Fa, Sport Invisible Power, Antyperspirant w kulce

Fa, Sport Invisible Power, Antyperspirant w kulce

Antyperspirant w kulce. Pochłania pot i wyjątkowo silnie chroni przed poceniem. Aktywna ochrona do 72 godzin. Przebadany dermatologicznie.

nie przekonał mnie

Antyperspirant w kulce Fa Invisible Power. Ma zapewniać 48 godzinną ochronę przed potem i przykrymi zapachami oraz chronić białe i czarne ubrania przed plamami. Z tym się zgodzę, bo po użyciu tego antyperspirantu nie pojawiły mi się jeszcze żadne plamki na ubraniach czy to czarnych czy to białych. Jednak co do ochrony przed potem mam pewne zastrzeżenia. Po każdym użyciu miałam wrażenie, że moje pachy są mokre. Tak jakby ten antyperspirant w ogóle się nie wchłaniał tylko zostawał na skórze. Przez to też, ubrania pod pachami sprawiały wrażenie mokrych, nawet wtedy kiesy się nie spociłam. Jeśli chodzi o opakowanie, to sztyft jest wygodny nie zacina się, opakowanie jest poręczne i przejrzyste. Zapach jest bardzo ładny trochę osty, ale kobiecy. Bardzo długo pachnie i chroni przed przykrym zapachem jednak nie mogę nazwać go antyperspirantem.

nie.

Niestety mimo obietnic producenta produkt jest slaby. Nie dziala po 2 godzinach i czlowiek zaczyna sie normalnie pocic. I i tak widac plamy wiec to sciema. Mega rozczarowanie. Jedyna zaleta to fakt, ze kosztuje 5-6 zl. Wyrzucilam i nie bylo mi zal.

Średniawka.

Produkt kupiłam bez czytania opinii(na korzystnej promocji zwiedziona obietnicami o braku plam co dla mnie jest ważne, bo noszę głównie białe bluzki, a każdy kto je lubi wie jak ciężko jest sprać z nich żółte plamy) i dobrze zrobiłam gdyż antyperspirant jest naprawdę przyzwoity-wbrew panującym opiniom. U mnie sprawdził się w stopniu całkowicie satysfakcjonującym-dużo się ruszam, ćwiczę, stresuję, mam skłonność do nadmiernego pocenia, więc od antyperspirantów wymagam naprawdę dobrej ochrony. Fa Invisible spisał się całkiem w porządku-nierzadko czułam, że moje pachy podczas jego używania są mokre, ale to tylko wrażenie pozorne, bo tak naprawdę skóra była sucha przez większość czasu, jedynie podczas ćwiczeń pojawiała się wilgoć. Na co dzień produkt pozwalał czuć mi się dosyć świeżo, bo komfortowo jednak nie-to uczucie wilgoci pod pachą, nawet jeśli pozorne, było wkurzajace. Anty ma delikatny, świeży zapach, który nie kłóci się z perfumami i dodatkowo potęguje uczucie świeżości. Wysycha zaskakująco szybko i nie brudzi ubrań, więc obietnica producenta jest spełniona, nie było nawet żółtych plam na najczęściej noszonych przeze mnie białych bluzkach. Antyperspirant jest naprawdę delikatny dla skóry, nie podrażnia jej, nawet świeżo po goleniu. Ja mam wersję w opakowaniu szklanym-jest praktyczne, można postawić na głowie, kulka ma rozmiar w sam raz i nie zacina się, do tego dobrze dozuje produkt-nic się nie wylewa, nie ma też resztek produktu zasychających na brzegach. Wydajność standardowa-półtora miesiąca codziennego używania.

o co chodzi?

Nie jestem zbyt wymagająca jeśli chodzi o antyperspiranty. Zwykle biorę ten, który jest aktualnie w promocji, byle by był w kulce. Ostatnio zakupiłam Fa, mój luby używa go cały czas tylko innej wersji i sobie chwali. Kosztował 5 zł w promocji więc czemu by nie kupić.
Po jakimś czasie zauważyłam, że raz założona koszulka a już śmierdzi potem, dawniej mi się to nie zdażało. Aktualnie jestem w ciąży, więc pomyślałam, że to pewnie zaczęło się nadmierne pocenie, ale nie, to jednak ten antyperspirant. W ogóle nie działa. Aby sprawdzić kupiłam Nivea i wszystko wróciło do normy. Uff....

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Nic specjalnego

Dość słabo chroni przed potem, chociaż miałam do czynienia z gorszymi antyperspirantami. Nawet przy niezbyt wysokich temperaturach nie zawsze się sprawdza. Do tego zacinająca się kulka. Zapach na plus - przyjemny, nie dusi.

dla niewymagających

Antyperspirat w kulce Fa może okazać się odpowiedni dla osób bez problemów z nadmierną potliwością. Jeśli jednak nadpotliwość stanowi duży problem dezodorant raczej nie spełni swojej roli.Słabo chroni przed poceniem(chyba,że siedzę w domu i nic nie robię;p).Jeśli chodzi o ochrone przed nieprzjemnym zapachem to tutaj jest znacznie lepiej bo takową ochronę daje ale niestety tak jak w przypadku sprayu zapach szybko się ulatnia, po ok.4 godzinach już nic nie czuć ale zapach potu się zazwyczaj nie przedostaję.
Zaletami tego antyperspirantu są na pewno: zapach,cena,wydajność,konsystencja(nie jest wodnisty)i dostępność.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc