Joanna, Styling Effect, Pianka do włosów ekstramocna

Joanna, Styling Effect, Pianka do włosów ekstramocna

Pianka modelująca mocna Pianka do włosów Styling Effect to doskonała propozycja dla osób lubiących trwale i naturalnie wymodelowaną fryzurę. Problem Trwałe i efektowne modelowanie i układanie włosów. Recepta Pianka modelująca Styling Effect. Efekt Skutecznie utrwala nadając włosom zwiększonej objętości i puszystości, jednocześnie nie obciąża ich ani nie skleja. Składniki wiodące Zawiera filtr UV i składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

w butelce
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne
zapachowa

OK, bez fajerwerków i bez dramatu

Słowem wstępu: nie mam wielkich wymagań co do pianki do włosów, używam jej rzadko, w zasadzie to tylko kiedy przygotowuje sobie jakas fryzurę na wyjścia.

# OPAKOWANIE:
Nie za duze, smukłe, srebrne, ladnie sie prezentuje, zamykane na przezroczysta nakładkę.
Dziubek do wylotu pianki o odpowiednim kształcie, z wgłębieniami dobrze aplikuje piankę. Nie zacina się, nie ma tez problemu ze sprayem, ktory by sie szybko wykończył.

# PRODUKT/DZIAŁANIE:
Pianka w kolorze białym, jest odpowiednio gęsta, mozna jaz dosyc wygodnie nalozyc na mokre wlosy po myciu. Dla mnie odrobine za ciezka (mam cienkie wlosy), ale nie skleja na szczescie kosmykow. Ulatwia ukladanie fryzury, ale zeby byla jakas extra trwala jak deklaruje producent to sie nie zgodze. Pachnie tak kosmetycznie, jak w salonie.
Plus za filtry UV w składzie.
Przy myciu wlosow po jej uzyciu trochę się zawsze namecze bo sie placza mi wlosy, ale to mij problem zawsze gdy tobie sobie wyjściowe fryzury.
Wydajna przy okazjonalnym użytkowaniu jak moje.

# EXTRA:
Jest dosc dobrze dostępna, nawet w sklepach oraz w bardzo niskiej cenie.

Ogolnie oceniam na 4 gwiazdki, bo trwalosci mi trochę brakuje, ale za ta cene i w takiej czyż częstotliwości w jakiej jej uzywam, w zupełności idę na taki kompromis.

Totalny Bubel!

Tragedia jakich mało... nigdy w życiu nie spotkałam się jeszcze z tak beznadziejną pianką do włosów. Szkoda słów żeby ją opisać. Pianka nie robi nic pozytywnego. Zero choćby najmniejszego efektu, konsystencja wodnista co powoduje że trzeba nałożyć dużo produktu. Okropnie skleja i obciąża włosy przez co włosy wyglądają nieestetycznie. Jedynym plusem jest zapach. Nigdy więcej nie kupię tego produktu i nie polecam!

Plusy:
* Posiada ładny zapach

Minusy:
* Strasznie skleja włosy
* Przesusza i obciąża
* Beznadziejny aplikator, który nie kontroluje rzadkiej ilości
* Pianka tragicznie nakłada się na włosy, spływa
* Zero pozytywnego efektu na włosach,
* Niewydajna, konsystencja bardzo wodnista
* Cena za wysoka jak za taką tragiczną jakość

Skład:
Aqua, Butane, Propane, Isobutane, Alcohol Denat., Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Polyquaternium-28, Hydrolyzed Keratin, Cocamidopropylamine Oxide,  PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Polyquaternium-10, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Parfum, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Piankę zakupiłam, gdy robiła sobie włosy na sylwestra na papilotach. Zrobiłam zgodnie z instrukcją producenta. Niewielką ilość nałożyłam na wilgotne rozczesane włosy , następnie zakręciłam papiloty. Po 5 godzinach uwolniłam się z papilotów (choć pewnie jakbym krócej trzymała to by były takie same efekty lub zbliżone) i moim oczom ukazały się piękne pokręcone loki. Po rozczesaniu włosów było mnóstwo. Jestem bardzo zadowolona z tej pianki.

Pianka :
+cena
+dostępność
+daje objętość i puszystość
+nie skleja włosów
+na długo utrzymuje efekt (włosy nie rozpadają się)
+zapach

ideał

Super produkt.
Nie skleja włosówi nie obciąża. Skuteczna, dzięki tej pance, mogę robić z włosami co mi się podoba. Fryzura w ciągu dnia nie rozpada się. A co najważniejsze nie skleja pasm włosów.
Włosy nie przetłuszczają po zastosowaniu pianki.
Delikatny zapach. Wydajna.

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Pianka godna uwagi

Pianka spełniła moje oczekiwania, nie obciąża włosów, daje efekt powiększenia objętości włosów, nie skleja ich, ładnie pachnie i jest wydajna. Wystarsczy niewielka ilość pianki aby otrzymać efekty.

Ilość zużytych opakowań: 1, 150 ml.