Natura Siberica, Tajgowy ochronny krem do rąk

Natura Siberica, Tajgowy ochronny krem do rąk

Tajgowy ochronny krem do rąk zapewnia codziennie odżywienie i aktywne nawilżenie skóry, chroniąc ją przed trudnymi warunkami. Bogaty w niezbędne aminokwasy Cedr Syberyjski wzmacnia skórę i chroni ją przed wiatrem, wysuszeniem i zimnem. Olej z arktycznego lnu zapewnia efekty lecznicze, które zmiękczają i intensywnie odżywiają skórę. Formuła produktu nie zawiera chemicznych składników: parabenów (metyl, propyl, itp.), SLS, SLES, politlenku etylenu (PEG), sylikonów, barwników/zapachów syntetycznych, glikoli, olei mineralnych, roślin genetycznie modyfikowanych (GMO).

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające
zapachowa
krem
50 - 100ml

Zakochałam się <3

Bardzo wydajny, przepięknie pachnący, nawilżający krem do rąk. Zapach utrzymuje się długi czas. Krem ma pośrednią konsystencję, lecz wchłania się błyskawicznie, pozostawiając lekką, nietłustą mgiełkę. Po użyciu wącham dłonie jak nienormalna ;)

Krem do codziennego stosowania

Kremu do rąk używam często i zawsze mam kilka. Ten zakupiłam w internetowej drogerii. Opakowanie kremu to plastikowa, miękka tubka z zakrętką. Kremowa, lekka konsystencja kremu sprawia, że bardzo szybko się wchłania, długotrwale nawilża, nie pozostawia lepiących się dłoni. Dłonie są miękkie i miłe w dotyku. Idealny krem do codziennego stosowania z tego względu że bardzo dobrze i szybko się wchłania. Zapach trochę chemiczny, ale nie pozostaje długo na dłoniach. Polecam.

Używam tego produktu od: około 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prawie skończone