Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Avon, Advance Techniques, Firm Hold Gel (Żel mocne utrwalenie, żel do włosów)

Avon, Advance Techniques, Firm Hold Gel (Żel mocne utrwalenie, żel do włosów)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 ml
Cena 17,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Żel mocne utrwalenie to maksimum stylu. Działanie: Nadaje włosom odpowiednią gładkość i kształt. Zapewnia pełną kontrolę nad fryzurą. Fryzura jest nienaganna przez cały dzień. Sposób użycia: Nałóż na suche lub wilgotne włosy, a następnie ułóż fryzurę.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Świetrny

Od lat używam ten żel do stylizacji i jestem zadowolona. I ja i córka stale po niego sięgamy. Ja mam kótkie włosy córka dłuższe. Obie jesteśmy zadowolone. Żel nie obciąża włosów, nie tworzy skorupy na głowie. Utrzymuje fryzurę, nadaje jej lekkosć, nie obciąża. Nakładam na mokre włosy. Czasami poprawki na suche też wychodzą dobrze. Włosy nie tracą połysku. Miękka,tubka z odchylanym ,wygodnym korkiem. Pojemność 100ml. Mogłaby być większa. Z kolei na wyjazdy jest wygodniejsza.

Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Rewelacyjny

Żel do włosów często kojarzy się z posklejanymi, tłustymi kosmykami. Przy tym produkcie nie ma mowy o takim efekcie! Kosmetyk zapewnia mocne utrwalenie, subtelny połysk i trwałość przez cały dzień! Po zastosowaniu absolutnie nie widać żelu na włosach! Jest on lekko wyczuwalny w dotyku, lecz kompletnie nie widoczny!

Odrobina żelu nałożona na włosy wymagające wygładzenia sprawia, że fryzura jest dopracowana i wygląda efektownie. Taki produkt przydaje się kiedy chcemy wysoko upiąć włosy, np. w kucyk, lub kok. Aplikując żel na włosy przy uszach i nad czołem mamy pewność, że żaden kosmyk nie będzie nieestetycznie odstawał.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  9
  produktów

  27
  recenzji

  765
  pochwał

  10,00

 2. 2

  33
  produktów

  131
  recenzji

  315
  pochwał

  8,52

 3. 3

  19
  produktów

  22
  recenzji

  617
  pochwał

  8,14

Zobacz cały ranking