Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy na noc

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy na noc

Krem przeznaczony dla skóry suchej, bardzo suchej i odwodnionej.
Redukuje zmarszczki, poprawia napięcie i uelastycznia - Lipomoist-kompleks fitopolimerów w postaci filmu molekularnego o wyjątkowych właściwościach nawilżających i uelastyczniających skórę z zamkniętą wewnątrz glikoproteiną z dna oceanu. Pobudza produkcję keranocytów i zwiększa łączenie się fibroblastów prowadząc do wzmocnienia skóry. Stymuluje syntezę elastyny i kolagenu typu I i IV poprawiając jędrność skóry.
Działanie odmładzające, odżywcze i wzmacniające kondycję skóry - witamina E z dodatkową dawką tokoferoli zawartych w oleju arganowym chronią przed starzeniem się komórek skóry. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3, omega 6, omega 9 rewitalizują zmęczoną skórę, wykorzystując spowolnione procesy metaboliczne podczas snu dla intensywnego działania kremu.
Wzmocniony, skoncentrowany system nawadniania skóry - Kwas hialuronowy 5% oraz olej arganowy w skoncentrowanej dawce powodują odczuwalny wzrost nawilżenia skóry już po 15 minutach od nałożenia preparatu i utrzymują ten stan przez wiele godzin. Olej Arganowy wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry zapobiegając ucieczce wody z naskórka tworząc film ochronny.
Wzmocnienie stanu skóry. Nocna pielęgnacja skóry odwodnionej. Skoncentrowana ilość składników aktywnych. Hypoalergiczny.

Delikatny krem nawilżający

Krem jest bardzo delikatny. Nie zauważyłam efektu przeciwzmarszczkowego, ani naprawczego. Dobrze nawilża skórę., nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Praktyczne i higieniczne opakowanie z pompką.

Cudeńko

Bardzo lubię używać go, gdy moja skóra jest wysuszona i potrzebuje regeneracji. Nakładam go po swoim domowym spa. Uwielbiam go przez to jak mocno nawilża i regeneruje moją skórę. Poza tym pięknie pachnie i odbudowuje skórę. Jest bardzo wydajny, pompka pozwala na zużycie całego produktu, ponieważ zasysa krem. Konsystencja jest lekka, miła dla skóry i świetnie się wchłania. Polecam wszystkim "wysuszonym" dziewczynom.

Najlepszy dla mojej skóry

Moja skóra bardzo się z nim polubiła, tak samo jak z tym na dzień. Krem świetnie odżywia skórę i ją nawilża. Wygładza powstające zmarszczki. Powoduje rozświetlenie skóry. Nie zapycha, nie powoduje podrażnień. U mnie sprawdza się rewelacyjnie. Polecam

Z jednej strony poprawił kondycję cery, z drugiej pogorszył

Posiadam cerę mieszaną. Zdarza się, że bywa przesuszona. Jest to powodem dyskomfortu. Około 2 miesiące temu walczyłam z takim przesuszeniem, napięciem i szorstkością mojej cery. Zakupiłam ten krem, aby pomógł mi w moich bolączkach. Jego opis na kartoniku brzmiał ciekawie. Krem ma właściwości przeciwzmarszczkowe i nadaje się do cery przesuszonej i odwodnionej. Czyli takiej jak mojej. Cena była przystępna, więc zakupiłam kosmetyk. Wielki plus za opakowanie z pompką. Takie rozwiązanie jest zawsze bardziej higieniczne. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu. Krem ma treściwą konsystencję, mimo to dobrze się wchłania. Tworzy warstewkę ochronną, która na twarzy pozostaje do rana. Czuję to przy zmywaniu. Trzeba przyznać, że już po pierwszym użyciu krem przynosi komfort. Skóra jest mniej napięta. Znika nieprzyjemna szorstkość. Jednak, żeby zauważyć pełne i długotrwałe efekty, kremu należy używać przez 30 dni. Tak informuje producent. Po tych 30 dniach regularnego stosowania moja cera owszem stała się lepiej nawilżona, ale też nabawiła się wyprysków - na czole, brodzie i nawet policzkach, co u mnie jest rzadkością. Po odstawieniu tego kremu wszystko minęło. Okazało się, że na samym początku składu (zdaje się na trzecim miejscu ) znajduje się Isocetyl Stearate. Jest to składnik silnie komedogenny. Szkoda, bo w kremie jest też wiele składników o dobroczynnym działaniu - odżywczych, wzmacniających, kondycjonujących. Niestety dużo dalej w składzie. Końcówkę kremu zużywam do dłoni lub tylko raz na jakiś czas na miejsca przesuszone na twarzy. Tak używany - jako doraźna pomoc - sprawdza się całkiem nieźle. Cena kremu, porównując do jego działania, jest trochę przesadzona (45 zł). Osobom z tendencją do wyprysku radzę się dobrze zastanowić.

