Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność.

Podkład Estee Lauder Double Wear nie zmienia koloru (nie oksyduje), nie spływa z twarzy, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Sprawia, że gładka cera, którą widzisz rano po zrobieniu makijażu, pozostaje z tobą przez cały dzień.

Podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia średnie krycie, które można zwiększać w zależności od ilości nakładanych warstw i daje naturalne, półmatowe wykończenie. Jest bezzapachowy, beztłuszczowy, niekomedogenny, więc nie zapycha porów.

Recenzje 1915

idealny.

Po wypróbowaniu milionów podkładów, fluidów, mieszaniu ich nawzajem, przypudrowaniu i nie wiem co jeszcze (chociaż pomysłów miałam od groma :) )

Stwierdzam, że Double Wear jest jedyny, niepowtarzalny, niezastąpiony i wystarczający.

Nie daję pod niego bazy, nie muszę go pudrować, transparentnić nic.

Używam go tylk0 na wielkie wyjście, bo cena, bądźmy szczerzy mała nie jest ;)

Kocham ten zapach; jego konsystencje; nawet to że trochę ciężko się go rozprowadza i można szybko przesadzić, ale.

Jest warty i ceny, i uwagi wszystkich Was dziewczyny.

Nie mam porcelanowej cery, zawsze zazdrościłam wszystkim dziewczynom, że nie mają pryszczy, zaczerwienionej skóry, a teraz?!

Teraz niech one mi zazdroszczą :) Będę używać do końca swojego życia, na pewno.

GDYBY KTOŚ USŁYSZAŁ O WYCOFANIU, PROSZĘ O KONTAKT - zrobię zapasy. Choćbym miała wziąć kredyt.

Ilość zużytych opakowań: 20ml

Wykorzystała: kilka próbek

Gwiazda wśród podkładów

Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Sprawdził się już w tylu przypadkach i przede wszystkim trudnych warunkach, że na każdej imprezie jest moim must have.

Trwałość i krycie to zdecydowanie dwie największe zalety tego podkładu. Szklane opakowanie sprawia, że podkład nie tylko się ładnie prezentuje, a jest także w stanie dużo wytrzymać jeśli chodzi o podróżowanie.

Używając go muszę jednak mieszać dwa odcienie, bo niestety mój odcień skóry nie dograł się z żadnym odcieniem, stworzonym przez producenta ;)
Mimo tego nada uważam, że gama kolorystyczna jest bardzo rozbudowana i każdy jest w stanie znaleść coś dla siebie.
Podkład ładnie się wyświeca. Mam na myśli, to że po dłuższym czasie skóra lekko się błyszczy, jest to taki jakby efekt zdrowej skóry. Podkład też mnie nie zapycha, dlatego polecam go każdemu, kto na wymagająca cerę.

Double disappointment

Używałam ten podkład przez dłuższy czas jako dodatek fo zbyt mało kryjących podkładów i postanowiłam wypróbować go samego, niestety mocno się rozczarowałam. Od razu po zastosowaniu czuję pod oczami ściągnięcie mimo dobrze wcześniej nawilżonej skóry, czuję jakbym miała maskę na twarzy a zmarszczki wokół oczu są mocno podkreślone. Trwałość podkładu jest bardzo dobra jednak niemiłe uczucie maski i podkreślenia zmarszczek niwelują go z kręgu moich zainteresowań.

najlepszy z najlepszych

Double wear to mój absolutny must have. Ze względu na jego krycie staram się używać go coraz rzadziej. Mam cerę mieszana z tłusta strefa T, mój nos jest okropnie problematyczny, wszystkie( a przede wszystkim Revlon colorstay) tanie podkłady ważyły mi się na nosie, zaraz po nałożeniu rozjeżdżały się i miałam łatki. DW miałam okazje spróbować przez wzięta z sephora próbkę. Po pierwszym użyciu byłam bardzo zaskoczona ze istnieje podkład który jest w stanie ładnie wyglądać na moim nosie i przy tym dobrze kryć. Po skończeniu próbki, stwierdziłam ze nie mogę go nie kupić, sprawdza się idealnie na cięższe dni, oraz wyjścia wesela itp. Bardzo polecam jeśli jeszcze nie sprobowalyscie. Uważam ze nie da się go porównać do żadnego taniego podkładu, oraz nie posiada żadnego zamiennika!

