Eveline, Argan & Vanilla, Luksusowy krem - serum do rąk i paznokci

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Innowacyjna formuła luksusowego kremu+ serum do rąk i paznokci zwalcza siedem najważniejszych problemów skóry dłoni i paznokci. Błyskawicznie przynosi ulgę nawet najbardziej suchej skórze, a ciepły aromat wanilii zapewnia skórze chwilę odprężenia i relaksu. Już od pierwszego zastosowania dłonie stają się aksamitnie gładkie i długotrwale nawilżone. Rich Nourishing Complex kompleksowo regeneruje i intensywnie odżywia skórę dłoni, przywracając im piękny i atrakcyjny wygląd na cały dzień. Olejek arganowy doskonale odżywia i regeneruje, kwas hialuronowy nawilża, olejek z kiełków pszenicy przeciwdziała procesom starzenia, wyciąg z lukrecji redukuje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry, naturalna betaina nadaje uczucie jedwabistej gładkości, d - pantenol i allantoina łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia.

100 – 250ml
Skóra
sucha
krem
kremy do rąk
zapachowa

Ten zapach!!!!

Krem bardzo fajnie nawilża skórę dłoni i pozostawia je gładkie. Ale przede wszystkim dla mnie on wygrywa swoim obłędnym zapachem!! Pachnie słodko, dla mnie jak arabskie perfumy. Spodobał się już wielu osobom przy których smarowałam ręce ;)

Pięknie pachnie, i to tyle...

Jeśli lubisz zapach wanilii i nie masz przesuszonej skóry na rękach, to będzie świetny krem dla Ciebie. Mi bardzo spodobał się zapach, jest niczym perfumy, ale to trochę za mało. Krem niestety nie nawilża na zbyt długo. Trzeba go często nakładać. Tubka wygodna w użyciu, łatwo też ją przeciąć, żeby dostać się do resztek kosmetyku.

bardzo dobry krem

Nie jestem fanatyczną wyznawczynią kosmicznych kremów do rąk. Zawsze szukam czegoś dobrego, prostego, w normalnej cenie. Tylko tyle. Ma też być polskie (tak już mam). Nigdy przy tym nie spodziewam się spektakularnych efektów. Ma to być po prostu porządny krem. Taki, który pielęgnuje skórę dłoni i nie znika z nich po 3 minutach. Przetestowałam wiele przeróżnych i do żadnego nie przywiązałam się na dłużej. Z tym będzie chyba jednak inaczej, bo muszę przyznać, że ten krem jest naprawdę świetny. Nawilża i wygładza a efekt utrzymuje się nadspodziewanie długo. Przy tym pięknie pachnie (choć to akurat kwestia osobniczych preferencji, więc ciężko uznać to za obiektywną zaletę). "Słynny" garnier może mu buty wiązać i tubkę zamykać (u mnie zupełnie się nie sprawdził a nawet miałam kilka podejść).
Pierwsze spotkanie z tym kremem było zupełnie przypadkowe, ale od tamtego czasu w zasadzie całkowicie przeszła mi ochota, żeby szukać innego. Szczególnie, że zupełnie nie mam na to czasu. Ten jest aż nadto dobry.

Gdyby nie ten zapach...

Fajny krem do rąk. Nawilża, dobrze się wchłania, nie rozmazuje się. Krem ma fajną aksamitną konsystencję, taką bogatą. Opakowanie jest wygodne z zamknięciem na klik co jest bardzo wygodne w takich produktach. Niestety nie kupię go ponownie z powodu zapachu. Pachnie ładnie ale jak dla mnie zbyt intensywnie, zbyt dusząco. Zapach długo pozostaje na dłoniach.

fajny krem

Polubiłam ten krem nawet za sam piękny zapach <3
Ogólnie krem jest fajny, fajnie nawilża, aczkolwiek nie na długo. Przy dłuższym i częstym stosowaniu można się pozbyć suchych dłoni, zwłaszcza zimą. Fajnie pielęgnuje skórę dłoni. Ma fajną konsystencję, która nie wylewa się na boki z dłoni i z opakowania. Jest również bardzo wydajny. Ogólnie polecam.

Świetny

Krem zakupilam, bo mam strasznie wysuszone dlonie po dezynfekcji. Wczesniej uzywalam ziaja kozie mleko i Gdanskin rowniez z ziaji, ale nie dawaly rady z przesuszona skora, ten krem jest fenomenalny, jedno uzycie kremu i skora nawilzona i gladka, poza tym, po kilku uzyciach czuc wyraznie nawilzona skore, natychmiast sie
wchlania, nie zostawia sladow. Cena swietna, w promo za 6’zlotych mozna kupic.

