Kneipp, Duschbalsam Jasmin & Argan (Kremowy żel pod prysznic `Jaśmin & Argan`)

Kneipp, Duschbalsam Jasmin & Argan (Kremowy żel pod prysznic `Jaśmin & Argan`)

Wspaniała kompozycja Balsamu pod prysznic Jaśmin & Argan ofiaruje uczucie łagodnego odprężenia i uwodzi zmysłowym, delikatnym zapachem w egzotyczny świat jaśminu. Aromakologiczne działanie olejków eterycznych oczarowuje i harmonizuje ciało i duszę. Balsam pod prysznic Jaśmin & Argan działa nawilżająco i chroni skórę przed wysuszeniem. Wartościowy olejek arganowy nadaje skórze elastyczność. Bez barwników i substancji konserwujących.

Nawet nawet, gdyby nie ten zapach

Balsam kupiłam na promocji w Hebe za 19,99 zł. Okazał się nawet ciekawy w działaniu, bo delikatnie mył, nie podrażniał przy tym skóry i postawiał ją nawilżoną - na tyle bym nie czuła konieczności balsamowania jej po prysznicu jak zawsze mam to w zwyczaju. Nie jest to super mocne nawilżenie, ale wystarczające, nie odczuwałam nieprzyjemnego uczucia napięcia skóry :)
Wszystko pięknie, ale zapach niestety całkowicie dyskwalifikuje ten produkt w moich oczach, jest bardzo mocny i drażni mój nos. Nie wyczuwam w nim jaśminu tylko zapach alkoholu (dziwne, bo nie ma go w składzie, ale jest "parfum" ). Do tego jest piekielnie niewydajny, starczył mi 1,5 tygodnia codziennego używania.

Plusy:
- delikatnie nawilża skórę (nie czuję po nim potrzeby dodatkowego nawilżania czymkolwiek)
- skutecznie myje skórę
- nie podrażnia skóry
- ciekawa balsamowa konsystencja mleczka (nie pieni się)
- przyjemny skład

Minusy:
- bardzo mocno pachnie, odrzuca mnie ten smrodek
- nie wydajny, może ze względu na za dużą dziurkę w opakowaniu
- trudno dostępny, widziałam go do tej pory tylko w drogerii Hebe

Nie jest to produkt zły, ale jego specyficzny zapach mi nie przypadł, może komuś innemu przypasuje ;)

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 / 200 ml