Dove, Advanced Hair Series, Youthful Vitality, Conditioner (Odżywka do włosów)

Dove, Advanced Hair Series, Youthful Vitality, Conditioner (Odżywka do włosów)

Kosmetyk o lekkiej formule idealnie pielęgnuje włosy na całej długości. Zawarty w odżywce olejek kokosowy to składnik zapewniający pasmom elastyczność, miękkość i blask. Kosmetyk w odczuwalny sposób dodaje włosom miękkości i blasku.
Po umyciu nanieś odżywkę na wilgotne włosy, omijając ich nasadę i dokładnie spłucz wodą.

hipoalergiczna, zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, nawilżające, wygładzające, regenerujące, wzmacniające
w tubie
lekkie

Odświeżenie i nawilżenie

Odżywka bardzo przyjemna- zarówno zapach, konsystencja, jak i efekt końcowy po jej użyciu- włosy są miękkie i delikatne- a to ma zapewniać odżywka- jestem zadowolona!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Tak samo genialna jak i szampon.

Słowem, odżywka idealna, wzorowo pokrywająca się z obietnicami producenta. Włosy po niej są w znacznie lepszej kondycji. Wydaje się, że jest ich więcej - fryzura nawet bez modelowania nabiera pożądanej objętości, poza tym włosy mniej wypadają.

Dove, Youthful Vitality- odżywka

Zapach delikatny ale dobrze wyczuwalny, odżywka łatwo daje się rozprowadzić. Po umyciu włosy są lekkie i podatne na układanie, są również bardziej wypielęgnowane, odżywione i błyszczące. Wyraźnie widać efekt lekkości i puszystości a także miękkości, elastyczności i blasku.

Wykorzystała: kilka próbek

Odżywka do włosów Dove z serii Youthful Vitality

Niestety nie jestem bardzo zadowolona ze stosowania odżywki Dove tej serii. Jestem właścicielką kręconych, puszystych i trudnych do okiełznania włosów I nie otrzymałam zadowalającego efektu. Włosom brakuje wygładzenia I blasku, a przez to nie wyglądają zdrowo I efektywnie. Poza tym miałam duże trudności z ich rozczesaniem. Myślę, że te produkty doskonale nadają się dla osób o włosach prostych, którym brakuje objętości. Odżywka stosowana wraz z szamponem tej serii zapewnia uczucie miękkości I lekkości włosów.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Odżywka Dove, Advanced Hair Series, Youthful Vitality .

Odżywka pomaga uzupełnic niezbędne składniki.Głęboko odżywia włosy,pozostawiając je miękkie i lśniące.Dzięki jej składowi , moje włosy są głęboko odżywione.Naturalny blask uzyskuje , dzięki jej składowi. Jest bardzo wydajna i ładnie pachnie .Jej innowacyjny skład pozwoli mi perfekcyjnie odżywic włosy ,nie martwiąc się że nie będą miec naturalnego blasku.

Przyzwoita

Odżywka wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Sprawia również, że stają się bardziej podatne na układanie. Nie obciąża i nie powoduje nadmiernego przetłuszczania włosów.
Duży plus za zapach, który bardzo przypadł mi do gustu.
Oczekiwałam jednak, że włosy będą bardziej miękkie, a są delikatnie szorstkie w dotyku.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dove jak zwykle strzał w dziesiątkę :)

Odżywka z linii Dove Youthful Vitality spełniła moje oczekiwania.
Moje włosy po umyciu i zastosowaniu odżywki są miękkie, podatne i układają się w piękne fale. Włosy nie puszą się, są odżywione i błyszczą.
Fryzura nabrała objętości i wygląda jakbym miała więcej włosów. Mimo zastosowania odżywki, nie widać obciążenia a tylko blask i objętość.
Po myciu i zastosowaniu odżywki a potem pianki fryzura jest świeża i trzyma formę przez kilka dni., co po innych odżywkach było niemożliwe.
Piękny zapach i gęsta konsystencja uprzyjemnia użytkowanie.
Ja i moje włosy polubiłyśmy szampon i odżywkę Dove Youthful Vitality, zaprzyjaźnimy się na dłużej.

Jedyna w swoim rodzaju

Odżywka wspaniale komponuje się z szamponem z tej samej serii. Dzięki niej moje włosy są lśniące, puszyste, miękkie i wypielęgnowane na całej długości. Poręczne opakowanie i cudowny zapach to dodatkowy plus tego produktu. Odżywka odbudowała moje włosy i zostaniemy ze sobą na długo :)

Dove, Youthful Vitality- odżywka

Pierwszy raz trafiłam na tak dobrą odżywkę do włosów. Po kilku użyciach włosy są odżywione, lśniące.
Tuba jest idealnie dobrana, ponieważ można wykorzystać całą jej zawartość. Odżywka spływa po ściankach, dzięki temu można zużyć ją w całości.
Jest bardzo wydajna. Chyba wydajniejsza niż szampon.

