VIP Cosmetics, Glicerynowy krem do rąk

VIP Cosmetics, Glicerynowy krem do rąk

Glicerynowy krem do rąk z wyciągiem z koziego mleka, bogaty w składniki odżywcze. Doskonale nawilża, natłuszcza. Łatwo wchłania się w skórę. Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Krem przebadany dermatologicznie i aplikacyjnie.

Fajny zapach

Będąc na zakupach w jednym z supermarketów, zaczepiła mnie Pani reklamująca kosmetyki tej marki. Z całej gamy oferowanych kosmetyków - coś tam za darmo - ale przy zakupie perfum. Skończyło się na zakupie kremu do rąk. Szata graficzna mojego kremu jest troszkę inna i zamknięcie też. Nie miałam kosmetyków tej marki, ale krem jest dobry. Opakowanie to plastikowa tubka, miękki plastik łatwo można wycisnąć produkt, zamknięcie na "klik". Krem jest koloru białego, konsystencja lekka, dobrze się wsmarowuje w dłonie, niewielka ilość wystarczy aby nakremować dłonie. Dobrze się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na dłoniach,są miękkie i delikatne. Krem ma fajny zapach waniliowo-śmietankowy, ogólnie spełnił moje oczekiwania. Polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni