Dr.Organic, Organic Moroccan Argan Oil (Organiczny olejek do twarzy z olejkiem arganowym)

Zaawansowane serum przeciw starzeniu się skóry, wspomagające naturalną regenerację komórek i hamujące proces jej starzenia się. Naturalne właściwości tego odmładzającego olejku działają wspólnie z naszą opatentowaną mieszanką naturalnych, organicznych czynników aktywnych. Nietłusta formuła błyskawicznie nawilża skórę, podczas gdy naturalnie opóźniające procesy starzenia fosfolipidy i ceramidy wnikają w głąb naskórka, pozostawiając skórę wyraźnie odmłodzoną, delikatniejszą i bardziej miękką, wspomagając równocześnie odnowę komórkową oraz odbudowując jej elastyczność i jędrność.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Argan Oil, Argan Extract, Sweet Almond Oil, Camelia Flower Oil, Sunflower Seed Oil, Jojoba Oil, Meadowfarm Oil, Kukui Seed Oil, Moringa Seed Oil, Rosehip Oil, Orange Friut Extract, Clove Oil, Geranium Oil, Lemon Peel Oil,Patchouli Oil, Cinnamon Leaf Oil, Rosewood Oil, Wild Mint Oil, Mandarin Peel Oil, Vanilla Friut Extract, Spearmint Oil, Vitamin E

Swietne efekty

Ten olejek do twarzy spełnia wszystkie obietnice producenta i ma świetny skład. Od kiedy go używam skóra twarzy wygląda znacznie lepiej, serum faktycznie odejmuje kilka lat i zapobiega pojawianiu się oznak starzenia. Moja skóra stała się zdecydowanie jędrniejsza, gładsza i przyjemna w dotyku. Nadaje cerze świeży, wypoczęty wygląd.
Jest to kosmetyk mocno nawilżający, ale nie tłusty i szybko się wchłania.
Jedyny minus to dla mnie opakowanie - niestety pipetka szybko się zepsuła i nie mogę już nabierać nią kosmetyku.