Fajny krem

Lubię kremy tej firmy, na tym również się nie zawiodłam. Ma fajną kremowo-żelową dosyć lekką konsystencję. Nie wchłania się całkowicie, zostawia leciutką warstwę ochroną na powierzchni skóry. Lubiłam go stosować na zmianę z innymi kremami jako taki opatrunek na podrażnienia/przesuszenia i w tej roli sprawdził mi się świetnie. Duży plus za higieniczne opakowanie z pompką, chociaż nie mogę nie wspomnieć o tym, co przed chwilą odkryłam. Wyciągnęłam górną część opakowania i okazało się, że w środku jest jeszcze całkiem dużo kremu!
Podsumowując - jak najbardziej wart wypróbowania.

Dobrze nawilża

Myślę, że na taką solidną recenzję jeszcze za wcześnie, ponieważ na opakowaniu widnieje informacja, że "odnowienie skóry" następuje po 30 dniach stosowania, ale już po 2 tygodniach mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie konsystencja kremu, jest gęsta i treściwa, ładnie pachnie. Bardzo fajnie się wchłania, skóra jest miękka w dotyku, rano fajnie nawilżona. Na ten moment nie zauważyłam, żeby krem mnie zapychał. Czekam co przyniosą kolejne dni stosowania ;)

Bardzo dobry krem

Kupiłam na promocji i zaskoczyłam się bardzo pozytywnie, ponieważ nie spodziewałam się takiego działania. Krem idealny na noc, nie za ciężki, ale doskonale nawilża ściągniętą skórę która rano jest świeża, wypoczęta i mięciutka. Cena tez jak najbardziej na plus.

Super

Długo szukałam kremu do mojej wysuszonej twarzy i ten sprawdza mi się w 100% . Świetnie nawadnia skórę. Do tego wygodnie się go dozuje i nakłada . Dla mnie konsystencja jest świetna , dobrze się wchłania.

Bardzo dobry

Świetny krem, jestem z niego bardzo zadowolona! :) Pompka ułatwia dozowanie kosmetyku, ładnie się wchłania i nie klei. Skóra po nim jest gładka, miękka i nawilżona. Kiedy budzę się rano, to uczucie nawilżenia wciąż pozostaje :) Polecam i sama na pewno jeszcze kupię.

To jest to! :-)

Dopiero się poznaje z marką Dermedic ale jak na razie wszystkie ich produkty spełniły moje oczekiwania :-)
Natomiast naprawczy krem przeciwzmarszczkowy na noc okazał się wręcz rewelacyjny. Odpowiada mi w nim dosłownie wszystko.
Ma ładną szatę graficzna i wygodne w użytkowaniu opakowanie. Szczególnie lubię kosmetyki aplikowane za pomocą pompki - a on to ma.
Nie podrażnił mojej skóry i nie spowodował żadnej alergii. Dla mnie to idealny krem na noc. Rano moja skóra jest w dobrej formie i świetnie nawilżona. Nie ma przesuszonych miejsc ani uczucia ściągnięcia.
Konsystencja kremu jest dobra i szybko się wchłania. Nie kleimy się po nim.
Polecam :-)
Jakość w stosunku do ceny dobra.

To jest to

Dlugo szukalam odpowiadajacego mi kremu przeciwzmarszczkowego na noc. Az w koncu zdecydowalam sie kupic ten na promocji. Jestem mega zadowolona z decyzji. Nawilza, odzywia i wygladza skore, jest idealny dla zmeczonej i suchej skory. Ma dodatkowo wygodne, higieniczne opakowanie. Jest wydajny i dzieki pompce wiem, ze caly krem moge wykorzystac do cna. Sklad kremu jest bardzo dobry. Dla mnie rewelacja.

strzał w 10 :)

Jestem zaskoczona działaniem tego kremu. Jest naprawdę niesamowity. Tak jak większość produktów tej firmy :). Świetnie nawilża, super odżywia i wygładza skórę. Już przy pierwszym użyciu zauważyłam efekt. Do tego jest bardzo wygodny w użytkowaniu, plus za pompkę, przez co nie trzeba maczać palców w kremie. Mój nowy ulubieniec