Rexona, Women, Clean Scent, Maximum Protection, 48h AntiPerspirant Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie)

Zobacz oferty

prostezakupy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.88/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dwa razy silniejsza ochrona przed potem niż ta, którą zapewnia podstawowy antyperspirant. Zawiera innowacyjną technologię TRIsolid, która działa w rytmie Twojego ciała, zawiera trzy ważne elementy: super wydajny składnik antyperspiracyjny - zawiera maksymalną dopuszczalną dawkę soli antyperspiracyjnych AZAG (20%), zapobiega poceniu się, a jednocześnie pozwala skórze oddychać i chroni ją przed podrażnieniami; technologię kapsułek walczących z nieprzyjemnym zapachem, które uwalniają zapach przez cały dzień, szczególnie w momentach stresu, niepokoju lub zwiększonej aktywności fizycznej; składniki nawilżające skórę - bez alkoholu, bez parabenów.
Dla optymalnego efektu, aplikuj pod pachy, wieczorem przed snem. Podczas snu, formuła TRIsolid zapewnia maksymalną ochronę. Ochrona ta trwa cały dzień, nawet po porannym prysznicu. Antyperspirant może być również stosowany rano.

bez alkoholu
w sztyfcie
<50ml

Działa

Zawsze miałam prblemy z odpowiedbim anty perspirantem aby wytrzymał cały dzień ponieważ szybko się pocę Rexona Maximum ptocwtion clean scent ku mojejmu zdziwieniu daje rade jest to moj pierwszy raz testowania tego i narazie jestcalkiem niezle nie robi olam fajny swiezy zapach.

Naprawdę świetny antyperspirant z małym ale

W dziedzinie antyperspirantów nie lubię sięgać po nowe jeśli mam coś sprawdzonego. Jednak moja kochana kulka z Vichy się skończyła a potrzebowałam czegoś na już, więc zdecydowałam się na tą propozycję od Rexony. Antyperspirant rzucił mi się w oczy, bo zapakowany jest w kartonik co jest rzadkością w tego typu produktach.

Z tego co wyczytałam, to ma on działać trochę na zasadzie blokera, ponieważ producent zaleca użyć go na noc, by zaczął działać i by chronił nas przez cały dzień.
Ja używam normalnej rano, bo nie widzę potrzeby używania takich produkt na noc.

Kosztował ok.5 e, gdzie standardowe Rexony ok.1,5 e, więc jest różnica, ale jest absolutnie wart swojej ceny. Chociaż mam pewne małe uwagi co do niego.

Po wyjęciu z kartonika mamy doczynienia że sztyftem, ale nie jest to wykręcana "kostka". Sztyft ma dziurki i gdy przekręcamy nim, to przez dziurki wychodzi biały krem.
Pierwszy raz widzę coś takiego, ale jest to bardzo fajna sprawa.

Produkt przy nakładaniu jest biały, ale gdy wyschnie staje się niewidoczny. No chyba że nałożymy go za dużo, wtedy potrafi wejść w załamania skóry i w tym miejscu zostawić biały ślad, który wystarczy rozetrzeć.

Wysycha naprawdę szybko. Szybciej niż standardowe kulki i sztyfty, co jest plusem, bo nie znoszę czekać aż antyperspirant wyschnie. Ale gdy ubierzemy koszulkę zanim wyschnie on na skórze, to zostawia na niej białe ślady. Jednak ja mam taki patent, że nie czekam w łazience az wyschnie, tylko ubieram piżamę i robię co mam robić i nie ma problemu. Spiera się bez problemu i nie robi przebarwień na ubraniach.

Produkt ma zapach bardzo mydlany i nie czuć go w ciągu dnia co jest ogromnym plusem. Nie lubię gdy antyperspirant czuć i miesza się z zapachem perfum.

Produkt gdy już wyschnie nie brudzi ubrań. Zawsze noszę czerń i nic się nie dzieje. W pracy tylko białe i także nie zostają ślady czy przebarwienia.