HIT!

Nie trzeba dużo pisać. Spisuje się w każdych warunkach. Odpowiednio nałożony nie zrobi maski a piękną nawilżoną i wygładzoną buźkę na całe wieki. Kochany przez wiele, również należę do tego grona. Cena przystępna do umiejętności produktu. Opakowanie jest minusem ale można się nauczyć z niego korzystać. Cudo, lecz do codziennego użytku polecam mieszać z lżejszą wersją ponieważ lubi zapychać.

PONADCZASOWY HIT!!

Cudowny! Jeden z najlepszych podkładów jakie miałam i na stałe zagości w mojej kosmetyczce. Mogę go polecić bez wahania! Duży wybór odcieni, więc każda z was znajdzie jeden dla siebie. Jest naprawdę wydajny, wystarczy mała ilość produktu żeby uzyskać efekt idealnej cery. A na twarzy naturalne wykończenie pozostaje na długie godziny!

Podkład który kocham mimo, że skóra jest po nim zmęczona

Znany wszystkim chyba i wszędzie. Tak osławiony podkład chyba jak żaden inny i tak cudowny choć problematyczny.
Tyle opinii o nim w internecie, makijaży z nim w roli głównej, i w ogóle wszystkiego, że ciężko aby go nie kojarzyć. Każda moja koleżanka i znajoma próbowała tego podkładu, są takie, które zawsze go mają na wszelki wypadek.

Dla mnie to podkład który był i będzie ponadczasowy. I ponad wszystkimi choć nie jest to podkład na co dzień. I mimo, że wiele kobiet go miesza z tymi leciutkimi tak wciąż uważam, że to nie podkład na co dzień. I nie chodzi o jego cenę ale o jego wyjątkowość. Bo jest cudem :)

Podkład zapakowany w piękną, elegancką "buteleczkę" do zadań specjalnych. Jest chyba najbardziej długotrwałym podkładem ze wszystkich. Ja przynajmniej lepszego nie znalazłam który by pobił go w swej trwałości.

Jego wygląd na skórze mojej, mieszanej i tłustej w strefie T jest piękny. W pewnym sensie robi za podkład matujący jak i za rozświetlający ale nie daje takiego efektu jakby był zaszpachlowany na skórę tylko widać, że jest a przynajmniej ja zawsze rozpoznam jak widzę kobietę z podkładem ,że ma go na sobie, nawet jeśli miesza z innymi. I jak np YSL robi szpachlę tak ten widoczny wciąż wygląda cudownie.

Nie da się zaprzeczyć, że trzyma się aż nie zmyję go, że blenduje się z każdym rozświetlaczem, korektorem i bronzerem świetnie. Nie odbija się na niczym, nie spływa z twarzy, on się tak po prostu łączy ze skórą i zostaje do zmycia.

Ale ma jeden minus. Mnie o dziwo nie zapycha tak, że miałoby to powodować nie uzywanie go na co dzień ale sprawia, że moja skóra się męczy.. I po jego zmyciu wygląda na zmęczoną. Po prostu, więc o ile kocham go za wszystko od krycia po wykończenie tak moja skóra się męczy.

Ale mimo wszystko go kocham. I zawsze będę.

Na wielkie wyjścia

Uwielbiam ten podkład. Dziewczyny jest jeden z lepszych podkładów ale UWAGA nie jest na codzień. Fakt kryje niedoskonałości , nie zostawia na twarzy ,, maski" . Jest bardzo wydajny gdzie cena nie wydaje mi się minusem. Minus znalazłam tylko jeden nie należy stosować go na codzień ponieważ strasznie wysusza skóre.

