Argiletz, Masque Argile Rogue [Red Clay Face Mask] (Maseczka glinka czerwona w tubie)

Leczy i łagodzi trądzik różowaty, zapobiega także pękaniu naczynek krwionośnych. Łagodnie ściąga pory i wygładza skórę. W rezultacie skóra staje się świeża, gładka i aksamitna o brzoskwiniowym zabarwieniu.
Systematyczne stosowanie glinki czerwonej zapewni obkurczenie i uszczelnienie naczynek krwionośnych.

klasyczne
wygładzające
w tubie
50 – 100ml

Ulubiona

Tak, lubię - i to nawet bardzo. Za czysty skład, świetną jakość. Za poręczność, szybkość zastosowania, nic nie trzeba odmierzać, odsypywać, mieszać - czasami te dodatkowe 5 minut decyduje czy zastosuję maskę czy jednak zrezygnuję z bólu upiększania ;)
Najbardziej jednak lubię za miły dla oka efekt: oczyszczona, świeża skóra o pięknym kolorycie. Glinka nadaje delikatną, różową niby-poświatę, wrażenie jak po długim spacerze - polecam spróbować.
Dodatkowo - skóra jest naprawdę porządnie odżywiona a pory zminimalizowane. I właśnie o to chodzi.

Przetestowałam wiele glinek - ta jest zdecydowanie najlepsza, Argiletz nie ma sobie równych. Powracam do niej od lat i z pewnością kupię jeszcze wiele opakowań.