Produkt jest niewidoczny na skórze. Ale zostawia skórę taką tępą, jakby zaklejoną co czuć nawet po kąpieli gdzie go zmywamy.
Wiele antyperspirantów to robi i ja nie zbyt za tym przepadam. Lubię gdy skóra w dotyku jest taka normalna co ma miejsce tylko po kulce z Vichy. To jest dla mnie taki mały minus.

Produkt świetnie chroni przed potem. O ile właśnie na codzień jakoś bardzo się nie pocę, to pracując w gastronomii jest często bardzo gorąco. I cała jestem czasem spocona a pachy idealnie suche. Nigdy nie miałam problemu z poceniem stosując go. Ani razu mnie nie zawiódł.
Tak samo zero nieprzyjemnego zapachu. Przez cały dzień.

Produkt nie podrażnia po goleniu, co też jest bardzo ważne.

Wydajność jest moim zdaniem średnia. Mam go jakos od połowy marca i zostało mi jakoś 1/4 produktu. Przy używaniu raz dziennie.
Zużycie widać, ponieważ dno przesuwa się do góry.

Naprawdę jest to świetny produkt. Najlepszy typowy antyperpirant drogeryjny.
Ani razu mnie nie zawiódł.
Droższy od innych Rexon, ale warto. Zostaje ze mną na stałe i będę używać na przemiennie z kulką z Vichy.

Skuteczny, jeśli ktoś potrzebuje mocnej ochrony

Kupiłam ten antyperspirant wiedziona ciekawością i została ona zaspokojona. Zapach jak na mój gust trochę za mocny, ale da się znieść, działanie jest fenomenalne, jeśli ktoś potrzebuje mocnej ochrony przed potem. Tylko właśnie... W związku z nim to głównie ciekawość mnie prowadziła, gdyż ja się prawie wcale nie pocę, więc starcza mi zwykła kulka za grosze, także chyba nie będę chciała już wydać ponownie więcej pieniędzy na coś, czego tak właściwie mi nie potrzeba. Jednak powtarzam - jeśli macie problemy z poceniem - to jest mega dobre, dosłownie zakleja pachy :D Aha, zapomniałam wspomnieć - zostawia białe ślady na wszystkim, co na siebie nałożycie, także trzeba uważać :) Wydajność podobna jak wszystkie produkty tego typu, mnie one starczają na kilka miesięcy i ten też na tyle starczył.

super!

Od roku, może dłużej, używałam kulek rexony (wcześniej używałam dezodorantów aptecznych). Pierwsza sprawa, to duża część dezodorantów mnie uczula, rexona nie. Efekt był dobry, choć jak na mój gust dość krótki - używałam kilka razy dziennie, żeby czuć się pewnie :) Od kiedy mam ten dezodorant, jedno użycie spokojnie wystarcza mi na cały dzień (mamy aktualnie upały na dworze :P). Początkowo podchodziłam z dystansem do kremowej konsystencji produktu, jednak nie brudzi w znaczący sposób (nie bardziej niż inne dezodoranty, nawet chyba mniej), dobrze i łatwo się aplikuje, i nie zostawia "mokrych pach" ;)
Mam go dopiero od jakiś dwóch tygodni, dlatego nie do końca mogę się wypowiadać na temat wydajności. Minusem jest cena, ale wydaje mi się, że warto, kosztuje mniej niż kulki apteczne typu vichy, a jego działanie jest porównywalne, jeżeli nie lepsze. Polecam :)

Zapach clean scent jest ładny, podobny do kulki rexona shower fresh - zawsze wącham dezodorant przed zakupem, tutaj byłam bardzo niepocieszona kupując w ciemno ;) następnym razem zamierzam spróbować wersji zielonej.

znakomity antyperspirant

Pocę się. Bardzo. Moja nadpotliwośćj jest efektem problemów zdrowotnych. Problemy typu &#8211; mokre pachy, plamy na ubraniach etc. są dla mnie normą. Po klasycznym antyperspirancie dla kobiet pocę się już po około 3 godzinach i sama nie mogę znieść swojego zapachu.

Produkt kupiłąm w promocji, ale wart jest swojej ceny regularnej.