Odżywkę stosuje według zaleceń. Mam tylko problem z tym, ile trzeba trzymać odżywkę na włosach. Trzymam ją tak z 15 minut. Spłukuje się idealnie i nie obciąża bardzo włosów.
Na pewno wrócę do szamponu i odzywki jeszcze nie raz.

Wykorzystała: kilka próbek

Odżywka Dove Youthful

Konsystencja odżywki jest kremowa o kolorze białym. Odżywka jest jeszcze bardziej wydajna niż szampon, bo używam jej w jeszcze mniejszej ilości niż szamponu. Odżywkę stosowałam tak jak producent zalecał czyli z dala od nasady włosów. Spłukiwanie tego produktu jest bardzo szybkie. Efekty są widoczne. Moje włosy stały się lśniące i odżywione.

Skuteczny

Otrzymałam tę odżywkę do testów od Wizażu.

Przede wszystkim używając tego produktu zwróciłam uwagę jak moje kapryśne włosy będą czuć się pomiędzy nieobciążającą włosów obietnicą, a sezonem grzewczym, który sprawia, że włosy elektryzują mi się na potęgę i naprawdę ciężko jest to ujarzmić. Moje włosy są przetłuszczające się u nasady, pozbawione objętości i bardzo cienkie.

Cały produkt zamknięty jest tak samo jak szampon w miękkiej tubie, która pozwala na wydobycie produktu do końca. Atutem tej miękkiej tuby jest również otwarcie u spodu co sprawia, że cały produkt spływa do otwarcia. Pewną wadą w opisie produktu z tyłu opakowania jest to, że nie jest opisane przez ile minut należy trzymać tę odzywkę we włosach, by uzyskać pożądany efekt. Ja trzymałam te produkt we włosach około 10-15 minut. Konsystencja tej odżywki jest kremowa o kolorze białym. Tak naprawdę jakbym miała stwierdzić różnicę w wydajności pomiędzy szamponem, a odżywką to mogę śmiało stwierdzić, że odżywka jest jeszcze bardziej wydajna, bo używam jej w jeszcze mniejszej ilości niż szamponu, a szampon nie wymagał użycia wielkich ilości, żeby umyć głowę. Odżywkę stosowałam tak jak producent zalecał - z dala od nasady włosów, a że mam długie włosy (za łopatki) to nakładałam ją do połowy długości. Spłukiwanie tego produktu jest bardzo szybkie, a w trakcie tego spłukiwania można wyczuć pod palcami, że są idealnie wygładzone. Jak na nieobciążającą odżywkę to moje kapryśne włosy zaakceptowały ją. Moje obawy dotyczące elektryzowania się ogólnie rzecz biorąc były bezzasadne. Jednak po kolei. Producent obiecuje, że jak będziemy stosować ten produkt to włosy będą miękkie, lśniące, bez obciążenia. Podświadomie dodałam sobie do zalet - powinno dać się łatwo rozczesać włosy. Po naturalnym wyschnięciu i rozczesaniu włosów wzięłam większy kosmyk w palce i zauważyłam, że faktycznie są miękkie, lśnią w zależności od ustawienia kosmyku pod światło dzienne oraz bardzo lekkie. Co więcej odżywka ta nie psuje efektu szamponu dotyczącą objętości i włosy pozostają puszyste co dla moich cienkich włosów jest naprawdę świetną sprawą. Nie zauważyłam, żeby elektryzowały się za co ma u mnie ta odżywka ogromnego plusa, że była w stanie ujarzmić ten chaos. Jeśli chodzi o moją dodatkową zaletę dotyczącą łatwego rozczesywania się to faktycznie sprawdziła się i rozczesuję włosy bez większego problemu. Ostatnim atutem tej odzywki jest zapach, który jest prześliczny i kojarzy się ze świeżością. Niestety nie utrzymuje się zbyt długo i po kilku godzinach ulatnia się.

Myślę, że odżywka spełniła swoje funkcje o których mówi producent i nie mam nic temu produktowi do zarzucenia.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Odżywka godna polecenia. Wygładza i odżywia włosy nie obciążając ich pod warunkiem, że nałożymy zgodnie z instrukcją - omijając nasadę. Włosy są wzmocnione i lśniące, dobrze się rozczesują. Zapach przepiękny. Mały minus za konsystencję, bo jest dość rzadka. Opakowanie wygodne, nie wypada z rąk.