Marion, SPA, Kokosowy olejek do kąpieli

Marion, SPA, Kokosowy olejek do kąpieli

Olejek do kąpieli o kokosowym zapachu ma działanie myjące, pielęgnujące, odprężające i energetyzujące. Zawiera naturalny olejek kokosowy i alantoinę, które zapobiegają przesuszeniu skóry, pozostawiając ją jedwabiście miękką, nawilżoną i odświeżoną.
Działanie:
- pielęgnacja, oczyszczenie i regeneracja skóry,
- aromatyczne doznania wprowadzające w pozytywny nastrój,
- puszysta piana pobudzająca zmysły,
- ukojenie, relaks,
- skóra pozostaje aksamitnie gładka i nawilżona.
Delikatna formuła bez parabenów i silikonów. Do każdego rodzaju skóry.

Dobry, ale ma wady

Olejek dostałam za 5 gr przy zakupie produktów z Mariona, w sumie przy zakupie dowolnego produktu można było go dostać w tej cenie, a ja dostałam aż 3 saszetki. Skoro tylko go zakupilam zabralam sie do testow na wlosach i ciele. Nie zrobil na mnie efektu wow, ale nie jest zly.

Co do olejku jako olejku do kapieli to jest on calkiem fajny. Zapach jest przyjemny, intensywny i prawdziwie kokosowy. Nie drazni nosa. Ma on konsystencje nieco gestego przezroczystego zelu z niebieska nuta. Zel dobrze sie pieni i oczyszcza skore pozostwaiajac ja miekka i gladka w dotyku. Uzywajac calej saszetki mamy wanne pelna piany . Plus za to, ze nie barwi wanny - balam sie tego po przeczytaniu poniższej recenzji. W saszetce znajdziemy 20 ml, a wiec ilosc idealna na 1 kapiel. W cenie 1,99/saszetke wychodzi calkiem ekonomicznie, bo raz na jakis czas warto sie rozpiescic ;)

Co do wlosow - zastosowalam go jak olejek i do mycia - nie sprawdzil sie do konca. Zastosowany jak olejek i pozostawiony na kilka godzin zlepil wlosy, pozostawil jakis dziwny nalot, ale za to po umyciu byly miekkie, puszyste i gladkie. Na szczescie niebieskie zabarwienie nie wplynelo na kolor czupryny.

bubel

Bubel jakich mało, kupiłąm w napadzie checi na posiadowke w wannie , głownie dla zapachu-miało byc kokoswo.

Saszetka ( 20 ml) niebieskawego płynu do kapieli wystarcza na porzade spienienie całej wanny wody.Zapachn kokosow w zaden sposob nie przypomina, smierdzi jak słabej jakosci odzywka do włosow, chemicznie, słodkawo,mdlaco.
Nie zmiekcza wody za to dobrze przesyaca ja tym wstretnym zapaszkiem co uniemozliwło mi skorzystanie z całkiem fajnej piany.
Solidnie podsusza skore, po osuszeniu ciała recznikiem pojawiły sie na ramionach suche placki.
Kosmetyki typu płyny i olejki kapielowe kupuje nieczesto poniewaz wole prysznic ale kiedy juz sie skusze to kieruje sie przy wyborze głownie zapachem.
Tutaj nie dostałam nic procz solidnej dawki piany ktora trudno z siebie spłukac.
Mocno wysusza i watpliwie pachnie.
Nazywanie tego produktu olejkiem do kapieli i to do tego kokosowym jest baaardzo mocnym naduzyciem.

Ktos powie ze nie ma sie czego spodziewac za 2zł, jednak mozna bo to tylko 20 ml, standardowe 200 ml opakowanie tego \'\'olejku\'\' kosztowałby 20zł!

Lubie kosmetyki Marion, zwłaszcza te do włosow i czesto po nie siegam ale ten produkt to strzał w stope i to z duzego kalibru.

Używam tego produktu od: miesiac