Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Alterna, Caviar Anti - Aging, 3 - Minute Shine Boost (Nabłyszczająca 3 - minutowa maska do włosów)

Alterna, Caviar Anti - Aging, 3 - Minute Shine Boost (Nabłyszczająca 3 - minutowa maska do włosów)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 ml
Cena 145,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Fluid SeaSilk Caviar 3-minute Shine Boost intensywnie i trwale nabłyszcza włosy. Jest idealny do wszystkich rodzajów włosów. Nie skleja ich, nie obciąża. Szczególnie polecany do włosów, którym brak żywiołowości, witalności i blasku.
Stosowany od 1 do 3 razy w tygodniu, nadaje włosom jedwabisty, długotrwały połysk, ożywia, podkreśla i uwydatnia ich kolor. Zapobiega procesom starzenia się włosów. Pomaga w zachowaniu naturalnej wilgotności włosów.
Przeznaczony dla włosów naturalnych, farbowanych oraz rozjaśnianych.
Enzymtherapy, to technologia stosowana we wszystkich produktach firmy Alterna, będąca ukierunkowanym systemem enzymów zwiększających skuteczność dostarczania skórze podstawowych składników. System ten zapewnia skórze enzymy niezbędne do przekształcenia składników w strukturę, która jest łatwo przyswajalna przez włosy i mieszki włosowe, dzięki czemu włosy stają się grubsze i mocniejsze.
Age-Control Complex, opatentowany kompleks zapobiegający starzeniu się włosów, działający przeciwko naturalnym, chemicznym oraz środowiskowym procesom starzenia się, dostarcza włosom najnowsze rozwiązania technologiczne spowalniające proces starzenia się poprzez przywrócenie ich nawilżenia, siły, żywotności i elastyczności. Age-Control Complex opiera się na trzech głównych składnikach. Są to: wyciąg z kawioru - bogate źródło kwasów tłuszczowych Omega-3; witamina C - posiadająca udowodnione działanie antyoksydacyjne oraz cytokiny - wspomagające mikrokrążenie. Składniki te działają na trzech różnych poziomach, aby powstrzymać widoczne oznaki starzenia, czego skutkiem jest młody i pełen witalności oraz blasku wygląd włosów.
Color Hold, to opatentowana i oryginalna formuła firmy Alterna. Gwarantuje najwyższy stopień ochrony koloru, zapobiegając blaknięciu kolorów spowodowanemu promieniowaniem UVA, UVB oraz promieniowaniu światła widzialnego w tym pochodzących również ze sztucznych źródeł światła, jak również chroni kolor przed wypłukiwaniem się.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  0
  recenzji

  44
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  4
  recenzji

  3
  pochwał

  3,41

 3. 3

  0
  produktów

  0
  recenzji

  8
  pochwał

  1,82

Zobacz cały ranking