Inglot, Makeup Remover (Płyn do demakijażu)

Inglot, Makeup Remover (Płyn do demakijażu)

Płyn do demakijażu, który skutecznie usunie nawet najtrwalszy, wodoodporny makijaż. Nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Okropieństwo

Kupiłam 3 opakowania tego specyfiku, bo akurat na urlopie było mi potrzebne coś takiego małego. Miałam nadzieję, że produkt będzie w miarę ok, a okazał się chyba najgorszym, jaki kiedykolwiek używałam.
Sama buteleczka ok, nie ma się tu do czego przyczepiać. Jest dziurka, przez którą wylewamy produkt na wacik.
Konsystencja jest bardzo olejowa, ale niech to nikogo nie zmyli, ponieważ mimo tego, że wydaje się, że skoro olejowe, to będzie zmywało makijaż, to nie robi tego wcale. Produkt się maże po twarzy, maże cały makijaż, nie rozpuszcza dobrze ani podkładu, ani tuszu do rzęs, ani nawet pomadki (zwykłej) z ust nie zmywa dobrze. Używając go musiałam na demakijaż poświęcić jakieś 15 minut każdego dnia i wylać 1/3 opakowania na wacik, a to i tak nic nie pomagało, bo produkt jest po prostu nieskuteczny. Do tego szczypie w oczy. A kiedy myślimy, że makijaż jest już zmyty i można umyć buzię żelem, nałożyć pielęgnację i iść spać to nic bardziej mylnego - rano obudzimy się z pandą pod oczami.
Zdecydowanie nie polecam.

Lubię i już.

Recenzuję opakowanie 100 ml, białe z czarną zakrętką.

Kupiłam przypadkowo, bo za Inglotem nie przepadam. A jednak miło mnie zaskoczył.

Używałam głównie do zmywania oczu,
+ jest w tym celu dość skuteczny i łatwo się dozuje (bez rozlewania poza wacik itp.

+ Mam wielką słabość do biało-czarnego opakowania, jest estetyczne, z solidnego plastiku, poręczne i nie szpeci łazienki.

- Zdarza się, że zapiecze w oczy, ale nie jest to nie do zniesienia jak przy niektórych piankach do mycia itp.
- mógłby być ciut tańszy.

Na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

Podrażnia, piecze, bardzo słabo zmywa

Minusy:
- piecze w oczy już w terakcie samego zmywania makijażu, w przypadku dostania sie większej ilości do oka pieczenie jest jeszcze mocniejsze
- nie zmywa dobrze, trzeba trzeć oko nawet przy delikatnym makijażu (tusz, liner) a i tak resztki kosmetykow zostają rozmyte pod okiem
- nie zmywa całkowicie - pod koniec musze przetrzeć pozostałości makijażu oczu wacikiem nasączonym kremem
- skóra wokół oczu pozostaje zaczerwieniona i podrażniona
- cena - jak na tak mala ilośc (kupilam większą buteleczkę) i tak marną jakość cena jest wysoka

Plusy:
- jedynym plusem jest wodnisty konsystencja

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pół