Ava, Professional Home SPA, Age Control, Serum z kwasem hialuronowym i witaminą PP

Domowa pielęgnacja każdego rodzaju skóry, zwłaszcza przesuszonej, zmęczonej, z widocznymi zmarszczkami, a także z problemami naczyniowymi.

Efekty stosowania :
- Intensywne i głębokie nawilżenie skóry
- Stymulowanie kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze
- Uszczelnienie naczynek krwionośnych i zapobieganie ich pękaniu
- Wygładzenie skóry
- Wzrost elastyczności i jędrności

Dobre serum i tanie

Mam skórę mieszaną ale cienką i widoczne gdzieniegdzie naczynka krwionośne, tendencje do siniaków. Serum ładnie koi twarz w lecie gdy uprawiam sporty na dworze, ma fajną oleistą konsystencje- ja olejki do twarzy bardzo lubię. Rano skóra jest taka " mięsista"- fajnie odżywiona, ujędrniona. To, że się lepi mi nie przeszkadza bo stosuję na noc. Jedynie na minus, kupiłam serum w Hebe i nie wzięłam paragonu a w domu po otwarciu okazało się, że 4 buteleczki były pobite a tylko jedna cała..- jak się okazuje trzeba sprawdzać w sklepie.

Do użytku domowego - dobre :)

Miałam już okazję stosować wiele ampułek i serum, czy to profesjonalnych, czy też takich do stosowania w domu. I ten jak na 5 ampułek za taką cenę, nie jest drogi, a przyjemny dla skóry.

Plusy
przyjemna konsystencja
skóra fajnie napięta i nawilżona
nadaje się po mocniejszych zabiegach wykonanych w salonie, jako pielęgnacja domowa
cena
bardzo duża ilość produktu

Minusy
po wchłonięciu trzeba od razu nałożyć jakiś krem lub maskę, bo skóra strasznie się lepi

hmmm

kupiłam z czystej ciekawości bo professional w nazwie zobowiązuje, do tego jeszcze home i spa :) testowałem w sumie 3 produkty z tej serii
co do serum: może jakby użyć kilka opakowań? moja cera jest mieszaną, w kierunku suchej; zawsze w okresie jesiennym i zimowym muszę szukać wsparcia bo mam tendencje do zapominania o sobie :/ 1 ampułka spokojnie wystarcza na twarz szyję i dekolt, resztę wsmarowywałam w łokcie i kolana, coś tam nawilżający efekt był, odprężające było chyba bardziej działanie masażu, przed stosowaniem z reguły wykonywałam delikatny peeling na zmianę w 1 dzień enzymatyczny w kolejny drobnoziarnisty