Eveline, Extra Soft SOS Professional, Multiregenerujące mleczko - kompres do ciała

Zobacz oferty

nowezakupy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mleczko do Ciała Extra Soft SOS zostało stworzone dla potrzeb bardzo suchej skóry, która szybko traci wilgotność i wymaga intensywnej pielęgnacji. Multiregerujące mleczko do ciała Extra Soft Kwas hialuronowy o wysokim stężeniu nawilża skórę i zatrzymuje wodę w komórkach. Wygładza, ujędrnia, uelastycznia i pozwala skórze zachować młody wygląd. Mocznik nawilża, ułatwia przenikanie innych składników aktywnych w głąb skóry, która jest nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku.
Receptura zawiera również algi laminaria, hydromanil, masło shea, olejek makadamia i sojowy, naturalną betaine, witaminy A,E,F, d-panthenol, allantoine.

Skóra
bogate
lotion
>250ml

Fajny produkt

Lubie markę eveline wiec postanowiłam wypróbować coś do ciała. Mleczko ma płyną konsystencje osobiście ja preferuje coś o bardziej zbitej konsystencji. Zapach jest przyjemny delikatny. Efekt na skórze pozostawia taki satynowo rozświetlający. Dla mnie trochę zbyt wolno się wchłania a ja nie lubie poświęcać produktom do ciała za dużo czasu oraz pozostawia efekt delikatnej lepkości. Mocnego intensywnego nawilżenia również nie zauważyłam po codziennym stosowaniu. Nie jest to zły produkt ale nie miałam efektu woow.

Daje efekt satynowej skóry.

Kupiłam z polecenia na youtubie. Myślałam, że to balsam jak każdy inny a tu takie zaskoczenie. Opakowanie ma pompkę więc chcę się częściej używać produktu. Balsam ładnie pachnie, ma typową dla takich produktów konsystencję. Skóra po nim jest nawilżona, satynowa w dotyku. Bardzo szybko się wchłania, nie brudzi ubrań. Mam wrażenie, że miękkość skóry jest obecna bardzo długi czas. Nadaję również skórze delikatny blask .

Dobry, ale ...

Mleczko zakupiłam z uwagi na markę, lubię produkty Eveline. Balsam w dobrej cenie, b. Dobry do codziennego stosowania. Opakowanie rownież bardzo praktyczne z pompką. Balsam b. Ladnie pachnie, stosuje kilka razy dziennie i jest bardzo wydajny. Krem o lekkiej konsystencji, faktycznie skóra po użyciu jest delikatna, balsam nawilża , aczkolwiek moja skóra potrzebuje lepszego nawilżenia. Nie mówię, ze balsam jest zły, po prosty lubie bardziej zbitą konsystencję, gdzie czuję, ze moja skóra jest dobrze nawilżona i otulona balsamem. Po tym balsamie po 10 min czuję potrzebę ponownego użycia balsamu. Dlatego niekoniecznje to jest mój faworyt. Zdecydiwanie wolę balsam Eveline Snail.

Przyjemne

Mleczko ma fajną konsystencję, niezbyt zbitą, szybko się wchłania. Dla mnie to kluczowe, bo nie lubię uczucia klejenia. Mleczko sprawdza się na co dzień. Niestety ja mam czesto mocno przesuszoną skórę i na takie przypadki mleczko jest za lekkie.
Podsumowując- polecam na co dzień lub dla mniej wymagającej skóry.

Eveline Extra Soft SOS Professional Multiregenerujące mleczko

Do zakupu zachęciło mnie opakowanie, które jest bardzo praktyczne, bo z pompką. Skład mleczka jest dosyć dobry. Kosmetyku używam od około tygodnia i jak na razie nie uczulił mnie ani nie podrażnił, a to się niestety często zdarza, że po użyciu balsamu na nogach pojawia się jakaś wysypka, są swędzące i zaczerwienione. Mleczko szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Po jego użyciu skóra jest miękka i gładka w dotyku - nawet na drugi dzień. Jak dla mnie ma ono wystarczające działanie. Zapach jest delikatny, dosyć nietypowy, ale podoba mi się, ponieważ nie jest duszący mimo iż zawiera masło shea i olejek makadamia, które są dla mnie w niektórych kosmetykach duszące.

