Nivelazione, Krem S.O.S. dla podrażnionej skóry rąk

Nivelazione, Krem S.O.S. dla podrażnionej skóry rąk

Hypoalergiczny, bezzapachowy krem S.O.S. został stworzony jako ratunek dla podrażnionej skóry rąk, a także z zmyślą o codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i narażonej na szkodliwe działanie detergentów lub czynników atmosferycznych. Innowacyjny beta-glukan wspomaga mechanizmy obronne i regeneracyjne skóry, niweluje szkodliwe działanie promieniowania UV, a w połączeniu z alantoiną natychmiast zmniejsza stan zapalny, łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie mikrourazów. Lanolina i wysoka koncentracja mocznika regenerują i przywracają odpowiednie nawilżenie, gładkość i miękkość. Masła shea oraz witamina F odżywiają i regenerują skórę dłoni. Delikatna konsystencja ułatwia rozprowadzanie kremu, a regularne stosowanie zmniejsza tendencję do nadwrażliwości skóry na czynniki zewnętrzne.

Strata pieniędzy

Nie warte kupna. Po posmarowaniu i to sporej ilości, wklepaniu w dłonie ulga jest tylko na moment. Dosłownie. 15, 20 min max i skóra dłoni jest sucha na nowo.
Nie zgodne z opisem producenta. Mam suchą skórę dłoni więc powinno pomóc, szkoda pieniędzy.