Eveline, Extra Soft, Regenerujący krem - opatrunek do rąk SOS

Eveline, Extra Soft, Regenerujący krem - opatrunek do rąk SOS

Regenerujący krem opatrunek do rąk to niezawodna, natychmiastowa pomoc nawet dla najbardziej przesuszonych, zniszczonych i szorstkich dłoni. Dzięki połączeniu niezwykle skutecznych składników aktywnych regeneruje i intensywnie odżywia skórę dłoni, błyskawicznie przywracając im miękkość i elastyczność. Lekka konsystencja sprawia, że krem łatwo się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Formuła kremu zawiera kwas hialuronowy i UREA 5%, które głęboko i długotrwale nawilżają, uelastyczniają i nadają skórze aksamitną gładkość. Gliceryna - doskonale chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Receptura zawiera witaminę E, D - pantenol i alantoinę.

Regenerujący krem do rąk, Extra Soft, Eveline

Kupiłam ten krem dość przypadkowo na promocji w Drogerii Natura i już od pierwszego użycia bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.
Krem ma lekką konsystencję, dobrze i szybko się wchłania
jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość by dobrze nawilżyć i odżywić skórę dłoni
nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach
Krem jest bardzo wydajny
Obecnie dość często myję ręce i tan krem sprawdza się idealnie, używam go zarówno w domu jak i w pracy.
Na pewno zostanie ze mną na dłużej :)

Mój hit wśród kremów!

Rewelacyjny produkt, naprawdę w jeszcze lepszej cenie! Eveline znowu podbiło moje serce i to z hukiem. Uratował moje dłonie, które były w naprawdę opłakanym stanie - suche, pomarszczone, do tego zaczynały się pojawiać niewielkie ranki na palcu serdecznym.
+ nawilża już po pierwszym użyciu i ulga
+ gęsta konsystencja, lecz rozprowadza się bez problemu
+ szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustego osadu
+ opakowanie, w przypadku większej pojemności jest rewelacyjne - pompka to rozwiązanie genialne i bardzo higieniczne
+ wydajny, zwłaszcza że 1 pełna pompka w moim przypadku to jest za dużo, idealna ilość jeśli ktoś ma naprawdę suche i zniszczone dłonie z rankami
+ cena
+ dostępność
+ zapach

Jak dla mnie minusów brak.

Dobry, ale bez szału

Ten krem kupiłam w wersji mini, ponieważ mój ostatni bardzo szybko się skończył i bez wahania sięgnęłam w sklepie po ten.Potrzebuję czegoś właśnie takiego do torebki. Jakież było moje zdziwienie kiedy przy kasie okazało się, że kosztował 1 zł za 30 ml.

Opakowanie fajne malutkie, wszędzie się zmieści. Kolor czerwieni przyciąga wzrok i wydaje się być elegancki i taki kobiecy. Krem jest koloru białego. Raczej nie jest zbyt gęsty, taki w sam raz. Zapach nie wiem do czego porównać, jest raczej zwykły ale nie drażni. Można uznać że jest całkiem przyjemny.

Producent w opisie obiecuje naprawdę wiele. I od razu zaznaczam ze nie wszystko zostało spełnione. Myślę że jest to krem raczej na dzień, który trzeba często poprawiać. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Dłonie są po nim natychmiast wygładzone i miłe w dotyku, szorstkość znika. Lecz niestety jest to działanie bardzo krótkotrwałe. Już po niedługim czasie trzeba zabieg powtarzać, aby efekt został utrzymany.
Krem nie podrażnił mojej skóry.
Za te pieniądze okazał się również bardzo wydajny.
Jako kieszonkowy krem na dzień szczerze polecam, ale nie spodziewajmy się spektakularnych efektów utrzymujących się długo.

Najlepszy krem do rąk z tych, które występują w wersji mini do torebki

W Rossmannie dostępna jest wersja mini tego kremu do rąk.
Szukałam czegoś na podróż i do torebki - zależało mi na bardzo małej tubce, którą bez problemu zmieszczę do niewielkiej kosmetyczki.
Ten krem fajnie nawilża. Nie jest to jakieś spektakularne działanie, ale jestem zadowolona.
Jest bardzo wydajny - na raz wystarczy naprawdę mała ilość.
Zapach jest dość nijaki, taki typowy dla kremu do rąk;)
Na noc w domu wolę używać cięższego, bardziej regenerującego skórę kremu. Niemniej jednak wersja mini tego kremu sprawdza się bardzo fajnie jako doraźna pomoc.

Krem do rąk od Eveline

Krem kupiłam z myślą o ochronie i wzmocnieniu skóry rąk. Borykałam się z szorstką skórą. Krem ma zapach ładny i przyjemny. Łatwa aplikacja, jak i dość szybkie wchłanianie. Jednak dla mnie nie był wybawieniem i nie stał się opatrunkiem do rąk. Plus za regenerację naskórka, ale cudów nie zdziałał.

