Nacomi, Moroccan Argan Cream with Grape Seed Oil (Arganowy krem pod oczy z olejem z pestek winogron)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.99/5

kosmetycznie.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Skutecznie nawilża oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek. Krem wygładza, odżywia i regeneruje skórę. Olej arganowy jest najdroższym olejem na świecie. Pozyskiwany jest tylko w jednym miejscu na świecie - Maroku. Zwany jest Eliksirem Młodości, płynnym złotem Maroka. Jest podstawowym i najważniejszym składnikiem tego kremu. Działa przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco na skórę. Spłyca delikatne pierwsze zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Nacomi krem po oczy - nawilża

Stosowałam kilka opakowań - w moim przypadku ładnie nawilżał skore wokół oczu i tyle a może aż tyle.Spłycenia zmarszczek nie widziałam ale ogólnie uważam ze całkiem przyjemny kremik

Wielka gafa

Krem kupiłam po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych recenzji na wizaz.
Jak dla mnie krem nie robi nic, a wręcz dodałabym że odrobine przesusza moją skórę pod oczami. Nie wiem skąd takie zachwyty nad nim, bo jedyne co uważam za plus to opakowanie i cena jego chociaż przy zerowym działaniu nie wydałabym kolejnej złotówki na niego.

fajny krem pod oczy

Fajny kremik pod oczy, nawilża, wygładza i odżywia skórę wokół oczu. Na dzień i na noc, nie waży się pod makijażem. Skóra fajnie dopieszczona i dobrze napięta. Super działa na "kurze łapki"

Nic specjalnego

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam go tylko po to, by się rozczarować. Nie ma zapachu. Jest go mało. Nie nawilża, a zostawia tłustą powłokę. Jest w szklanym opakowaniu, co z jednej strony jest dobre, ale z drugiej strony jest dość podatny na strzaskanie. Nie jest bardzo drogi, ale też nie jest tani - patrząc na to jaka to jakość

Dobry krem

Krem dobrze nawilża skórę pod oczami. Po wklepaniu szybko się wchłania i nie roluje się. Stosuję rano ( na noc mam inny krem pod oczy) Nie czuję napięcia na skórze pod oczami. Mam wrażenie, że ujędrnia skórę i drobne zmarszczki są mniej widoczne.
Kupię go ponownie.

Mocno natłuszczający i to w zasadzie wszystko

Skuszona wysokimi notami tego kremu pod oczy zakupiłam jakiś czas temu słoiczek i właśnie go powoli denkuję.

Krem jest dość gęsty, bardzo emolientowy, ma dużo dobroci tego typu w składzie (masło shea, olej arganowy, olej winogronowy i tak dalej), ale i odrobina nawilżaczy też się znajdzie (gliceryna). Mimo konkretnego składu, w miarę szybko się wchłania. Z mojej perspektywy nie powoduje jakichś spektakularnych efektów (tak jak to robił na przykład eliksir marki Lynia), ale na pewno zachowuje skórę pod oczami przyjemnie natłuszczoną i zadbaną. Gdy miałam problem z suchą skórą nad górnymi powiekami, świetnie zapobiegł tej kwestii w ciągu paru dni. Nie ma co jednak liczyć na działanie przeciwzmarszczkowe czy nawet ukrycie cieni czy worków - tutaj już sobie nie poradzi.

Krem jest biały, bezzapachowy, słoiczek jest tak prosty jak tylko się da, aplikujemy krem za pomocą palca, co pozwala nam wydobyć całość produktu, ale nie zawsze jest tak higieniczne jak w przypadku chociażby pipety.

Choć jest naprawdę niezły, mam wrażenie że nie wyróżnia się niczym od dobrze nawilżających kremów, więc raczej nie będę go kupować ponownie.

Super

Ten krem jest drugim produktem pod oczy, jaki stosowałam. Wypada bardzo dobrze w porównaniu do pierwszego innej marki. Kremik jest treściwy, ale dobrze się wchłania. Pozostawia film na skórze, który nie przeszkadza mi nawet przy porannej pielęgnacji i makijażu. Używam go i na dzień, i na noc. Dobrze współpracuje z korektorem pod oczy. Efekt nawilżenia zdecydowanie jest, skóra stała się miękka po kilku dniach stosowania. Do tego, co dla mnie bardzo ważne, nie szczypie w oczy i jest bezzapachowy, więc nie ma szansy męczyć przy aplikacji. Wydajność bardzo dobra, wystarczy niewielka ilość przy aplikacji. Mimo małego słoiczka czuję, że starczy mi na długo. Opakowanie jest porządne i minimalistyczne w szacie graficznej, ale to nadaje produktowi elegancję i powiew ekskluzywności. Dla mnie jest to świetny produkt, do którego z chęcią będę wracać.

