Eveline, Argan Gold Edition, Waniliowy krem - maska do rąk i paznokci

Eveline, Argan Gold Edition, Waniliowy krem - maska do rąk i paznokci

Waniliowy Krem-Maska do Rąk i Paznokci intensywnie regeneruje i zapewnia długotrwałe nawilżenie nawet najbardziej suchej skórze dłoni. Innowacyjna formuła oparta na Argan Regenerative Complex odżywia dłonie sprawiając, że stają się one aksamitnie gładkie oraz wzmacnia paznokcie. Chroni wrażliwą skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.
Argan Regenerative Complex - unikalny kompleks regenerujący, który natychmiast przynosi ulgę suchej skórze. Zawiera olejek arganowy, masło shea, kompleks witamin A+E+F, d-panthenol, alantoinę, olejek z kiełków pszenicy i naturalną betainę.

Zapach to nie wszystko

Na co zwracam uwagę jak kupuje krem do rąk? Po pierwsze zapach . I to była zmylka podczas zakupy tego kremu.
Zapach jest cudny ,słodki, mocny ale nawilżenie jest słabe i trzeba ciągle smarować ręce aby dłonie było długotrwale nawilzone.
Czasami aż mnie mdli od tego zapachu więc nie kupię więcej kremu do rąk Eveline

Wanilia w najmocniejszym, niekoniecznie najlepszym wydaniu

Wanilię kocham pod każdą postacią. Uwielbiam ją w deserach, uwielbiam w perfumach i kosmetykach.
W tym kosmetyku jest jej jednak zdecydowanie za dużo i w dodatku podano ją w bardzo chemicznej odsłonie.
Teoretycznie jako entuzjastka waniliowych i słodkich aromatów powinnam się w tym produkcie zakochać - tak się jednak nie stało.
Ten krem mnie przytłacza i dusi. Wszechobecna chemiczna wanilia przyćmiewa wszystkie właściwości tego kremu jako produktu do pielęgnacji rąk.
Krem - maska ma bardzo bogatą i treściwą konsystencję oraz równie bogaty przyjazny suchym dłoniom skład.
Natomiast nie tyle brzydki co zbyt intensywny zapach tego produktu powoduje, że trudno mi go używać.
Krem do rąk powinien być pachnący owszem - ale moim zdaniem subtelnie i lekko, powinien uprzyjemniać pielęgnację i w żaden sposób nie powinien przebijać się na pierwszy plan.
W tym produkcie jest on tak silny, że dłonie pachną nim nawet kilka godzin po użyciu - zapach może doprowadzić do mdłości. Na krótką chwilę jego intensywność jest do zniesienia, po godzinie lub kilku mam go serdecznie dosyć.
Nawet stosowany na noc drażni i przytłacza.

Co mi po gładkich i zregenerowanych dłoniach skoro mdli mnie już na samo wspomnienie o tym zapachu.
Ten krem przytłacza nawet perfumy.
Wanilię uwielbiam i nic tego nie zmieni ale w takim wydaniu i w takim produkcie serdecznie za nią podziękuję.

Bez wad

Krem kupiłam w cenie wyprzedażowej w popularnej drogerii, chodź polowałam na niego już od jakiegoś czasu.
Jego złota tuba faktycznie daje jakieś tam wrażenie luksusu, mimo że jego cena jest niewielka. Wykonana jest z miękkiego plastiku, dzięki czemu daje łatwo dozuje się produkt.
Zapach jest kwestią sporną-albo się go pokocha, albo znienawidzi. Jest on baaaaaardzo intensywny, utrzymuje się na skórze nawet kilka godzin. Otrzymujemy typowy, słodki, waniliowy zapach. Mój nos bardzo go polubił, fajnie uprzyjemnia mi dzień.
Konsystencja jest gęsta, budyniowa. Błyskawicznie się wchłania, bez zbędnej lepkości. Podoba mi się to, że daje odczucie ochronnego filmu, który jednak w żaden sposób nie drażni, jest jakby niewidzialny.
Krem świetnie nawilża i lekko odżywia dłonie. W 100% niwelował suchość skóry, spowodowaną pracą. Daje szybkie uczucie ulgi. Krem stosowałam w okresie przejściowym zima - wiosna i zarówno tu i tu dał mi skuteczną ochronę. Dla mnie bomba.

Uciązliwy, perfumowany zapach to główna wada produktu

Nie wymagam wiele od kremu do rąk, chcę aby nawilżał i nie pozostawiał lepkiej warstwy. Fajnie jak pachnie czymś przyjemnym, ale nie jest to dla mnie bezwzględnie konieczne. Miałam małą próbkę tego kremu - maski do rąk, po czym zdecydowałam się na zakup pełnowymiarowego opakowania. I to był błąd. Nie wiem czy od czasu użycia próbki do momentu kupienia opakowania pełnowymiarowego, producent mieszał i kombinował w składzie, ale zużycie tego kremu to była katorga.

