Marion, SPA, Mezoterapia hydrobalans

Marion, SPA, Mezoterapia hydrobalans

Pojemność 9,5 ml

Marion SPA mezoterapia hydrobalans to kompleksowy zabieg intensywnie nawilżający i rozświetlający skórę twarzy. Idealny do cery suchej, szarej i wrażliwej. Zaawansowane składniki aktywne mezoterapii hydrobalans Marion SPA zapewniają długotrwały efekt nawilżenia, pomagając przywrócić skórze zdrowy wygląd.
Etap 1. Peeling enzymatyczny - delikatnie oczyszcza skórę, przygotowując ją do przyjęcia składników aktywnych zawartych w mezokoktajlu. Zawiera keratolinę i alantoinę, dzięki czemu wygładza, koi i nawilża skórę twarzy.
Etap 2. Mezokoktajl - koktajl witamin: A, E, F, H, B5, B8 oraz kwas hialuronowy dostarczają skórze odpowiedniego odżywienia, regeneracji i intensywnego nawilżenia. Mezokoktajl wyrównuje koloryt skóry, dostarczając jej blasku, energii i promiennego wyglądu.
Etap 3. Maska rozświetlająca - zawiera mikropigmenty, dzięki którym cera zyskuje zdrowy odcień i jest naturalnie rozświetlona. Hydrokompleks powoduje optymalne nawilżenie skóry utrzymujące się do 48 godzin po zabiegu. Komórki macierzyste PhytoCellTec Argan głęboko regenerują skórę, przyczyniając się do redukcji zmarszczek.

Całkiem dobra.

Na tę mezoterapię Marion skusiłam się dość przypadkowo w supermarkecie Leclerc, akurat trwała promocja więc wzięłam. Wiosna przyszła, próbuję więc wszelkich sposobów, aby ozywić i odżywić poszarzałą po zimie cerę:) Kosmetyk składa się z trzech części:
1. Peeling enzymatyczny
Peeling ma dość lekką konsystencję, delikatny, kwiatowy zapach, bezproblemowo rozprowadza się na twarzy. Mnie troszeczkę piekł co powodowało lekki dyskomfort, ale po zmyciu letnią wodą- szczypanie ustało, a buzia zrobiła się gładka, dobrze oczyszczona, odświeżona i rozjaśniona.
2.Mezokoktajl
Tuż po zmyciu peelingu, nałożyłam na buzię mezokoktajl- dość rzadki, białawy kosmetyk o równie delikatnym zapachu. Wchłonął się bez problemu, pozostawiając lekką warstewkę na twarzy.
3. Maseczka rozswietlająca
Kolejną częscią rytuału jest maseczka rozświetlająca, którą nakładamy bezpośrednio na mezokoktajl. Maseczka ma dość gęstą konsystencję i bardziej przypomina krem, ale przyjemnie się ją nakłada:) Przynajmniej nie spływa z twarzy:) Buzia po jej nałożeniu wygląda na tłustą i błyszczącą ( widać rozświetlające drobinki)- więc odradzam stosowanie jej na dzień, czy przed wielkim wyjściem. Szczególnie, że wraz z mezokoktajlem tworzy na twarzy " ochronną kołderkę". Ja nałożyłam całość na noc i poszłam spać.
Rezultaty
Trudno mi porównywać ten kosmetyk, do prawdziwej mezoterapii w salonie kosmetycznym ( tego zabiegu jeszcze nie miałam)- ale twarz po nim wygląda dobrze. Jest napięta ( może ciut ściągnięta), wygładzona, rozjaśniona, drobne zmarszczki spłycone. Polecam, szczególnie, ze kosztuje grosze:) Ja chętnie będę do niej wracała.

Bardzo fajna maseczka

Super maseczka. Świetnie wygładza, napina skórę, wybiela i rozświetla. A przy tym bardzo ładny, kwiatowy zapach. Prawdziwe Spa w domowym zaciszu za grosze. Mam skórę przesuszoną z delikatnymi przebarwieniami po lecie. U mnie spisała się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: tygodnia