Rozczarowanie

Niestety ten podkład zdecydowanie nie jest dla mnie , skusiłam się kryciem i wieloma dobrymi recenzjami i fakt ze chciałam go stosować na codzień jednak gdy po chwili podkład wprost waży się na skórze odkrywając wszelkie niedoskonałości to wiem ze drugi raz nie kupię choćby nawet na wieczorne wyjścia . Próbowałam podejść go z różnych stron ale efekt maski na twarzy nie pozostawił złudzeń . Wiele go pokocha bo jest trwały , maskuje niedoskonałości ( niestety nie na mojej buzi , chyba po prostu zbyt przetłuszczającej się )

wyjątkowa trwałość

podkład jest wyjątkowo trwały, pięknie wyrównuje koloryt, stapia się ze skóra, używam najjaśniejszego odcienia, nie wymaga poprawek do końca dnia makijaż prezentuje się nieskazitelnie, niestety przy mojej suchej naczyniakowej skórze pod koniec dnia czuje dyskomfort, wysusza wiec nie używam go codziennie.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry podkład, choć zdecydowanie nie do użytku na co dzień

Klasyk, który musiałam przetestować i ja. Budzi wiele kontrowersji, jedni go uwielbiają, inni nie nawidzą. W moim odczuciu jest to bardzo dobry produkt, choć w mojej kosmetyczce zupełnie zbędny.

Największym plusem tego podkładu jest chyba jego trwałość, bo faktycznie trzyma się na twarzy bardzo długo, wręcz zastyga na niej i nie wymaga żadnych poprawek całą noc i jeszcze dłużej. Należy uważać, by nie pobrudzić podczas aplikacji ubrania, bo będzie do wyrzucenia - wchłania się bardzo szybko i jest praktycznie nie do zmycia. Podobnie zachowuje się na twarzy - zastyga na niej, a żeby go usunąć należy użyć bardzo dobrego preparatu.

Podkład ma bardzo dobre krycie, szybko zastyga, dlatego podczas aplikacji liczy się precyzja, staranność i dobre przygotowanie cery przed nałożeniem podkładu. Należy zadbać o odpowiednie nawilżenie cery. Plus, że podkład matowi i w zasadzie nie dopuszcza do wydzielania się sebum. Niestety skóra przez to nie oddycha, a pory bardzo się zapychają. Dodatkowo ściąga skórę, a po aplikacji mam uczucie nieprzyjemnego napięcia.

Podkład jest bardzo ciężki, na mojej twarzy tworzy skorupę, dlatego najlepiej aplikować go przy użyciu gąbeczki lub pędzla. Na pewno nie nadaje się na co dzień i jestem pełna podziwu jak dziewczyny potrafią go stosować, każdego dnia. Podobne krycie możemy uzyskać przy pomocy innych, drogeryjnych produktów, choć na pewno nie będą one aż tak trwałe jak ten podkład.

Plus za bardzo szeroką gamę kolorystyczną, na pewno każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie. Podkład jest bardzo dobry, choć stosuję go bardzo rzadko - wyłącznie na wielkie okazje, choć i tutaj często radzę sobie innymi, lżejszymi produktami.

Rewelacyjny podkład z małym minusem

Dałabym 5, ale...no właśnie, jeden poważny minus.

Zacznę jednak od zalet:

konsystencja- ani za rzadka, ani za gęsta
kolor (mój to 1w1 bone)- na ręce zbyt ciemny, na twarzy-idealny
efekt wtapiania się w skórę- niesamowity, to jedyny podkład, który po nałożeniu wtapia się w skórę
nie uwidacznia suchych skórek ani porów
nie wtapia się w pory
zapach neutralny
butelka bez dozownika, dla mnie plus, bo nadmiar wylewam do słoiczka
ładne, ekskluzywne opakowanie
efekt rozświetlenia po nałożeniu

wada:
jedna, która powoduje, że nie mogę go stosować więcej niż dwa dni pod rząd :(, wysusza skórę, dwa razy miałam po nim takie suche placki w niektórych miejscach twarzy, musiałam go odstawić i poratować się bardziej nawilżającym podkładem

Mam nadzieję, że wymyślą jakąś lepszą recepturę na niego by nie wysuszał aż tak.

Mega mega!! ❤

Ten produkt spełnił moje oczekiwania. Mam piegi których nie lubię i ważne jest dla mnie żeby je czasami zakryć. Podkład dobry na dzień, na wieczór, wyjście na imprezę, jest mega trwały! Jedynym minusem jak dla mnie jest to, że produkt zapycha pory na mojej twarzy. Przychodząc z miasta do domu od razu zmywam makijaż i ważne jest dobre oczyszczenie twarzy. Ogólnie jest mega ❤