Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Isana, Coffein Tonikum (Tonik do włosów z kofeiną)

Isana, Coffein Tonikum (Tonik do włosów z kofeiną)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 ml
Cena 13,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Tonik z kofeiną Isana wzmacnia cebulki włosów i pomaga zapobiegać wypadaniu - skóra głowy oraz włosy będą pobudzone i wypielęgnowane. Aktywator włosowy z kofeiną i pantenolem wspomaga aktywność cebulek włosowych i intensywnie wpływa na włosy aż po same cebulki. Włosy cienkie i bez życia będą od nasady wzmocnione, a ukrwienie skóry pobudzone. Tonik kofeinowy Isana zapewnia odpowiednią pielęgnację wraz z dogłębnym działaniem dla włosów cienkich i bez życia. Bez parabenów.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nowe włosy przybywają :)

DZIAŁANIE I OCENA
Na początku napiszę o tym, że ta wcierka nie śmierdzi alkoholem, a nawet całkiem przyjemnie pachnie. Biorąc pod uwagę wszelkie inne specyfiki z tej kategorii to zapach tej Isany jest niemal jak perfumy ;)

Wcierałam jak zwykle kilka mililitrów dziennie, czasami raz dziennie ale najczęściej dwa razy.
Wcierki używałam przez cały kwiecień i muszę przyznać, że mimo alkoholu w składzie nie zarejestrowałam żadnego podrażnienia ani niczego takiego. Na uwagę w tym miejscu zasługuje fakt, że skóra głowy nie była specjalnie pielęgnowana, a mimo to nie skończyło się to reakcją obronną skalpu. Isana trochę ogranicz(ył)a wypadanie włosów - wypadanie zamykało się w około 60 włosach dziennie, co jak na moją normę jest wynikiem całkiem niezłym.
Jeśli chodzi o przyrost, to znowuż zyskałam 2cm. Czy to dużo czy mało - całkiem sporo jak na moje włosy :) nie mogę również przemilczeć faktu setek nowych włosków, które najintensywniej dają o sobie znać w grzywce. Są ich po po prostu setki, co oczywiście w obecnej chwili mnie cieszy, ale za jakieś 10cm pewnie zacznie irytować ze względu na aureolę wokół głowy ;)

Jednym słowem: warto wypróbować, jeśli macie możliwość i nie boicie się alkoholu w składzie :)

Używam tego produktu od: kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  9
  produktów

  27
  recenzji

  682
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  18
  recenzji

  437
  pochwał

  6,50

 3. 3

  26
  produktów

  96
  recenzji

  187
  pochwał

  6,36

Zobacz cały ranking