Talika, Lipoclis Expert (Żel odżywczy do rzęs)

Talika, Lipoclis Expert (Żel odżywczy do rzęs)

Innowacyjny żel do rzęs wspierający ich wzrost i wzmacniający naturalny kolor włosów. Istniejące już rzęsy osiągają swoją maksymalną długość w ciągu 28 dni. Żel sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze, dłuższe i obfitsze. Nowoczesna forma szczoteczki i wintegrowany aplikator ułatwiają nanoszenie żelu.

żel
10 – 50ml
stymulujące wzrost
w tuszu

Niezła

Przede wszystkim ta odżywka ma najlepszy aplikator ze wszystkich, które spotkałam. Zarówno szczoteczka do brwi jak i minigąbeczka - aplikstor jak w błyszczyku do ust.
Dzięki temu używanie jest bardzo wygodne i szybkie.
Łatwiej było wytrwać w tym codziennym rytuale z myślą, że stosowanie "w kratkę" nie przyniesie efektów.

A efekty?
Były. Rzęsy wydłużyły się, wzmocniły. Niestety nie zagęściły za bardzo, a na to liczyłam.
Bez spektakularnych przemian, ale zmiana na plus była widoczna.
Niestety tylko w okresie regularnego stosowania.
Na stały efekt nie ma co liczyć;)

Dobra

Moje rzęsy sie osłabiły po tym jak przez lato miałam zrobione sztuczne, dlatego kupiła tą odżywkę. Na efekty czasami warto poczekać i właśnie po stosowaniu regularnym tej odżywki efekty są. Pierwsze zauważyłam po Ok. 3 tygodniach stosowania, rzęsy stały się mocniejsze, dłuższe i ciemniejsze. Na końcu szczoteczki umieszczona została przydatna gąbeczka, którą stosuje do brwi. Odżywkę należy nakładać z umiarem, bo gdy nakładamy jej zbyt dużo mogą nas przez chwile szczypać oczy. Nie zauważyłam, alby produkt mnie jakoś podrażniał, oczy nigdy nie były zaczerwienione, a rzęsy nie wypadały.

skuteczna

Jestem ofiarą kosmetyczki sadystki, która lata temu wyżyła się na moich brwiach. Do tej pory mi nie odrosły, wiec uzależniłam się od kredek do brwi oraz innych wynalazków. W końcu kupiłam Talikę. Nie miałam wielkich złudzeń co do działania. Sama się dziwię, ale zauważyłam dużą poprawę. Włoski zaczęły odrastać, brwi wyglądają lepiej, wydają się ciemniejsze. Odżywkę stosuję też na rzęsy, choć moje spojówki są bardzo wrażliwe. Odzywka nie drażni oczu a stan rzęs też się poprawił, przede wszystkim wydają się być gęstsze.
Odzywkę stosuję od kilku miesięcy i nie zamierzam przestać, marzą mi się brwi jak u Cary Delevingne;)

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Efekty są, ale po długim czasie

Mam mieszane uczucia co do tej odżywki.

Jeśli chodzi o wygląd to jest bardzo atrakcyjny, odżywkę bardzo przyjemnie się aplikuje- pędzelkiem nakłada się specyfik na rzęsy jak zwykłym tuszem, potem gąbeczką umieszczoną na końcu szczoteczki- linię rzęs. Minus, że trzeba to robić rano i wieczorem (wolę odżywki, które trzeba aplikować tylko wieczorem)

Z początku byłam nią trochę zawiedziona, ponieważ efekty nie nastąpiły tak szybko jak w przypadku odżywki do rzęs innej marki.

W pewnym momencie byłam tak zdesperowana, że chciałam przerwać kurację i rzucić odżywkę w kąt. Na szczęście dałam jej szanse i dobrze! Mam wrażenie, że ta odżywka działa trochę inaczej niż inne i potrzebuje trochę więcej czasu (choć producent zapewnia, że po 28 dniach będziemy mieć piękne, maksymalnie długie , grube rzęsy)

W moim wypadku rzęsy maksymalnie się nie wydłużyły, bo wiem jaką super długość są w stanie uzyskać po innej odżywce, ale muszę przyznać, że BARDZO, ale to bardzo się zagęściły. Pod tym kątem to bardzo polecam tę odżywkę! Jednak na efekty trzeba było trochę czekać (w moim wypadku jakieś 1,5 miesiąca)

Obecnie jestem zadowolona z odżywki, choć wolałabym, żeby bardziej wydłużyła moje rzęsy.

Cena regularna jest według mnie zawyżona, ale w promocji jest już całkiem znośna za taką pojemność.

Odżywka jest bardzo, bardzo wydajna.

Myślę, że warto zapoznać się z nią, ale nie wiem czy jeszcze do niej wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe 10 ml