Krem sam w sobie mógłby mieć lżejszą konsystencję, choć wchłaniał się dosyć szybko to dłonie pozostawały 'ciężkie' i przez chwilę nie mogłam niczego dotykać. Nie powiedziałabym, że ten krem to MASKA, która zdziała coś dla naszych dłoni wedle zapewnień producenta. Ot, zwykły krem do rąk, który pielęgnuje, i to niezbyt intensywnie.
Jeśli chodzi o zapach tego kremu to wanilia jest nie do zniesienia. Jestem w stanie przeżyć aromatyzowane kremy, które zawierają pojedyńcze nuty. Natomiast ten krem, to już ciężka sprawa, pachnie bardzo intensywnie i sam zapach nie jest zły, ale jego moc poraża. Mnie po jego aplikacji na dłoniach, za chwilę zaczynały swędzieć oczy, ciężko sobie to wyobrazić, ale tak było. Mocny perfumowany zapach sprawiał, że oczy lekko się załzawiały, choć nie wsadzałam palców do oka.
Nie wrócę do tego kremu ponownie, nigdy. Zbyt intensywny zapach, oferowane działanie pielęgnacyjne jest różne od tego o czym zapewnia producent.

Mocno perfumowany krem do rąk

Krem znajduje się w wygodnej tubce z zamknięciem typu "klik".
Posiada bardzo intensywny zapach słodkiej wanilii, który po aplikacji długo utrzymuje się na skórze i może być trochę męczący.
Konsystencję ma gęstą, a jednocześnie jest na tyle lekki, że wchłania się błyskawicznie. Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, ani nie lepi się.
Natychmiast przynosi ukojenie suchej skórze. Daje chwilowe uczucie nawilżenia i wygładzenia. Nie odżywia skóry, nie zauważyłam też pozytywnego oddziaływania na paznokcie.
Ogólnie to bardzo lekki krem do stosowania w ciągu dnia.

Dobry

Krem umieszczony jest w wygodnej,miekkiej ,porecznej tubce utrzymanej w zlotej tonacji (hm..powiew luksusu?)
Zapach dosc intensywny (glownie wanilia i na kolejnym planie wyczuwam maslo shea).
Konsystencja typowo kremowa. Dobrze sie rozsmarowuje.Szybko wchlania. W wygladzie (barwa) troche przypomina waniliowy budyn.
Ja jestem zadowolona z dzialania tego kremu. Dobrze nawilza, mozna uzywac w trakcie dnia i po chwili wrocic do wykonywanych czynnosci. Aplikacje umila zapach. Cena jest bardzo przystepna.

O matko!

Kiedy myślę o tym kremie przypominam sobie dziecięcą zabawę.
- Gąski, gąski do domu!
Boimy się!
- Czego?
Wilka złego!
(...)
- To prędko, prędko do domu!

Tym wilkiem jest zapach tego kremu.
Okropny. Chemiczny. Pachnący (dobre sobie! to jakiś oksymoron?) przypalającym się budyniem z dodatkiem plastikowych wiórków. Brrr...
Niestety zapach jest bardzo trwały. Utrzymuje się na dłoniach dobrych kilka godzin, w tej kwestii jest lepszy niż niejedne perfumy z wyższej półki. Dosłownie wżera się w skórę.

Tylko jedna wada? Powiecie, że mało. Jednak ten MINUS jest na tyle pokaźny, że oddzielił mnie wielką kreską od tego produktu. Więcej na pewno nie kupię.

Zanim uda mi się wyrzucić z pamięci ten kosmetyk, gwoli ścisłości, muszę wspomnieć jeszcze o kilku cechach.
Konsystencja- ma postać lekko zwartego budyniowatego musu, rozsmarowując zamienia się w wodę.
Krem bardzo szybko się wchłania, nie klei się, z tego względu nadaje się na dzień.
Pozostawia na skórze wyczuwalną warstwę ochronną- coś jak silikonowe, dobrze dopasowane, cienkie rękawiczki.
Dobrze chroni przed warunkami zewnętrznymi: wiatrem, mrozem, wodą.
Nadaje skórze aksamitnej gładkości. Jednak nieszczególnie nawilża, czy odżywia.

Reasumując.
Nie wszystko złoto, co się świeci.

jeden z ulubionych

Ach ten zapach! Faktycznie jest intensywny. Ale właśnie ze względu na ten zapach zdecydowałam się kupić ten krem. Okazał się całkiem fajny, przez jakiś czas miałam bzika na jego punkcie - potem zapach stał się dla mnie trochę zbyt męczący na co dzień, ale i tak do niego co jakiś czas wracam.

Zapach - wanilia w absolutnie słodkiej formie!

