Bobbi Brown, Protective Face Lotion SPF 15 (Ochronna emulsja do twarzy)

Bobbi Brown, Protective Face Lotion SPF 15 (Ochronna emulsja do twarzy)

Beztłuszczowa emulsja nawilżająca chroniąca skórę przed promieniami UVA i UVB z witaminą E i rumiankiem. Rumianek koi i pielęgnuje skórę. Skóra jest jedwabiście gładka i przygotowana optymalnie do nałożenia makijażu.

z pompką
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml
na dzień
emulsja

Delikatny i skuteczny dla problemowej skóry

Zazwyczaj nie kupuję kremów \'tylko dla ochrony\', i nie zwracałam na nie uwagi. Z marką BB zetknęłam się poddając zabiegom u pani od BB w warszawskim Douglasie będąc na urlopie. Szukałam mineralnego podkładu tej marki aby przejść z fluidów na coś lżejszego aby uzdrowić cerę po ranach po trądziku. Zważywszy na przesuszoną skórę po kuracjach z kwasami pani nałożyła mi ten oto lotion jako bazę pod podkład. Potem mineralny podkład dosyć solidnie wmasowując go.

Efekt bardzo mi się spodobał i postanowiłam zakupić produkt do testowania na dłuższą metę. Dziś już mija kilka tygodni i jestem bardzo zadowolona, Moja skóra po tym combo zdrowieje, po zmyciu makijażu jest ogromna różnica w wyglądzie cery niż po całym dniu noszenia fluidu (nawet Toleriane LRP, na którego moja skóra się zbuntowała po 2 latach używania).

Ten lotion jest bardzo lekki i nakłada się go w małej ilości rozprowadzając po całej twarzy. Od razu nakładam sypki podkład, który blenduje się z nim, nie roluje i twarz wygląda dużo zdrowiej.

Plusy:
- nie uczula
- nie zapycha porów
- higieniczna pompka
- estetyczna buteleczka

Minusy:
- zapach mdławy
- cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze nadal w użyciu