Tutti Frutti, Kiwi i karambola, Krem do dłoni i paznokci

Tutti Frutti, Kiwi i karambola, Krem do dłoni i paznokci

Krem wygładzi i ukoi szorstkie dłonie. Dzięki zawartości ekstraktu z kiwi, olejku awokado i witamin A, E i F krem chroni je przed nadmiernym wysuszeniem. Wygładza, nawilża i zmiękcza skórę, poprawia jej elastyczność, wzmacnia paznokcie. Energetyzujący zapach zwiększa komfort stosowania i pozwala się cieszyć zmysłowo gładkimi i miękkimi dłońmi.

wygładzające, nawilżające
zapachowa
w tubce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml
kremy do rąk

Doraźny krem, do stosowania w ciągu dnia

Krem znajduje się w miękkiej tubce z zamknięciem typu "klik". Posiada słodki i energetyczny owocowy zapach, który chwilę po zastosowaniu jest wyczuwalny na skórze dłoni. Krem jest gęsty i nie ścieka z dłoni. Wchłania się błyskawicznie, nie lepi się i nie zostawia na skórze żadnej warstwy. Szybko daje komfort suchym dłoniom, które po aplikacji stają się gładkie i miękkie. Krem daje tylko efekty powierzchowne i wizualne, ponieważ jest dość słabym nawilżaczem. Efekt ulgi występuje tylko do następnego mycia dłoni. Ogólnie to taki doraźny krem do stosowania w ciągu dnia.

Przeciętny

Ten krem do rąk nie przypadł mi do gustu. Do jego zakupu skusiła mnie przystępna cena (około 7 złotych), ładny zapach i obecność witamin A, E i F. To niestety chyba jedyne jego zalety.

Krem pachnie przyjemnie, owocowo - po jego wchłonięciu w skórę, ten zapach jest jeszcze przez chwilę wyczuwalny. Z tym wchłanianiem się również bywa różnie - przy bardzo niewielkiej ilości kremu, wchłania się on dobrze. Kiedy wyciśniemy go odrobinę więcej, pozostawia lepką warstwę, która nie chce się wchłonąć. Trzeba się wtedy ratować chusteczką higieniczną, w którą wsiąknie nadmiar kremu.

Efekt nawilżenia jest dość krótkotrwały - ręce są nawilżone i miękkie chwilę po aplikacji kremu. Po kilkunastu minutach wspomniany efekt nie jest już odczuwalny. Oznacza to, że trzeba ten krem nakładać na dłonie dość często, co zdecydowanie ma wpływ na jego wydajność.

Mi się podoba

Właściwie wszystko ok, jak to krem do rąk - szału nie ma ale czego tu się spodziewać za 6,50.
Używam go na noc i spełnia swoje zadanie, ręce są miękkie i odżywione

Owocowy mix

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ szybko się wchłania
+ dobrze nawilża

minusy:
- daje uczucie klejenia rąk

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
+ ładne opakowanie
+ wydajny

nie lubię

Nie jest to dobry krem do rąk, właściwie to chyba jest najgorszy spośród wszystkich Tutti Frutti.
Nie podobał mi się jego zapach, bo ani ładny, ani owocowy. Nie przeszkadza, chociaż tyle w używaniu.
Działania nawilżającego brak. Działania odżywczego również brak. Można smarować dłonie cały dzień i efektów brak. W ogóle działanie jest bardzo krótkotrwałe. Bardzo szybko się wchłania i pozostawia uczucie suchych dłoni.

fatalny

Kupiłam go w Biedrze za całe 3zł przy codziennych zakupach. Zapach ładny, słodki- jak na Tutti Frutti przystało. Eksplozja witamin dla szorstkich dłoni? Z pewnością nie. Szybko się wchłaniał, ale nie dawał żadnego efektu nawilżenia, odżywienia czy zniwelowania uczucia suchości dłoni. Można nim smarować cały czas pod rząd, a efektu brak. Męczyłam go, aż w końcu postawiłam w kuchni, aby domowicy pomogli zużyć. Nie wrócę, bo się męczyłam. Opakowanie na +, łatwe do przecięcia (ale najchętniej marzyłam, aby go wyrzucić).

Średni

Krem pachnie ładnie, ale zalatuje chemią. Nawilża dłonie chwilowo, trzeba długo czekać aż się względnie wchłonie. Za to jest wydajny, choć nie wiem czy w tym przypadku to zaleta :P W cenie promocyjnej nie szkoda kupić i wypróbować.

Krem z kiwi prawie nic nie odżywi

Kolejny przeciętniak, którym smaruję w okresie zima 2015/16 dłonie, okazał się być najbardziej znośny. Krem farmony, mimo właściwie braku umiejętności konkretnego odżywienia/zmiękczania skórek/długotrwałego nawilżania/ratowania świata, ma cukierkowy, całkiem znośny zapach, który nieco uprzyjemnia aplikację ;) Niestety, zanim się wchłonie, trzy razy zdążę gdzieś go zostawić: na klamce, czy papierach. Dla niewymagających pewnie będzie w porządku, ja jednak nie skuszę się ponownie. Średniak totalny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Kiepski

Krem ten, tak samo jak "brzskwinia&mango" kupiłam w Biedronce. Ale jestem bardzo zawiedziona.

Plusy:

+ praktyczne opakowanie,
+ cena,
+ wydajność.

Minusy:

- niewyczuwalny zapach,
- kiepskie nawilżenie,
- zbyt długie wchłanianie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Świetny

Krem przyjemnie pachnie.
Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Skóra po nim jest odżywiona, miękka. Działa świetnie na skórki przy paznokciach.