Tutti Frutti, Wiśnia i porzeczka, Krem do dłoni i paznokci

Tutti Frutti, Wiśnia i porzeczka, Krem do dłoni i paznokci

Krem o zapachu wiśni i porzeczki, zregeneruje zniszczone dłonie. Dzięki zawartości ekstraktu z wiśni, masła shea, olejku macadamia i ceramidów chroni je przed podrażnieniami. Odbudowuje, odżywia i wzmacnia skórę, poprawia kondycję paznokci. Zapach owoców zwiększa komfort stosowania i pozwala się cieszyć pięknymi i gładkimi dłońmi.

zapachowa
w tubce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml
kremy do rąk

Świetnie nawilża

Świetnie nawilża i nawilża na dość długo . Jego zapach się bardzo długo utrzymuje . Regeneruje dłonie oraz paznokcie . Moje paznokcie bardzo fajnie odżywił.

Owocowy zapach, niezłe nawilżenie

Krem znajduje się w miękkiej tubce z zamknięciem typu "klik". Zapach ma bardzo przyjemny i słodki. Dominuje w nim aromat wiśni, a gdzieś w tle czuć nuty porzeczki. Nie jest chemiczny, ani sztuczny. Swoim aromatem uprzyjemnia pielęgnację.
Konsystencję posiada gęstą, ale dobrze się rozprowadza, nie wałkuje się i szybko się wchłania, bez pozostawiania lepkiej czy tłustej warstwy. Natychmiast daje ukojenie suchej skórze, zmiękcza ją i nawilża. Zaskoczyło mnie, że nie był to stan krótkotrwały i pomimo kontaktu z mydłem i wodą, dłonie nadal były nawilżone, bez uczucia przesuszenia i napięcia skóry.
Ogólnie dobry krem dla suchych dłoni. Dla bardzo zniszczonych może być jednak za słaby.

Bez zachwytu

Skusił mnie zapach i nie pomyliłam się, mocno energetyczny, długo utrzymujący się, to uwielbiam!
Krem dobrze się rozprowadza, jednak nie nawilża. Po kwadransie moje dłonie są suche i czuję potrzebę ponownego nałożenia kremu.

Nadrabia zapachem

Produkt, który kusi opakowaniem, kusi wersją zapachową i niestety na tym się kończą jego zalety.

Opakowanie - ładna, miękka tuba. Praktyczna i trwała - nie boję się jej wrzucić do torebki. Z tego co wiem, dostępny jest też w małej pojemności.

Zapach - to co skradło moje serce i tylko za to produkt został ze mną do końca. Uwielbiam to połączenie, mocno owocowe, energetyczne, nie czuć tu zbytnio chemii. Zapach utrzymuje się na dłoniach jeszcze przez jakiś czas po użyciu.

Działanie - chciałabym się tu rozpisać, ale za bardzo nie ma o czym. krem nie działa. Nawilżenie jest znikome, posiadam skórę suchą i nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, ale nie robi praktycznie nic. Plusik za to, ze łatwo się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy, ale nawet mimo mimo tego i ślicznego zapachu, już do niego nie wrócę.

Jestem na nie

Krem ma przepiękny zapach przez co bardzo przyjemnie się go używało. Niestety, nie spełnia swojego zadania. Miałam wrażenie, że jego działanie było bardzo krótkotrwałe i już po pół godziny moje dłonie były na nowo suche. Może sprawdziłby się dla mniej wymagających dłoni. Jednak uważam, że za tą cenę można kupić wiele lepszych kremów.