Jest tak genialny, że kiedy go nie mam pod ręką poza domem to czuję dyskomfort.

Zacznę od tego, że moje dłonie są tymi z kategorii raz mocno przemrożonych, co wraca jak bumerang i nie daje się zupełnie zwalczyć. Krem pokazała mi koleżanka z pracy i to była miłość od pierwszego użycia :)
Natychmiastowo zadziałał niczym opatrunek na ręce, a do tego dłuuuugo pięknie pachniał. Byłam przekonana, że za taki efekt trzeba pewnie sporo więcej zapłacić niż za zwykły krem i tu było kolejne zaskoczenie. Już za 7.50 można go kupić w drogeriach.
Moje dłonie, które w ciągu dnia zwykle są raczej szorstkie i o nierównym kolorycie po systematycznym używaniu kremu ich stan wyraźnie się poprawił. Wygładza, nawilża, wyrównuje koloryt, pięknie pachnie wanilią. Chętnie się nim dzielę i polecam, bo jest tego wart, a koleżanki, które go spróbują często powiększają zawartość torebki o ten właśnie kosmetyk.

oprócz mocnego zapachu nie ma nic więcej:(

Z tym kremem...a raczej z jego mocnym zapachem, jest jak z ciastami, które są przesadnie słodkie i nie jesteś w stanie ocenić smaku...bo tylko słodycz czujesz;)
Przez zbyt intensywny zapach nie jestem w stanie powiedzieć czy krem na prawdę jest dobry itp., mam w głowie tylko ten zapach....dla mnie odpada...

Bardzo dobry :)

Jeśli gustujecie w kremach zapachowych, ten powinien się sprawdzić jak najbardziej. Pozostawia na dłoniach na długo piękny aromat. Jest to dodatkowy urok samego kremu, ponieważ akurat rzadko miałam kremy, które pachną aż tak długo. Krem dobrze nawilża dłonie, nie jest to może nawilżenie „premium”, ale moje odczucie może być spowodowane tym, że mam naprawdę bardzo suchą skórę, co na dodatek bardzo widać. Krem również fajnie wygładza dłonie, stają się one bardzo delikatne. Towarzyszy mi przez cały dzień, w pracy używam kilkukrotnie w szczególności w dobie częstego używania żeli antybakteryjnych, które mocno dłonie wysuszają. Krem ma lekką konsystencję, nie tłusta. Ogólnie krem bardzo polecam, mi się spodobał i myślę, ze nawet na wypróbowanie można wziąć :)

Ulubieniec

Wypróbowałam bardzo dużo różnych kremów do rąk, ale do tego wracam zdecydowanie najczęściej. Najbardziej lubię w nim to, że naprawdę szybko się wchłania (niejednokrotnie deklaracje producentów w tej kwestii nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości), nie pozostawia tłustego filmu, dłonie są odczuwalnie nawilżone i bardziej miękkie. Do tego krem ma piękny zapach, który utrzymuje się na skórze. Idealny do codziennej pielęgnacji!

dobrze nawilża

Stosuję krem od paru lat.Ja mam akurat o różanym zapachu. Krem jest delikatny, ma śliczny zapach i doskonale nawilża ręce. Jego formuła jest lekka i szybko się wchłania. Często w okresie jesienno zimowym mam suche ręce i trochę popękane na kostkach. Po jakimś czasie używania kremu moje dłonie odzyskały formę. Teraz kiedy zmagam się z tym problemem to bez wahania sięgam po ten krem :)

Mieszane uczucia

Do kupienia kremu zachęcił mnie......zapach. Uwielbiam takie słodkie, intensywne zapachy i tutaj w 100% krem spełnił moje oczekiwania. Jeżeli chodzi o działanie, to mam mieszane uczucia, bo niby po użyciu, dłonie nie są suche, ale mam wrażenie, że ten krem bardzo szybko się wchłania, za szybko i przez to jego działanie jest fajne przez dosłownie kilka minut, później żeby ręce były nawilżone, trzeba znowu się "kremować". Przez to, że musiałam go często używać nie jest zbytnio wydajny. Ogólnie bardzo lubię markę Eveline, to jest pierwszy produkt, gdzie mam mieszane uczucia. Zobaczymy, jak z innymi kremami do rąk tej firmy, zamierzam kupić w czerwonej tubce SOS, wtedy będę mieć porównanie i sprawdzę,czy kolejny krem do rąk jest podobny w działaniu.