Lactacyd, Fresh, Chusteczki do higieny intymnej

Lactacyd, Fresh, Chusteczki do higieny intymnej

Pojemność 15 szt

Chusteczki do higieny intymnej. Zawierają naturalny kwas L-mlekowy, który pomaga utrzymać równowagę flory bakteryjnej okolic intymnych oraz alantoinę, znana ze swoich właściwości kojących. Polecane do codziennej higieny intymnej, w trakcie miesiączki oraz zawsze, gdy chcesz czuć się świeżo i pewnie. Wzbogacone o odświeżający kompleks Deo Active.
Chusteczki z wiskozy, 100% biodegradowalne.
Zoptymalizowana wielkość idealnie pasująca do kobiecej dłoni. Delikatniejszy system konserwujący bez parabenów. Hipoalergiczne. Testowane ginekologicznie.

Poręczne

Poręczne opakowanie, które mieści się w torebce. W środku 15 sztuk. 100% biodegradowalne. Chusteczki są dobrze nasączone. Nie wysychają od razu po wyjęciu z opakowania. Ładny zapach. Czuć odświeżenie i nie powodują podrażnień. Można czuć się komfortowo. Duża dostępność. Zwykle znajduję je w Lidlu. Cena całkiem ok.

hmm… dziwne uczucie, ale i tak dobrze się spisują

- OPAKOWANIE: Typowe miękkie, plastikowe, zgrzewane po bokach, wygodne do torebki. Wszelkie informacje o produkcie umieszczone są na opakowaniu. Zamknięcie, również standardowe, czyli zabezpieczone za pomocą naklejanej części, która dobrze chroni przed wysuszeniem chusteczki. Klej nie słabnie w miarę używania i dobrze się spisuje zabezpieczając wnętrze opakowania.

- MATERIAŁ: Chusteczki wykonane są z biodegradowalnego materiału, to plus, ale nie wrzucamy ich to toalety. Ponadto są wytrzymałe, nie rwą się w trakcie używania czy, po pierwsze, wyjmowania z opakowania. Ich wielkość jest odpowiednia i wygodna.

- DZIAŁANIE: Staram się jak najrzadziej stosować tego typu produkty. Najczęściej używam ich w trakcie menstruacji, poza domem, gdy chcę się odświeżyć wymieniając tampon. W tej materii chusteczki spisują się dobrze, tyle tylko, że początkowo dają dziwne uczucie pieczenia, które w zamyśle producenta miało być, tak mi się wydaje, uczuciem powiewu świeżości. Wiem co autor miał na myśli, ale to nie to. Na szczęście chusteczki nie wywołują podrażnień, a uczucie pieczenia po kilku minutach mija i pozostaje uczucie czystości i świeżości, ale tej, o którą mi właśnie chodzi.
Kupiłam te chusteczki bo zaciekawił mnie ten efekt „fresh”, który woła nas z opakowania, ale jednak stwierdzam, że jest on nie potrzebny, a chusteczki bez tego fresh-efektu, są same w sobie dobrze odświeżające, choć pierwsze momenty nie są szczególnie przyjemne.

Lactacyd

Całkiem przyjemne chusteczki do higieny intymnej,niezastąpione w pracy czy podróży,zajmują mało miejsca,opakowanie jest solidnie wykonane przez co nie ma obawy że nam wyschną,są dobrze nasączone,nie podrażniły mojej skóry a delikatnie ją odświeżyły:)polecam

Niby dobre, ale podrażniają

Ogólnie chusteczki nie są złe. Opakowanie jest szczelne, zapach znośny, Chusteczki są dobrze nasączone. Jednak dla mnie mają cechę, która kompletnie dyskwalifikuje produkt do higieny intymnej - wywołują pieczenie. Po ich użyciu przez dłuższą chwilę pozostaje uczucie, jakby przetrzeć skórę spirytusem - gorąco, pieczenie. Dla mnie to nie do przyjęcia, zwłaszcza za tę cenę.

idealne podczas podróży

Niedrogie (częste promocje w sklepach), łatwo dostępne chusteczki. Idealne w czasie podróży- nie zajmują dużo miejsca, a praktyczne opakowanie sprawia, że nie wysychają. Dają przyjemne uczucie czystości i świeżości, co szczególnie doceniam na wakacjach. Są według mnie delikatne- nie zdarzyło się, aby po ich zastosowaniu coś mnie piekło czy swędziało:). Słowem- niezbędnik w czasie podróży (w domu wolę jednak używać płynu).

Nie dla mnie

Plusy:
+ bardzo poręczne opakowanie
+ duży plus za ekologiczność
+ nie wysychają tak szybko dzięki zamknięciu
+ są wygodne i poręczne
+ ładny zapach
+ świetne na podróże

Minusy (jeden, ale dyskwalifikujący):
- jak dla mnie są nasączone zbyt intensywną substancją, która powoduje krótkotrwałe pieczenie zaraz po ich użyciu

Najlepsze chusteczki jakie miałam

Znalazłam je przez przypadek w Lidlu w promocji za 6 zł. Jestem nimi zachwycona. Świetnie odświeżają okolice intymne. Niesamowite odświeżenie! Są niezbędne w "trudne dni". Wielki minus za cenę bez promocji- około 9 zł. Nie mniej jednak, czasami będę do nich wracać. I na pewno spróbuję żelu do higieny intymnej z linii fresh.

Niezbędnik w podróży

Te chusteczki są dla mnie niezbędne w każdej podróży, na festiwalu czy imprezie w plenerze. Delikatnie myją i zapewniają uczucie świeżości, nie podrażniają. Pozwalają czuć się świeżo w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Mają wygodne opakowanie z zamknięciem, dzięki któremu nie wysychają. Polecam na wojaże, na co dzień lepiej korzystać z płynu.