Lass Naturals, Rose & Geranium Soap (Mydło z płatkami róży i geranium)

Lass Naturals, Rose & Geranium Soap (Mydło z płatkami róży i geranium)

Mydło z różą i geranium uwalnia od stresu, poprawia krążenie krwi, pozostawia skórę miękką, zadbaną i pachnącą. Ręcznie wykonane. Nadaje się do wszystkich typów skóry, szczególnie polecane dla cery wrażliwej, suchej i dojrzałej.

Skóra
wrażliwa, sucha
mydła
w kostce
100 – 250ml

Jedno z moich ulubionych.

Połączenie róży i geranium bardzo mi odpowiada. Ostatnimi czasy przez kosmetyczkę przewinęło mi się sporo produktów o tym zapachu jednak mydło Lass Naturals zapachowo pobiło je wszystkie na głowę.

* FORMA: Czerwona, glicerynowa kostka wewnątrz której zatopione zostały płatki kwiatów. Bardzo ładnie się prezentująca. Ale też trochę brudząca mydelniczkę i armaturę. Bardzo szybko traci na objętości, znika w oczach.

* ZAPACH: Mocny. Bardziej czuć tu różę, niż geranium. Po odwinięciu z folii mydło wypełnia swoim zapachem całą łazienkę.

* WŁAŚCIWOŚCI MYJĄCE:
- Pieni się trochę słabiej niż powinno. Jednakowoż da się nim uzyskać potrzebną do umycia się pianę.
- Najlepiej używało mi się go do ciała w zastępstwie żelu pod prysznic.
- Można stosować je do oczyszczania skóry twarzy ale mydło polegnie w konfrontacji z trwalszym makijażem lub problematyczniejszą cerą.
- Zmywa zwykły tusz i podkład.
- Nie wpływa na komfort noszenia soczewek.

* WŁAŚCIWOŚCI PIELĘGNACYJNE:
- Jeśli chodzi o pielęgnację wystarczy mi aby mydło nie ściągało i nie wysuszało na wiór. To właśnie tak działa.
- Zostawia skórę miękką, gładką i przyjemną w dotyku.

Używałam kilku mydeł Lass Naturals, kostki LN kosztują około 10 złotych z groszami i mają wiele ciekawych wariantów - róża i geranium jest moją ulubioną wersją. Podoba mi się to, że jest przejrzyste i widac w nim płatki kwiatów, bo to urocze. Mydło myje nie czyniąc skórze krzywdy, więc spełnia moje wymagania względem pielęgnacji. Lubię je.

Używam tego produktu od: marca 2014.
Ilość zużytych opakowań: 3 kostki.