Kupuję go w sklepie z akcesoriami fryzjerskimi, jednak wiem, że jest dostępny w wielu miejscach.