Mnie nie zachwycił...

Krem kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, niestety u mnie się nie sprawdził. Produkt ten ma zbyt rzadką konsystencję i dosyć szybko się wchłania i na tym koniec jak posmaruje nim na noc okolice oczu tak rano nie ma po nim śladu ani żadnego efektu nawilżenia.

Świetny drogeryjny krem

Jest to mój 1 krem pod oczy, nie żałuje wyboru. Spełnia swoją rolę, mam 20+ nie mam az tylu zmarszczek, ale super nawilza mi ta okolice pod oczami i jest ona rozświetlona. Jest wydajny nakładam go malutko, bo taka ilość jest wystarczająca. Nie podrażnia i jest w szklanym opakowaniu.

Polecam nawet skórze dojrzałej

Jestem po zużyciu całego opakowania kremu pod oczy i jestem zadowolona z efektów. Jestem dojrzałą kobietą i o skórę pod oczami dbam latami.
Arganowy krem pod oczy Naomi dbał o regenerację i nawilżenie oraz o wygładzenie tego obszaru. Konsystencja kremu jest lekka i dzięki temu szybko się wchłania. Dobrze sprawdza się pod makijaż.
Ja jestem zadowolona z tego zakupu.

Zdecydowanie wart uwagi

Krem zamknięty jest w bardzo ładnym i estetycznym słoiczku - lubię tego typu opakowania, bo jestem pewna, że zużyłam cały produkt (nie wiem jak można twierdzić, że to niehigieniczne - przecież każda z nas myje ręce przed rozpoczęciem pielęgnacji?).
Krem ma ładny zapach i fajną, bogatą konsystencję. Bardzo szybko zauważyłam różnicę wyglądu okolicy oka, oczywiście na plus. Dopiero po tym kremie uświadomiłam sobie, jaki komfort daje odpowiednie nawilżenie tej strefy.
Kremik jest również bardzo wydajny, starczył mi na kilka miesięcy codziennego stosowania rano i wieczorem. Warto dodać, że dobrze współpracuje z makijażem.
Jest zdecydowanie najlepszy na swojej półce cenowej.
Plus za skład

bez szału

jestem koło 40-tki i moje okolice pod okiem, jak to w tym wieku, młode już nie będą, trochę opuchnięte z rana, widoczne pierwsze zmarszczki, pomimo bardzo tłustej cery linie są już widocznie zarysowane i utrwalone, specjalnie jakoś nie przykładam się do pielęgnacji tej części mojej twarzy, po krem nacomi sięgnęłam z ciekawości marki, bo do tej pory jeszcze nic nacomi nie miałam, stwierdziłam, że krem pod oczy będzie bezpiecznym wyborem z uwagi na fakt iż moje łzs na policzkach i przy nosie nasila bardzo nadmiar naturalnych składników zwłaszcza olei, a nacomi takowe w składach swoich mazideł posiada w stosunkowo dużych ilościach, krem jest lekkiej konsystencji, ale nie wchłania się całkowicie, zaraz po aplikacji pozostawia skórę natłuszczoną, delikatnie wilgotną, wygładzoną, ogólnie całkiem ok pierwsze wrażenie, ale po czasie krem jakby wysycha i pod oczami widać "kurze łapki", mam wrażenie, że krem nawet lekko wysusza skórę, szczególne stosowany na dzień przy suchym, gorącym powietrzu, ja stosuję na noc żeby wykorzystać krem do końca, brawo za szklany słoiczek, kciuk w dół za gigantyczne tekturowe pudełko, ogólnie taki nijaki krem, szału nie robi, krzywdy też nie, czy jest czy go nie ma dla mnie bez różnicy, można obejść się bez

Coś poszło nie tak...

Zachęcona rewelacyjnymi opiniami zakupiłam 2lata temu dwie sztuki w hebe korzystając z promocji. Pierwsza sztuka była cudownie maselkowa o wspaniałych właściwościach nawilżających. Bylam zachwycona! Niestety, partner sierota stłukł mi słoiczek po 2 tyg użytkowania. Od razu mimo zapasów kosmetycznych sięgnęłam po zapasowy słoiczek i przeżyłam rozczarowanie. Krem miał dużo rządzą konsystencje, na mojej skórze nie robił nic poza tym że lekko uczulał. Dokopałam się do opinii w internecie że firma zmieniła skład. Pech chciał że trafiłam na oba produkty jeden po drugim... Odradzam