Mixa, Optymalna Tolerancja, Płyn micelarny do skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Płyn micelarny do demakijażu Optymalna Tolerancja to preparat, który idealnie nadaje się do demakijażu skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej. Niezwykła formuła zawiera micele, które umożliwiają usunięcie makijażu i zanieczyszczeń bez potrzeby pocierania.
Twarz i powieki są skutecznie oczyszczone z makijażu. Wrażliwa skóra jest odświeżona i ukojona. Fizjologiczne pH 5,5, identyczne z pH skóry.
Płyn wzbogacony kojącym pantenolem, znanym z właściwości łagodzących.

demakijaż twarzy
wrażliwa, alergiczna / atopowa
oczyszczające, odświeżające, łagodzące
hipoalergiczna, bez alkoholu, bez parabenów
płyn

Mój faworyt!

Moj demakijaż jest wieloetapowy. Najpierw oczyszczam twarz balsamem do demakijażu, następnymi przecieram twarz wacikiem z płynem micelarnym a na sam koniec jest żel do mycia.
Mam skórę wrazliwą, suchą, oczy bardzo wrażliwe na wszelkie produkty do demakijażu. Ale odkąd kupiłam ten płyn, mój problem z piekącym oczami zniknął. Płyn naprawdę super radzi sobie z wraizliwą skórą i oczami. Makijaż usuwa bezproblemowo. Moja skóra nie czerwieni się po demakijażu Nic nie piecze, nie trzeba pocierać twarzy. Dla mnie jak najbardziej na plus!

Najlepsz

Jedyny płyn micelarny, którego do tej pory używałam, który nie podrażnia ani nie uczula mojej skóry. Oprócz tego świetnie radzi sobie ze zmywaniem makijażu (maluję się dość delikatnie).

Jeden z TOP

Wszystko to czego można wymagać od płynu jest w tym opakowaniu. Nie podrażnia, zmywam nim również oczy, dobrze czyści bez efektu ściągnięcia.

Używam już tylko jego, wcześniej używałam Clarins wodę brzoskwiniową, ale cena przechyliła na korzyść Mixy.

Stopniowa nietolerancja

Jak mało kiedy, dzisiejsza recka jest poparta wieloma butelkami zużytego środka. Na początku było ok, używałam go na zmianę z Mixą dla zaczerwienionej skóry. Niestety, od pewnego czasu zaczęłam mieć problem z uczuleniem, manifestującym się świądem i wysuszeniem w zewnętrznym kąciku oka oraz pod nim. Sądziłam, że to kwestia kremu (jednak nie), kosmetyków kolorowych (też nie), w momencie, gdy zrobiłam przerwę w stosowaniu Mixy i przerzuciłam się na inny płyn, objawy ustąpiły. Teraz, gdy tamten płyn się skończył, wróciłam do Mixy i tadam, to samo.
Z jednej strony żałuję, ale, patrząc, że Mixa testuje kosmetyki na zwierzętach, to może i lepiej się stało. Mam teraz kupiony w ciemno, wegański specyfik i ten też dobrze zmywa, a poza tym nie uczula. Przy okazji, stwierdziłam, że po tym nowym nie czuję mrowienia policzków podczas oczyszczania twarzy, co może nie przeszkadzało mi aż tak, ale, jak widać, wskazywało na rosnącą nietolerancję skóry dla specyfiku. Tak więc, mimo, że np. dwufazowy płyn jest doskonały do zmywania makijażu wodoodpornego, pożegnam się z firmą na zawsze.

Nie taki tolerancyjny

Niestety płyn mnie podrażnił. Pozostawił skórę zaczerwienioną, a oczy piekące. U mnie się kompletnie nie sprawdził i nie jest, moim zdaniem, przeznaczony dla skóry wrażliwej. Jeśli chodzi o usuwanie makijażu to oczy trzeba dość mocno pocierać (nie używam wodoodpornego tuszu) żeby go zmyć. Produkt kompletnie nie dla mnie i nie kupię go więcej

Nie polecam

Bardzo rzadko pisze recenzje bo nie mam często na nie czasu ale w tym przypadku jestem tak zawiedziona ze się pofatygowałam.
Płyn nie zmywa dokładnie tuszu muszę kilkakrotnie zmywać żeby nie było śladu. Oczy mnie wręcz pieką bardzo bardzo mocno. Nie mam cery wrażliwej ale jest osłabiona przez kuracje trądzikową dlatego zaufałam temu plunowi do cery wrażliwej. Twarz piecze mnie tak bardzo ze wyrzucę produkt do kosza a nigdy tego nie robie.

Super!

Płyn micelarny Mixa Optymalna Tolerancja oceniam na 5 gwiazdek, jest bardzo skuteczny - łatwo zmywa makijaż nawet oczu nie podrażniając ich, jest wydajny, łagodzi podrażnienia. Po zastosowaniu moja skóra jest czysta, odświeżona i odprężona, miękka - zero uczucia ściągnięcia czy swędzenia ale nie lepi się, takiego efektu zawsze chciałam i dopiero ten płyn usatysfakcjonował moją skórę na 100%. To najlepszy płyn micelarny jaki kiedykolwiek stosowałam, z pewnością zostanie moim ulubionym preparatem do demakijażu na długi czas.

super

bardzo go lubiłam, nie podrażniał mnie ani trochę nawet kiedy wlał mi się do oczu za to pardzo dobrze radził sobie ze zmywaniem makijażu, zrezygnowałam z niego tylko dlatego że z eveline są kilka zł tańsze ale byćmoże do niego jeszcze wrócę

Całkiem interesujący

Zakupiłam go w promocji, jako drugi płyn micelarny. Zaciekawiła mnie jego delikatna formuła i chciałam sprawdzić jak wypada w teście z moja mieszana cera, która jest dosyć wrażliwa. Okazało się, że dobrze zmywa makijaż i pozostawia przyjemne uczucie nawilżonej skóry. Płyny micelarny akurat uwielbiam zmieniać i testować, Ale do tego chętnie wrócę.

Dobry do skóry wrażliwej

Nie mogłam znaleźć płynu micelarnego, który by nie powodował szczypania na mojej przewrażliwionej buzi. Ten wpadł mi kiedyś w rękę w Hebe i został ze mną już na zawsze. Idealnie sprawdza się do cery wrażliwej, domywa makijaż, cera jest po nim nawilżona.

Bardzo dobry płyn micelarny

Produkt dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Jest wydajny, bezzapachowy. Warto czekać na promocje, wtedy można do zdobyć za mniej niż 20 zł, bo cena regularna może być odpychająca, choć uważam, że warto.

Bardzo dobry płyn

Płynu tego używam już od kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie podrażnia skóry, dobrze ją oczyszcza i nie wysusza. Doskonale zmywa makijaż. Ma też przyjemny zapach. Duże opakowanie 400ml jest bardzo wydajne.