Konsystencja - niezbyt tłusta, raczej jakby "lotionowa", balsamowa. Kolor waniliowy, taki "budyniowy". Szybko się wchłania, nie zostawia tłustości czy lepkości, ale ochronny filtr na skórze jest wyczuwalny.

Działanie - nie jest to moim zdaniem krem ratunkowy na nasilone problemy. Ale z przejściową suchością skóry dłoni sobie poradzi, świetny do normalnej skóry jako nawilżacz. Przez czas stosowania ma się wrażenie lepiej odżywionej skóry. Moją dobrze wygładza, likwiduje suchość, przyjemny. Czy działa jak maska - tego raczej nie powiedziałabym, nie daje spektakularnych efektów, po prostu jak normalny krem do rąk. Ale za bardzo go polubiłam, żeby się czepiać ;) Choć osobiście wolę tłustsze, bardziej treściwe formuły.

Polecam, można wypróbować, drogi też nie jest. Odejmuję gwiazdkę za niezgodność działania z opisem (krem - maska działa tak samo jak krem z tej serii, który maską nie jest).

Bardzo intensywny zapach

Zachęcona ładnym zapachem oraz opakowaniem i oczywiście promocją skusiłam się na zakup myśląc, że będzie to bogaty krem (chociaż takich nie za bardzo lubię, stosuje zazwyczaj na noc), gdyż na opakowaniu jest napisane, że jest to krem-maska.
Niestety żadne z obiecywań producenta się nie spełniły, co nie zmienia faktu iż go lubie za zapach, szybką wchłanialność i opakowanie.
Plusy:
-lekkość
-szybko się wchłania
-nie pozostawia tłustej warstwy
-zapach pozostający długo na dłoniach, gdyż krem jest bardzo perfumowany
-eleganckie opakowanie

Minusy:
-nie nawilża
-nie wygładza
-nie chroni
-mała pojemność w stosunki do ceny
-bardzo nie wydajny

Coś strasznego!

Kupiłam zachęcona promocyjną ceną, ładnym opakowaniem (już się wstydzę) i olejkiem arganowym. O, bogowie...! Ten krem to chyba najgorszy kosmetyk do rąk, z jakim miałam do czynienia w ostatnim czasie: okropnie męczący zapach, który utrzymuje się godzinami (pod względem trwałości dorównuje mu chyba jedynie Nuxe, równie niemiłe uczucie), dziwna powłoka, pozostająca po nałożeniu na skórę (coś jakby silikon), bardzo słabe nawilżenie (nie radzi sobie z lekkim przesuszeniem między palcami i skórą narażoną na częste mycie... jak zatem poradziłby sobie z wymagającymi dłońmi? Brr, wolę sobie nie wyobrażać!) i równie kiepska wydajność (skończył się po - tak, tak! - dwóch tygodniach. Przy takiej ilości wad, uważam, ze można nawet uznać to za zaletę). Mam nauczkę na przyszłość - nie sięgać po wypasione, bajeranckie, quasi-eleganckie, quasi-burżujskie kosmetyki, a zostać przy sprawdzonych pewniakach. Zakupu nie powtórzę.

Kocham i ten

Bardzo podobny do waniliowego kremu-serum z tej samej złotej serii.Tylko tym razem to maska,ale nie widzę różnicy,działanie zapach konsystencja jest taka sama.Opakowanie wyróżnia się bardzo na sklepowych półkach bo wygląda bardzo luksusowo i drogo.A w rzeczywistości jest bardzo tani i często na promocji.Pięknie prezentuję się w torebce czy na szafce.Co do działania nawilżającego jestem bardzo zadowolona.Przyjemna konsystencja,dobrze się rozprowadza,nie lepi się i szybko się wchłania.Jestem maniaczką kremów do rąk i ten produkt z Eveline jest godny polecenia.Kocham słodki waniliowy zapach.Każda która uwielbia słodzinki na pewno go pokocha tak jak ja.Jedyne co odejmuję gwiazdkę to słaba wydajność.Bardzo mi się szybko kończy i jestem zawsze tym zasmucona-może dlatego że używam go tak dużo i często.Polecam go zawsze koleżankom i daję do spróbowania tego cudeńka.

Świetny

Bardzo polubiłam ten kremik. Opakowanie to miękka tubka, która prezentuje się bardzo elegancko. Zamknięcie to nakrętka typu klik. Krem ma żółty kolor i przyjemną, lekką konsystencję. Nie jest ona ani za rzadka ani za gęsta. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się w nią wchłania i nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. Skóra jest po nim pachnąca, miękka i gładka przez wiele godzin.
Co do zapachu- jak dla mnie jest obłędny. Krem pachnie cudownie, dominuje tutaj nuta wanilii, ale zapach nie jest jakiś mdły czy męczący. Utrzymuje się dość długo na skórze, więc kolejny plus dla tego produktu. Jest wydajny i niedrogi.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca