Avon, Naturals, Apricot & Shea, Detangling Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie `Morela i masło shea` (nowa wersja))

Eksplozja odżywienia dla twoich włosów. Spray ułatwiający rozczesywanie Morela i Masło Shea nawilża włosy, zmniejsza uszkodzenia i ułatwia rozczesywanie. Przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Działanie: Spray wzmacnia włosy i ułatwia ich rozczesywanie.

Nie dla mnie

Skusiłam się na ten produkt ze względu na cenę-około 10zł. Opakowanie klasyczne, niczym się nie wyróżniające. Cieszy mnie bardzo aplikator, który wytwarza mgiełkę. Osobiście, zapach mi się nie podoba, jest on moim zdaniem bardzo sztuczny. Spray ułatwia rozczesywanie, ale nic innego oprócz tego nie robi. Nie nawilża włosów, ani nie sprawia, że są gładsze. Dla mnie średnio.

srednioporowate, nie farbowane

Stosouje juz od jakiegos czasu, ale z innym przeznaczeniem niz chcialam ja stosowac. Ta odzywka w sprey niestety obciaza mi wlosy, po wyschnieciu moje wlosy sa ciezkie i pozlepiane w rezultacie czego musze je umyc na drugi dzien (wlosy staram sie myc co 2 dni).

Dlatego odzywke stosuje do wykoczenia jako spray ulatwiajacy rozczesywanie przed myciem, poniewaz czesto chodze w pozwiajnym koczku i moje wlosy czesto sa splatane.
Odzywka swietnie ulatwia ich rozczesywanie, dlatego jezeli Twoje wlosy nie sa podatne na obciazenie spojonie mozesz zaiwestowac w ta odzywke.

Dodatkowo produkt ten ma przyjemny zapach, ktory dosc dlugo jest odczuwany na wlosach oraz wygodne opakowanie, ktore poprzez wykorzystanie atomizera ulatwia rownomiwrne rozprowadzenie prosukti na wlosach.

Mój ulubieniec!

Spray świetnie się spisuje! Mój must-have! Mam z natury gęste i grube włosy, a przez rozjaśnianie ich, czasami rozczesywanie jest bardzo ciężkie. Mam już drugą buteleczkę i na pewno na niej nie poprzestanę. Zaletą też jest piękny zapach!

Bardzo dobry produkt...

Ma proste włosy, jednak problem z ich rozczesaniem zawsze występuje, dlatego kupiłam ten spray, żeby pomógł mi w tym wyzwaniu.
Myślałam, że raczej jest to ściema, ale produkt okazał się strzałem w 10!
Jest idealny do użycia na mokre jak i na suche włosy.
Pomaga w rozczesaniu włosów, wygładza je, nawilża oraz pięknie pachnie!
Uwielbiam ten delikatny morelowy zapach..
Polecam!

Nie dla mnie.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Opakowanie: Przezroczysta plastikowa butelka, w której widać zużycie produktu. Etykiety standardowe jak na produkty Avonu. Dozownik to wygodny spray - pozwala nałożyć odpowiednią ilość produktu. Czasem się zacina, ale może to wina mojego egzemplarza. nie polecam go do podróży - rozlał mi się dwa razy. Nie ma też blokady na pompkę. Butelka jest poręczna i łatwo się nią operuje.

Oczekiwania: Wygładzenie, nawilżenie i ułatwianie rozczesywania.

Wrażenia: Po otwarciu przyjemny zapach. Dozowanie łatwe i szybkie. Faktycznie pomaga rozczesać włosy, ale nie robi nic poza tym. Nie nawilża, nie wygładza., nie wzmacnia i nie regeneruje. Jakby nie było podstawową funkcję spełnia. Zapach nie pozostaje długo na włosach. Cena jest niska, jakość w porządku. Nie mam do końca przekonania do tego produktu więc raczej nie kupię go ponownie.

Fajny produkt

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy mgielka ma za zadanie ulatwic rozczesywanie wlosow,w moim przypadku spelnila sie bardzo dobrze ,cena tez jest dosyc niska , wada jest zapach ktory nie jest zbyt ladny i mala roznorodnosc zapachowa do wyboru

Ułatwia rozczesywanie i... nic ponadto

Wygrzebany z otchłani szafki: kiedyś używałam, później odstawiłam na rzecz innych odżywek bez spłukiwania. Faktycznie nie jest to odżywka, a jedynie spray, który ułatwia rozczesywanie, ale trzeba go użyć w dużej ilości. Na moje włosy do połowy pleców potrzeba kilkanaście do nawet 20 psiknięć i w taki sposób używając go po każdym myciu włosów, czyli dwa razy na tydzień zużyłam go w niewiele ponad 3 miesiące. Szkoda, że nie robił nic ponad samo ułatwianie rozczesywani włosów, bo miał pewien potencjał.

Dobry spray

Spray sprawdza się jeśli chodzi o ułatwienie rozczesywania włosów. Gdy włosy są długie, elektryzują się, puszą jest to bardzo pomocne. Nie nawilża jakoś spektakularnie, aczkolwiek jest to produkt do którego po prostu się wraca.

Ułatwia rozczesywanie, ale nic poza tym.

Widząc, że spray ten zawiera masło shea spodziewałam się dobrego nawilzenia, które owszem jest ale utrzymuje się dosyć krótko. W kwestii rozczesywania spełnia swoją funkcję. Włosy są miękkie, pięknie pachną. Co do podatności na łamanie nie zauważyłam szczególnych zmian.
Jest to dobra odzywka ułatwiająca rozczesywanie i nadająca ładny zapach, ale nie należy się po niej spodziewać jakiegoś ekstra głębokiego i długiego nawilżenia.
Mimo to spray'u dobrze mi się używa, ale raczej nie zdecyduje się na kolejne opakowanie.

Moje wybawienie!!

Ten kosmetyk to moje wybawienie przy moich kręconych włosach, które mają takie hobby że plączą się niemiłosiernie! Spray pachnie pięknie morelą i masłem shea. Włosy po spryskaniu nim stają się bardziej nawilżone i mniej się puszą. Ułatwia to znacznie rozczesywanie ich i późniejsze układanie. Nawet bardzo poplątane kołtuny stają się łatwiejsze do rozczesania! Oczywiście spray nie powoduje, że włosy same się rozczeszą, ale jest to o wiele łatwiejsze i mniej bolesne. No i piękny zapach zdecydowanie to umila Opakowanie wystarcza na dość długo jeśli używamy sprayu jedynie sporadycznie. Spray może być stosowany także na włosach dzieci.

dobry

Mimo iż jestem po zabiegu keratynowego prostowania i mam w miarę proste i odżywione włosy to mam jedno miejsce gdzie stale mi się kołtunią. Z pomocą przychodzi właśnie ten spray, który zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Aplikowany na mokre włosy ułatwia rozczesywanie, dzięki nim szczotka gładko po nich sunie. Nie obciąża włosów, nie skleja ich. Czy nawilża? nie wiem nie zaobserwowałam poprawy kondycji włosów. Może przyspieszać przetłuszczanie się włosów. Ma wygodne opakowanie, atomizer się nie zacina, aplikuje odpowiednią ilość kosmetyku. Spray ma bardzo przyjemny zapach, który niestety nie zostaje długo na włosach.Zapłaciłam za niego coś około 6 zł także koszt niewielki a naprawdę pomaga w rozczesywaniu włosów.

nie sprawdziła się u mnie

Mgielka ma piękny zapach, ale niestety nie ułatwiła rozczesywania moich włosów, po spryskaniu nią mokrych włosów nadal się plątały i wyrywały podczas czesania.