Eveline, Satin Blush (Modelujący róż do policzków)

Eveline, Satin Blush (Modelujący róż do policzków)

Ultralekki, satynowy, o wyjątkowo miękkiej strukturze zapewniającej komfort aplikacji. Formuła zawierająca dużą ilość pigmentów, rzeźbi i rozświetla cerę, nadając jej blask i świeżość.
Miękka, jedwabista i ultra delikatna konsystencja to gwarancja szykownego i naturalnego wyglądu. Wyjątkowa technologia niezwykle drobnego rozcierania składników różu, sprawia, że efekt jest wyjątkowo trwały.

Dobry ale bez efektu woow

Dobry róż. Trochę za duże opakowanie i ciężko go zużyć. Trochę za suchy. Ale wyglada naprawdę przyzwoicie. Ładne kolory. Ale czy kupiłabym go ponownie chyba nie są tańsze i lepsze.

bez szału

Zakupiony na promocji w Rossmanie, skuszona polawa ceny.... wzielam.
Pyliła sie, moim zdaniem słabo napigmentowany. Schodzil z twarzy w ciagu dnia-nie wiem jakim cudem. Bez promocji-w zyciu bym go nie kupila bo cena taka sobie...no niby produktu jest duzo w opakowaniu ale co z tego skoro jest słabej jakosci. Nie przypadł mi do gustu

Brak trwałości

Produkt specjalnie szalu na mnie nie zrobił. Podczas aplikacji nie palił się, jednakże jego trwałość pozostawia wiele do życzenia. Bardzo szybko sciera się w ciągu dnia i pozostawia jedynie jakoś poswit brokatu na twarzy.w celu uzyskania ładnego koloru wymaga kilkukrotniego pokrycia

Całkiem fajny

Jeśli chodzi o róże to raczej nie za często ich używam. Ten akurat dostałam w prezencie. A nie lubię jak coś u mnie leży i sie, marnuje. Kolor jest dobrze napigmentowany tak więc trzeba uważać przy nakładaniu aby nie powstał efekt klauna. Łatwo sie go rozprowadza. Jest dosyć trwały, nie obsypuje się. Nie zatyka porów i nie uczula.

W porządku

Ładny róż do policzków. Fajny wybór kolorów. Delikatna konsysencja produktu, nie jest kredowy. Ładnie transferuje się, można budować nasycenie koloru. Nadaje się na cień do powiek. Niektóre odcienie mają takie rozświetlające drobiny.

Dobry róż

Produkt jest bardzo wydajny, stosuję go ponad roku a nadal mam dużo. Bardzo podoba mi się jego kolor, jest dobrze napigmentowany. Nie pozostawia smug dobrze się rozprowadza. Bardzo dobrze wygląda na twarzy, satynowe wykończenie sprawia, że skóra jest promienna i świeża. Bardzo dobrze komponuje się z podkładem, nie zapycha porów, nie obciąża skóry. Jest dość trwały. Posiada poręczne opakowanie z zatrzaskiem.

Fajny róż

Róż posiadam w numerze 02 Desert Rose. Nie jest to produkt matowy, posiada on malutkie drobinki, jednak nie przeszkadza mi to. Pigmentacja bardzo dobra, łatwo nakłada się go na policzki. Wydajny, opakowanie jest dosyć spore. Kupiłam go na promocji, więc nie pamiętam jaka jest cena regularna. Dostępny w każdej szafie kosmetyków Eveline. Nie uczulił mnie, nie podrażnia mojej skóry. Polecam

Uwielbiam

Osobiście uwielbiam róże z tej serii. Miałam już kilka odcieni różowego i brzoskwini. Obecnie chyba już zużywam piąte opakowanie. Dla mnie super, troszkę się osypują ale i tak mniej niż inne jakie do tej pory używałam. Całkiem spore opakowanie przez co jest bardzo wydajny. Dobrze napigmentowany, nie trzeba malować kilka razy żeby uzyskać porządany odcień. Nie wywołuje uczuleń ani podrażnień (przynajmniej w moim przypadku) Ma idealne opakowanie - najlepiej przystosowane do mojego pędzla :D Cena również jest bardzo dobra. Jak najbardziej mogę go polecć

Jeden z lepszych róży!

Polecam go nakładać lekkim pędzlem i lekką ręką,miałam odcień 02 Desert Rose.
Przepięknie wygląda na twarzy,świetnie stapia się z pudrem.
Ma w sobie lekkie drobinki,ale niemal,że nie widoczne.
W dotyku jest bardzo gładki,satynowy.
Mega wydajny miałam go 3 lata,ale na dal zostało go w dużej ilości. Wyrzucam go ze względu na termin,po prostu boję się trzymać kosmetyków nie dłużej niż 3 lata.
Opakowanie bardzo dobre jedynie co pod koniec to rozwaliło mi się w tym miejscu gdzie są zawiasy,ale pewnie to z mojej winy,ponieważ szałoputnie otwierałam.
Cena to kilka naście złotych.Polecam!

Hmmm...

Mam odcień 06- Peach Beige. Odcieniem wygląda mi bardziej na bronzer , niż róż. Mega ciemny i można zrobić sobie równie ciemną plamę:) Jest połyskukący- lekkie drobinki. Musiałabym wypróbować inne odcienie- może bym się przekonała.

Dobry róż

+ Dość szeroki wybór kolorów.
+ Dość wysoka pigmentacja, więc trzeba uważać podczas aplikacji. Jeśli jednak zdarzy się wpadka, da się rozetrzeć mocniejsze partie.
+ Nie robi plam, ładnie się blenduje.
+ Duża gramatura za niską ceną.

- Nie utrzymuje się jednak na twarzy calutkiego dnia, więc trzeba wziąć to pod uwagę, jeśli potrzebujemy długotrwałego makijażu.

Niekończący się róż :)

Kupiłam ten róż ho ho hooo temu. Nawet nie jestem sobie w stanie przypomnieć kiedy, ale spokojnie ponad dwa lata będą. Największym jego plusem jest to, że się nie kończy...używam go codziennie (bez wyjątku) i na prawdę go nie ubywa. Jeżeli chodzi o pigmentację jest w porządku, kolor też całkiem ładny.
Do codziennego makijażu jak najbardziej się nadaje.
Trwałość jak to przy takich kosmetykach bywa nie jest powalająca, ale wystarcza na parę godzin poza domem :)

Kusi mnie żeby spróbować róży z Bourjois, ale najpierw chcę wykończyć ten...czyli pewnie jeszcze parę lat :D