Przepiękny zapach

Piękne opakowanie od razu sugeruje, że krem będzie ładnie pachniał. I tak jest! Zapach jest obłędny. Cudownie słodki, owocowy, aż chciałoby się zjeść coś tak słodkiego. Wyraźnie czuć zapach wiśni, przywodzi myśl lata. Konsystencja typowa dla kremu do rąk, taka niezbyt gęsta. Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania. Ale absolutnie nie nawilża. Fakt, że dłonie zaraz po użyciu są przez chwilę gładkie, ale nie są nawilżone. Pół godziny po nałożeniu są znowu szorstkie i czuć jedynie wspomnienie po słodkim zapachu. Dodam, że moje dłonie są zadbane i nie wymagają intensywnego nawilżenia, nie są przesuszone. Dla samej przyjemności użycia warto nałożyć, ale niestety krem nie zapewnia kompleksowej pielęgnacji skóry dłoni, a przecież o to chodzi w kremach do rąk...

Idealny do torebki

Uwielbiam kosmetyki tej marki za cudowne zapachy, które utrzymują się naprawdę długo. Podobnie jest z tym kremem - nie zawiódł mnie aromat, a ponadto ma również inne plusy. Krem nawilża dłonie nie pozostawiając tłustego filmu, ładnie się wchłania jednocześnie chroniąc skórę dłoni przed warunkami atmosferycznymi. Po systematycznym stosowaniu, skóra stała się wyraźnie nawilżona, gładka i elastyczna. Również skórki paznokci są wyraźnie miękkie i nie zadzierają się. Piękne kolorowe opakowanie aż uśmiecha się ze sklepowych półek, a cena jest równie zachęcająca :)

tani i dobry

Krem ma wg. mnie same plusy:
- niska cena
- ładny, rześki i intensywny zapach
- dobre wchłanianie i nawilżanie
- wygodne i ładne opakowanie.
Na pewno kupię go po raz kolejny.

Kuszący zapach

Krem kupiłam skuszona opisem zapachu - wiśnia i porzeczka, czyli coś wprost dla owocowego łasucha jakim jestem. Nie zawiodłam się, gdyż zapach to właściwie jedyny atut tego produktu.
Krem owszem nawilża, ale na krótką metę, przez co co chwilę mam ochotę się nim kremować. Wydajność, więc jest taka średnia. Na plus - szybko się wchłania i nie roluje, gdy nałoży się grubszą warstwę; oczywiście też cena - udało mi się go dostać za niecałe 3 zł.
Tak myślę, czy kupię ponownie: na okres jesienno - zimowy zdecydowanie nie, natomiast na wiosnę może się skuszę :)

zawiedziona

Działanie nawilżające było krótkotrwałe i powierzchniowe. Można się tak było smarować cały dzień, a efektów brak. Właściwie to miałam wrażenie, że po użyciu i wsmarowaniu go w dłonie, skóra jest bardziej przesuszona niż przed użyciem. Ja bardzo często w ciągu dnia myję dłonie i potrzebuje dobrego nawilżacza. Ten kem nie spełnił swojej roli.
Zapach denerwował mnie strasznie. Był sztuczny i taki chemiczny.

Całkiem w porządku

Świetne opakowanie! Słodkie, kolorowe, całkowicie w stylu produktów z serii tutti frutti. Sam krem jednak nie powala na kolana. Zapach jest bardzo słodki, początkowo byłam w nim szaleńczo zakochana i to on skłonił mnie do zakupu. Po kilku dniach okazało się jednak, że ciężko znieść go na dłuższą metę. "Wżerał" się w dłonie, co nie było zbyt przyjemne przy jedzeniu, szczególnie słonych bądź ostrych rzeczy. Wchłaniał się dość długo jak na krem, który jest przeznaczony do stosowania w dzień. Nie nada się też do bardziej problematycznych, łatwo przesuszających się dłoni - będzie zwyczajnie za słaby. Nawilża całkiem w porządku, jest jednak dużo więcej lepszych kremów.

Przyjemne nawilżenie za niewielką cenę

To chyba jeden z ich najlepszych produktów. Standardowo - zapach mój ulubiony. Długo się utrzymuje, fajnie nawilża. Spełnił u mnie wszystkie kryteria, jakie podał producent. Wydajny był jak większość kremów do rąk. Jak znajdę go w drogerii, na pewno go kupię.