Eveline SOS

Kupiłam ten krem, ponieważ przyciągnęła mnie nazwa SOS, myślałam, że krem będzie tłusty i bardziej treściwy. Mam bardzo wysuszoną i czerwoną skórę szczególnie między palcami i moja skóra potrzebuje dużej regeneracji. Krem ogólnie jest ok i ładnie pachnie, ale nie zapewnia super nawilżenia przy bardzo zniszczonych dłoniach.

Lubię go

Jest gęsty, wydajny i bardzo dobrze nawilża. Z tego co się orientuje jest łatwo dostępny oraz nie szczególnie drogi. Ma standardową pojemność i zapach. Nie wyróżnia się niczym zbytnio, ale lubię go.

Jeden z najlepszych

Uwielbiam ten krem i kupuję go od dobrych paru lat. Zawsze ratuje moje suche ręce szczegolnie zimą i wiosną, kiedy moje ręce wymagają odpowiedniego nawilżenia

Must have każdej torebki

Na codzień pracuje w służbie zdrowia, noszę rękawiczki i używam intensywnych środków czystości, zawsze mam ten krem w torebce. Świetnie nawilża, pielęgnuje i zostawia przyjemny efekt delikatnych dłoni

Super wygładzenie.

Krem kupiłam już dwa miesiące temu, jednak ze względu na stan zdrowia (cieśń nadgarstka) zaniedbałam w tym czasie recenzje, więc recenzuję go dopiero teraz.
Opakowanie przyciąga wzrok - intensywna, piękna czerwień, do tego estetyczna grafika w kolorze białym i srebrnym. Opakowanie większe niż kieszonkowe, ale jednocześnie nieco mniejsze niż standardowe.
Zamknięcie typu klapka - szczelne i bezawaryjne, łatwo również się otwiera.
Ścianki tubki są odpowiedniej twardości dzięki czemu krem do końca stosowania utrzymuje ten sam nieskazitelny image - nie odkształca się z czasem.
Krem ma bogatą formułę, jest raczej z tych gęstszych kremów, idealny na zimę lub w przypadku mocno zniszczonych dni, gdyż szybko je nawilża i regeneruje.
Pozostawia delikatną, lepką warstewkę ochronną.
Pięknie wygładza dłonie i w szybkim czasie poprawia ich stan.
Skład przeciętny, zawiera między innymi kontrowersyjny składnik Disodium EDT, ale niektórych rzeczy po prostu ciężko uniknąć w drogeryjnych kosmetykach.
Generalnie to naprawdę bardzo dobry krem w umiarkowanej cenie i wydajny, który szybko poprawia wygląd i stan dłoni.
Polecam.

Dobry krem

Kupiłam kiedyś krem na wyjazd, w małej kieszonkowej wersji, tak aby był odpowiedni do bagażu podręcznego w samolocie.
Jakoś tak mam, że jak gdzieś wyjeżdżam suche ręce i usta to moja zmora.
Kosmetyk eveline sprawdził się bardzo dobrze.
Przyjemnie nawilżył i zregenerował skórę, a mniejszy format sprawił że mogłam go wziąć wszędzie ze sobą.
Ma dosyć bogatą konsystencję ale dla mnie to nie był problem.
Jestem na tak :)

Krem do rąk - skuteczny czy też i nie?

Suche dłonie, suche ręce - jak zwał, tak zwał. W dobie zimy, powrotu wiosny i tym samym innej temperatury, te mają tendencję do przesuszania się. Pęka, nie wygląda zbyt ładnie, jest szorstka, do tego szczypie, jeżeli skierować by na nią strumień wody. Mówiąc wprost - wręcz woła o ratunek. Z czym wychodzi zatem dość znana i popularna marka?

Eveline - z kremem regenerującym, który stanowi opatrunek do rąk. Złapany w Rossmannie za kilka złotych, już nie pamiętam, ile dokładnie; kilka złotych za taki kosmetyk (bodajże coś między 4-6 zł) nie mogło zaszkodzić portfelowi, prawda?

Zapach jest ładny, dość mocno przypomina mi inne kremy, typowo właśnie z formułą szwajcarską - a może się tylko mylę. Zapakowany w ładnej, czerwonej tubie, w związku z czym trudno go pomylić z jakimkolwiek innym. Również jest łatwy w otwarciu: nie trzeba odkręcać nakrętki, by dostać się do zawartości opakowania.

Stosowany w różnych okolicznościach, na początku nie podrażniał. Zapewniał ładny efekt, wystarczająco nawilżając suche dłonie. Ładnie się wchłania, dość szybko, efekt zapewniony przez umiarkowany czas.

Niestety - nie znając przyczyny, po paru miesiącach (a może wcześniej nawet) na prawej ręce, która jest w trochę gorszym stanie niż lewa, kosmetyk zaczął wgryzać się w skórę, aniżeli odpowiednio ją koić. Na lewej działa normalnie. Możliwe, iż jakieś substancje powodują dodatkowe podrażnienia - niestety, nie wiem, co nie zmienia faktu, iż skłania to do refleksji. U innych, u których to produktu użyczyłam, nie było tego problemu. Możliwe, iż jest to uzależnione od typu skóry i jej uszkodzenia.

Kosmetyku ostatecznie nie polecam, chyba że Wasze dłonie odpowiednio zniosą to, z czego krem został wyprodukowany.