Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Glam, GlamBRUSH O10 (Pędzel do cieni)

Glam, GlamBRUSH O10 (Pędzel do cieni)

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 1 szt
Cena 16,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pędzel O10 to klasyczny mini pędzel do rozcierania - idealnie nadaje się do rozcierania cieni na powiekach oraz do nakładania korektora. Dzięku jego małym rozmiarom idealny jest do bardzo precyzyjnego rozcierania, do dolnych powiek oraz orzcierania dla osób o małych oczach. Wykonany jest z nie farbowanego włosia kozy.

Wymiary: długość pędzla: ok. 17 cm; długość włosia: ok. 1,2 cm; szerokość włosia: 0,7 cm, grubość ok. 0,35 cm.

Recenzje 4

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

straszny drapak

Ten pędzel to jest niestety porażka, czy raczej była, bo Hania go już wycofała ze swojej kolekcji, i słusznie. Tak jak bardzo lubię Hanię, to mam kilka jej pędzli i niestety jakościowo odbiegają one chociażby od Hakuro. Ten jest jednym ze słabszych z jej kolekcji. Całe szczęście zakupiłam go, kiedy było tzw. czyszczenie magazynu, więc kosztował niewiele, jakieś 10 zł, ale co z tego, skoro teraz najchętniej bym go wyrzuciła, jednak żal i tych 10 zł.
Przede wszystkim, okropnie drapie. Nie uważam, żebym miała specjalnie wrażliwe powieki, ale tego pędzla to się po prostu nie da używać, wrażenie jest tak nieprzyjemne. Włosie jest bardzo słabej jakości, i nie jest to kwestia pielęgnacji, bo był taki od samego początku. Jedyne co oceniam na plus, to pomysł - dobry kształt, gęstość włosia, ale musiałoby być ono zdecydowanie lepszej jakości. Hania podjęła dobrą decyzję, aby go wycofać, myślę, że złych opinii trochę było na jego temat.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Słabe włosie, dobry kształt

Słaby punkt kolekcji Glam Brush.

Pędzelek na pewno w zamyśle ma dobry kształt do precyzyjnego nakładania czy rozcierania cieni ale...

zabrakło tu pomysłu na odpowiednie włosie - to jest niesamowicie sztywne - co utrudnia rozcieranie, drapiące - co sprawia, że aplikacja cienia jest nieprzyjemna. Mój pędzelek dodatkowo się rozczapierzył, włoski odstają, nie udało mi się ich ujarzmić, one zyją własnym życiem.

Nie jest ten pędzel moim faworytem, oj nie - chętnie bym się go pozbyła prawdę mówiąc, szkoda mi miejsca.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Ideał :)

Dla mojego małego oka z opadającą powikeą jest idelany, pięknie rozciera, nie odbarwia się,zachwouje formę po praniu, jets miły dla powieki, niska cena pięknie wygląda i co najważniejsze jets wielofunkcyjny :)

Używam tego produktu od: 5 misięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nie

W życiu nie kupię więcej żadnego pędzla Glam. Kupiłam parę i z żadnego nie jestem zadowolona. O10, to drapak, jakich mało. Nie da się nim umalować powiek, bo wrażenie jest okropne. Po myciu robi się tak rozłazły, że nie można go użyć. Brush guardy są za duże, pozostaje jedynie zawijanie w chusteczkę, które mało pomaga. Jestem zła na siebie, że dałam się nabrać i wydałam pieniądze.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  9
  produktów

  27
  recenzji

  761
  pochwał

  10,00

 2. 2

  33
  produktów

  131
  recenzji

  314
  pochwał

  8,55

 3. 3

  19
  produktów

  22
  recenzji

  617
  pochwał

  8,18

Zobacz cały ranking