Eveline, Argan Gold Edition, Waniliowy krem - serum do rąk i paznokci

Innowacyjna formuła Waniliowego kremu serum do rąk i paznokci zostałaoparta na BioHyaluron Complex, który głęboko nawilża, regeneruje i uelastycznia skórę sprawiając, że staje się ona aksamitnie gładka. Zapewnia doskonałą pielęgnację zarówno skóry dłoni jak i paznokci. Regularne stosowanie wzmacnia strukturę naskórka i opóźnia procesy starzenia oraz chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Krem-Serum błyskawicznie się wchłania i natychmiast przynosi ulgę nawet najbardziej suchej skórze dłoni.Formuła zawiera: bioHyaluron Complex™ o działaniu nawilżającym i wygładzającym, olejek arganowy, masło shea, olejek z kiełków pszenicy, kompleks witamina A+E+F, D-panthenol, alantoinę, naturalną betainę. Produkt testowany dermatologicznie.

Eveline, Argan Gold Edition, Waniliowy krem - serum do rąk i paznokci

Waniliowe cudeńko, krem serum zakupiłam w Rossmanie , wcześniej miałam inne kremy do dłoni z tej firmy sprawdziły mi się znakomicie. Serum super nawilża, bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia po aplikacji tłustego filmu, ma fajne poręczne opakowanie, dzięki czemu możemy zabrać je ze sobą.

dla mnie to serum to hicior

kiedy w pracy posmaruję nim dłonie to pachnie na całe biuro i zawsze pada pytanie kto się psiknął ;p
uwielbiam ten krem-serum. Rzeczywiście działa zdecydowanie lepiej niż zwykły krem do rąk.
Mocno wygładza
nawilża
regeneruje
szybko się wchłania
nie tworzy lepkiej warstwy
jest bardzo wydajny

naprawdę rewelacja. I ten zapach!

ŚWIETNY!

Piękny zapach, cudowne nawilżenie bez efektu klejenia się rąk!
Pracuje w biurze, więc moje ręce są mocno wysuszone, ale ten krem skutecznie to zwalcza!

Jeden z moich ulubionych kremów do rąk

Kremy do rąk miałam już najróżniejsze, ale ten jest jednym z tych, które wyjątkowo zapamiętałam. Po pierwsze ma piękny waniliowy zapach. Kolejna kwestia to przyjemna, niezbyt gęsta konsystencja i bardzo szybkie wchłanianie, przy tym serum pozostawia uczucie nawilżonych i gładkich dłoni. Z tych powodów bardzo lubię go używać przed wyjściem.

Może być

Krem ładnie nawilżał skórę dłoni. Stosowałam go codziennie na noc i zauważyłam, że rano moje dłonie były aksamitnie gładkie. Drażnił mnie niestety zapach. Na początku byłam nim zachwycona lecz był za mocny i szybko mi się znudził a czasami nawet mdliło mnie po nim.

Idealny

Rewelacyjne nawlizenie ,cudowna konsystencja, niebiański zapach. Jest to mój ulubiony krem do rąk sprawdza się w stu procentach,pomógł mi gdy moje dłonie były bardzo przesuszone i od tej pory nie rozstaje się z nim Nidy jest jednym z moich ulubionych kosmetyków bardzo polecam go wszystkim kto ma problem z dłońmi do codziennej pielęgnacji

Oj, to nie to...

Miałam do wyboru kilka kremów do rąk z Eveline, w końcu wybrałam ten - cena była dość przystępna, więc postanowiłam go wypróbować. Niewątpliwie podoba mi się jego waniliowy zapach, dość długo się utrzymuje. Ale co do właściwości, to niestety ten krem mnie rozczarował. Spodziewałam się naprawdę cudownych właściwości (już samo określenie "krem-serum" robi swoje), a jednak poza nawilżeniem (zresztą raczej nie na długo) i wygładzeniem dłoni robi naprawdę niewiele. Nie zauważyłam wzmocnienia paznokci czy głębszej regeneracji. Poza tym szybko się wchłania i nie tłuści dłoni.
Ale już go nie kupię...od kremu, który ma być jednocześnie serum, oczekiwałabym czegoś więcej...

Ładny zapach, zero nawilżenia

Od serum wymagam bardziej intensywnego działania. Niestety ten produkt działa gorzej niż niejeden, zwykły krem do rąk.

Zalety:
+ma ładny, intensywny, długotrwały zapach wanilii,
+szybko się wchłania,
+nie zostawia lepkiej, tłustej warstwy.

Wady:
-nie nawilża,
-nie regeneruje,
-nie wygładza,
-nie uealastycznia,
-nie poprawia stanu paznokci,
-słaba wydajność.

Ogólnie nie robi nic, oprócz perfumowania dłoni. Nie polecam.

2/5

Kupiłam go skuszona nieziemskim zapachem. Niestety, krem nie nawilża i nie regeneruje dłoni tak jak jak zapewnia producent. Szybko się wchłania i nie pozostawia dłoni nawilżonych. Zapach jest ładny tylko w opakowaniu, na dłoniach nie jest już taki sam. Cena stosunkowo wysoka do jakości. Nie polecam.

Krem do rąk waniliowy

Hmm pierwsze co mi przychodzi do głowy to niebiański zapach i brak nawilżenia. Kupiłaby go ponownie tylko ze względu na ten zapach, a tak poza tym to w ogóle nie regeneruje moich dłoni.

Jedyny skuteczny na pękające paznokcie

Od 3 lat problem z nawilżeniem paznokci, spowodowany problemem autoimmunologicznym. Zawsze pod lakier: odżywki bazowe (Nail Tek lub odżywka z jedwabiem) lub lakier bazowy. Do zmywania - zmywacze bezacetonowe. Po zmyciu lakieru, zawsze: oliwki do pielęgnacji paznokci lub preparaty dermatologiczne. I, nadal pękające paznokcie i łuszczące się końce płytek. Do czasu. Miesiąc codziennego stosowania Eveline Krem-serum waniliowy ( na dłonie, ale ze szczególnym namaszczeniem paznokci i skorek) i... mam paznokcie, jak 20 lat temu. Całe, gładkie, sprężyste, po prostu zdrowe i normalnie wyglądające.

Nie dla mnie

Zalety:
- jego największą zaletą jest przepiękny delikatny zapach waniliowy który jest lekko słodki i wspaniale relaksuje
- wygładza skórę
- ma lekko wchłaniającą się konsystencję, nie zostawia tłustej warstwy na powierzchni naskórka

Wady:
- małe opakowanie
- nie wydajne
- krem nie nawilżą, nie odzywia
- uczucie nawilżenia znika z chwilą wchłonięcia kremu a szkoda bo mogłobyć tak kusząco waniliowo