Sunrise, Ekskluzywne masło do ciała

Sunrise, Ekskluzywne masło do ciała

Ekskluzywne masło do ciała o niezwykle gęstej konsystencji i oszałamiająco romantycznym zapachu koktajlu Sunrise, dzięki bogactwu składników aktywnych doskonale pielęgnuje skórę oraz stymuluje pozytywną energię, która pobudza do działania i wyraźnie poprawia nastrój.
Ekstrakt z pomarańczy - posiada doskonałe właściwości intensywnie nawilżające.
Kapsułki z witaminą E - intensywnie i długotrwale nawilżają.
Masło shea - nawilża i delikatnie natłuszcza.
Wosk pszczeli - delikatnie natłuszcza skórę oraz nawilża, regeneruje i odżywia
Witamina E - intensywnie nawilża.

w porządku

Masło ma przyjemny, delikatny zapach. Konsystencja jest gęsta, ale dobrze rozprowadza się ono po skórze. Szybko się wchłania. Wydajne, przy codziennym stosowaniu wystarczyło na miesiąc. Nieco drogie, no ale w końcu to masło ekskluzywne ;)

bardzo dobre

Bardzo dobre masło do ciała, dobra konsystencja, fajnie się rozprowadza, przyjemny zapach. Nawilża lepiej niż inne uzywane przeze mnie masła. Na pewno kupię ponownie.

Wakacyjny

Ostatnie masło z całej serii :D
Zapach - słodka mieszanka jakiegoś bardzo słodkiego drinka pomarańczowego, likieru może. Nie jest to zapach "zimowy", tylko nie wiem czemu kojarzy mi się z wakacjami i imprezą.
Konsystencja - gęste masło, zawiera drobinki które szybko się rozpuszczają na skórze. Dobrze się smaruje i szybko wchłania.
Nawilżenie i pielęgnacja - może być ale nie jest to coś super.
Zapach zostaje na skórze przez dwa/trzy godziny.
Niestety mało wydajne, bardzo szybko zużywałam masła z tej serii. Polecam do wypróbowania, ale ja sama nie planuję ponownego zakupu.

przyjemne

Opis mnie trochę rozbawił - ekskluzywne, wyjątkowe...No dobrze - mamy przyjemne masło w przyjemnej cenie ;)
Opakowanie wygodne, kolorowe. Zapach powiedzmy lekko mandarynkowy, dość przyjemny, niezbyt intensywny. Masło ma brzoskwiniowy kolor i miła, średnio gęsta konsystencje. Bardzo dobrze się rozprowadza, żadnego wałkowania, mazania. Dosc szybko wchłania, pozostawiając lekki film. Nie jest tłuste, ale nawilża więcej, niż przyzwoicie - praktycznie na cały dzień - czuje się gładka i sprężystą skórę, co lubię. Jest tanie i wydajne. Jak dla mnie zapach mógłby być bardziej intensywny, ale to kwestia gustu. Na pewno kosmetyk wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: koncze 1