Niespełnione obietnice...

Posiadam skórę suchą w niektórych okolicach nawet bardzo więc z obietnic producenta mleczko idealne dla mnie...Niestety moja skóra chyba jest zbyt sucha albo ktoś tu nas okłamał!? Mleczko jest kleiste i bardzo szybko się wchłania może przez jakieś 5 minut czuję ,że go użyłam,ale po chwili mam wrażenie,że musiałabym użyć go jeszcze raz.Nawet przy regularnym stosowaniu moja skóra wciąż jest sucha także ja nie widzę tego super efektu?? Zapach niespecjalny i drażni mnie to,że przy kolejnym użyciu często przy otwarciu skleja się pozostałość mleczka co jest dość obrzydliwe... Miałam wcześniej mleczko z tej samej serii tylko niebieskie i również nie polecam .

Troszkę się rozczarowałam

Czytając opis i obietnice na butelce balsamu spodziewałam się istnej terapii dla mojej suchej cery, jednak lekko się rozczarowałam. Sama konsystencja produktu jest całkiem ok, nie za gęsta i nie za rzadka, ładnie rozprowadza się na skórze całego ciała. Produkt nie powoduje żadnych reakcji alergicznych, swędzenia czy zaczerwienienia. Zapach jest ok, jednak bez szału. Co do efektu tego super nawilżenia, które jest obiecywane mam wiele zastrzeżeń, ponieważ ja nie zauważyłam polepszenia kondycji mojej cery. Mam wrażenie, że balsam wchłania się tak błyskawicznie, że nawet nie ma możliwości odczucia go na skórze. Po chwili uczucie suchości wraca, a cera poza miękkością nie zyskuje nawilżenia. Opakowanie jest wygodne z pompką, jednak obiecywanego efektu nie doświadczyłam.

za dużo obiecuje

Za bardzo się wchłania, jako "SOS kompres" przegrywa z oliwkami i masłami.
Nadaje się raczej do skóry normalnej na lato, ale do podrażnionej lub suchej już nie wystarczy. Może i nawilża ale nie mnie, a skórę mam zdrową.
Zapach nie ma znaczenia, opakowanie plastikowa butla, pompka odkręcana.

Hit

Mleczko fajnie nawilża . szybko się wchłania . zmiękcza skórę . nie pozostawia lepkiej warstwy .nie podrażnia . ma przepiękny delikatny zapach . opakowanie z pompką to dodatkowy plus . Jak dla mnie minusów żadnych nie ma . Bardzo fajny produkt w niskiej cenie godny polecenia!

Super nawilżenie!

Od początku miałam wysokie wymagania i się nie zawiodłam. Mleczko bardzo ładnie pachnie, dzięki pompce ułatwia nabieranie produktu a sam produkt dobrze się rozsmarowanie. Więc aplikacja na wielki plus. Poza tym szybko się wchłania, nie zostawia tłustej skóry. Nawilżenie czuć od razu po nałożeniu i jestem ty zachwycona. Moja skóra jest sucha i wymaga dobrego nawilżenia a SOS mi to daje.

Sprawdził się

Mam suchą skórę głównie zimą, dlatego teraz jest to niezbędnik w mojej kosmetyczce. Mleczka używałam bardzo nieregularnie, ale tylko wieczorem po kąpieli. Mleczko jest płynnej konsystencji i długo się wchłania, ale najważniejsze, że mi wystarcza. Mleczko dawało mojej skórze wystarczający efekt nawilżenia.

Zbyt małe nawilżenie oraz skład, który nie odpowiada mojej skórze

Jestem mocno zdziwiona tak wysoką opinią tego produktu ale być może tylko moja skóra aż tak źle zareagowała na ten kosmetyk. Po pierwsze skóra jest na drugi dzień zaczerwieniona po użyciu tego mleczka natomiast po drugie poziom nawilżenia nie jest wystarczający. Dawałam wiele szans temu kosmetykowi jednak pomimo prób nie sprawdził się.

Plusy:
:) przyjemna, bardzo rzadka konsystencja
:) wygodne opakowanie z pompką
:) dobra wydajność
:) niska cena
:) duża dostępność

Minusy:
:( skład który podrażnia skórę i nie nawilża wystarczająco