Stosuję go na noc. Pierwsze 3-4 dni były ciężkie... Miałam wrażenie, że musimy się ze sobą zgrać, ponieważ pociłam się standardowo, a do tego gdzieś tam miałam psychiczny dyskomfort z powodu braku porannej aplikacji. Przeczekałam i wiem, że już nigdy nie wrócę do klasycznych anty.

Cudów nie ma, każdy się poci, ale nie jest to tak intensywne, a co najważniejsze - nie czuję zapachu potu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Dobry, ale bez szału

Kupilam z ciekawosci na przecenie.

jego plusy:
+ dziala
+ nie ma drazniacego zapachu

- nie mozna go domyc wieczorem
- regularna cena troche za wysoka

Podsumowujac: wole kupic Garnier Neo, ktory dziala tak samo, a jest w nizszej cenie. A po co przeplacac? ;)

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 (45ml)

Bardzo dobry klasyczny sklepowy antyperspirant

Z natury mocno się pocę. Zazwyczaj używam mocnych deo dla mężczyzn - Nivea Invisible dry, Nivea Silver protect. Używałam już wielu damskich deo (Rexona, Nivea, Herbina, Garnier) i się one dla mnie nie nadają, bo pocę się mocno i tylko męskie dają radę. Rexonę kupiłam jako sprawdzenie czy można wyprodukować dezodorant który się nie klei i świetnie reguluje potliwość.

U mnie potliwość to nie jest &#8222;pitu pitu&#8221; to jest hardcore. Jest ona efektem problemów zdrowotnych Pocę się mocniej niż typowa osoba &#8211; są takie dni, że się ze mnie po prostu &#8222;leje&#8221;. Przez co problemy typu &#8211; mokre pachy, plamy na ubraniach etc. są dla mnie normą. Poszukiwania dobrego Deo było bardzo trudne. Często po klasycznym antyperspirancie (sic!) dla kobiet pocę się już po około 4 godzinach.

Rexona ma interesujący system dawkowania. Wymaga zdjęcia górnej pokrywki. Po przekręceniu i lekkim przyciśnieciu opakowania przez małe otworki wydobywa się lekki krem. Tym kremem smarujemy pachy.

Krem się szybko wchłania do sucha. W dezodorantach w sprayu irytowała mnie biała powłoczka, która częstokroć się łuszczyła. Te w kulce powoli się wchłaniały (mistrzem tego był garnier mineralny dla aktywnych (sic!) - masakryczny klajster). Tu tego problemu nie ma - krem się ekspresowo wchłania.

Czy chroni dobrze przed potem?
Jest dobrze w tej kwestii. Zazwyczaj pocę się po 2 -3 godzinach. Tu wytrzymuje ok. 6 - 8 godzin. Może nie jest tak świetny jak Aflofarm - który daje radę na 2 - 3 dni. Ale to i tak wyczyn. Po Garnierze pociłam się po 2 godzinach, po męskich w kulce (Nivea srebrna i nivea dry impact) było podobnie jak przy Rexonie. Jestem tym zaskoczona, bo zazwyczaj damskie antyperspiranty (rexona crystal w kulce, dove klasyczny (spray + kulka) czy garnier mineral w kulce) nie dawały takiego mocnego efektu. Tu duży plus dla Rexony.

Zapach jest b. delikatny, prawie niewyczuwalny. Dove klasyczny pachniał mocno typowym kremem dove, Garnier nie pachniał wcale, a męskie - Nivea srebrna i dry impact w sposób przyjemny, choć specyficzny. To dobrze gdy ktoś potrzebuje neutralnego w zapachu antyperspirantu. Kolejny plus dla Rexony.

Cena tego deo jest niezbyt duża - 25 zł, za super wydajny antyperspirant? To nie wiele biorąc pod uwagę, że nie pasują mi zazwyczaj te drogeryjne i muszę kupować inne w aptece - 28zł za Medispirant, 36 za antidral, 47 za etiaxil.

Podsumowanie:
Plusy:
+ dobrze się wchłaniająca konsystencja
+ przyjemna aplikacja
+ wydajność
+ dobra ochorna przed potem
+ niezbyt wysoka cena
+ dostępność
+ delikatny zapach

Minusy:
Brak :)

Polecam ten antyperspirant.

Używam tego produktu od: 1 mies