Organique, Energizing, Body Butter (Antycellulitowe masło do ciała)

Organique, Energizing, Body Butter (Antycellulitowe masło do ciała)

Intensywnie ujędrniające masło do ciała o lekkiej konsystencji i pięknym świeżym zapachu. Zawiera pobudzającą guaranę, algi Laminaria, znane ze swoich właściwości detoksykujących i wygładzających oraz ekstrakt z bluszczu, który przyspiesza metabolizm komórkowy, wspomagając procesy spalania tkanki tłuszczowej. Masło wspomaga walkę z cellulitem i rozstępami oraz doskonale nawilża i dotlenia skórę, dodając jej witalności.
Sposób użycia: Nanieść na oczyszczoną, suchą skórę. Wmasować do wchłonięcia. Pozostawić bez spłukiwania.

Skóra
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

może być

Całkiem dobrze nawilża, efektu ujędrnienia nie zauważyłam, ale też nie zwracałam szczególnie uwagi na to. Przyjemnie pachnie i przyjemnie się go używało.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Masełko idealne

Masło Organique jest idealnym kosmetykiem pielęgnacyjnym do ciała. :) Świetnie nawilża, nie klei się, ma bardzo przyjemny zapach. Nie mam problemu z jędrnością skóry, ale podczas stosowania była jakby bardziej napięta.
Polecam każdemu, pielęgnacja z Organique jest po prostu przyjemnością!

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Super masło, obłędny zapach

To moje drugie masło z organique, wcześniej miałam wersję len grejpfrut. Oba masła genialne, ale trzeba umieć je stosować. Konsystencja jest bardzo gęsta, zbita, ale wystarczy niewielką ilość rozetrzeć w dłoniach i jest gotowy do wcierania w ciało. Super nawilża ale się nie lepi. Jak dla mnie genialne. Tylko cena dość wysoka, ale masło jest wydajne więc chyba warto zainwestować.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150ml