Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Bebe Young Care, Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana`)

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

od lat :D

pomadka od lat jest niezastąpiona.
Nie dość, że dobrze, tregeneruje, wygładza skórę warg, pielęgnuje to jeszcze bajecznie pachenie.
Pozostawia delikatną różową poświatę na ustach. Rewelacyjna!

Nie w okresie zimowym

Trudno mi ocenić tą pomadkę. Ogolnie jest to fajny produkt. Bardzo przyjemnie pachnie. Ma idealną konsystencję, dobrze się ją aplikuje, usta zyskują piękny połysk oraz są przyjemnie nawilżone. Produkt nie podkreśla suchych skórek. Jednak u mnie był to efekt tylko chwilowy. Pomadka na dłuższą metę w ogóle nie radziła sobie z przesuszonymi ustami. Nie zauważyłam żadnej poprawy w ich pielegnacji.

Nie wiem czy kupię produkt ponownie. Być może dam jej jeszcze szansę w okresie letnim. Albo wypróbuję inne pomadki od bebe.

Miła

Poprawna pomadka do ust. Gęsta, kremowa, ma ładny słodki zapach i urocze opakowanie, które cieszy oko. Nawilża i zmiękcza usta na kilka godzin, jednak nie jest to długotrwałe nawilżenie. Aplikację trzeba często powtarzać, aczkolwiek przynosi przyjemne uczucie ukojenia.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na rynku jest już sporo dobrych pomadek ochronnych. Liczyłam na podbicie koloru ust na różowy, bo tak było napisane na opakowaniu, jednak pomadka praktycznie nie daje koloru, jedynie lekko je rozjaśnia.

Najlepsza na spierzchnięte usta

Ta pomadka to mój nr 1 od lat, jak dotąd nie znalazłam lepiej nawilżającej pomadki do ust. Jest niezastąpiona przy suchych ustach, jak tylko się ją nałóży czuć ulgę. Co najwazniejsze efekt nawilżenia utrzymuje się długo. Do tego ma bardzo delikatny i ładny zapach <3

Ślicznie pachnie, super ochrania usta

Pomadka sprawdziła się bardzo dobrze! Super chroni usta, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym jest to niezbędny kosmetyk w torebce. Pielęgnuje usta, jest tania i wydajna, a do tego cudnie pachnie. Polecam, na pewno kupię ponownie :)

Miłość od dawna!

Pierwszy raz zobaczyłam tę pomadkę jak byłam młodsza u swojej mamy. Jak to młoda osoba pierwsze co rzuciło mi się w oczy to bardzo ładny różowy kolorek opakowania. Później po otworzeniu zakochałam się w zapachu. Słodki, trochę waniliowy. Podkradłam ją mamie- zużyłam, tak mi się spodobała, że zawsze kupowałam tylko ją. Nawet znajome kojarzyły mnie z tą pomadką. Do tej pory zawsze mam gdzieś jedną sztukę. Kupiłam też kiedyś niebieską wersję ale nie podpasowała mi tak jak ta. Jest bardzo wydajna i kosztuje ok. 6zł!

Lubię bardzo

Pomadki Bebe to produkty, do których zawsze się wraca. Są tanie, dobre i ładnie pachną.

Ta pomadka tak naprawdę niewiele różni się od swojej niebieskiej siostry. Podobnie nawilża, jest wydajna, ma niemal ten sam zapach (choć powinien być podobno różany), nie nadaje ustom koloru. Więc co ja się będę tu rozpisywać, jest to porządna pomadka i tyle. Klasyk, do którego zawsze chętnie wracam po nieudanych eksperymentach z nowymi pomadkami.

Jest ok

Kupiłam z ciekawości, jednak po zużyciu raczej do niej nie wrócę. Wolę klasyczną z tej firmy. Wszystko przez zapach, który choć nie należy do intensywnych to jednak mojemu nosowi nie podpasował. Pomadka dobrze chroni usta przed spierzchnięciem, jest wydajna, dość długi czas zostaje na ustach, ma przyjemną konsystencję, która pozwala nałożyć odpowiednią ilość produktu. Ogólnie produkt jest w porządku i spełnia swoją funkcję.

Ulubiona

Pomadkę kupiłam w zwykłym sklepie. Spodobało mi się jej opakowanie i opis. Po kilku użyciach mogę stwierdzić że trafiłam z jej wyborem. Pomadka ma delikatną konsystencję. Nie było problemów z jej aplikacja. Usta pozostały super nawilżone, wygladzone i miękkie. Pomadka nadała im delikatnego różowego koloru. W dodatku jest tańsza niż inne pomadki z firmy Nivea a działanie jej niemalże przewyższa pomadki z tej marki.

słodka

Pomadeczka pielęgnacyjna od Bebe Young Care uważam za bardzo dobrą. Jest w prostym, różowym opakowaniu, łatwym w obsłudze (wykręca się). Pomadka ma kolor jasnego różu i bardzo przyjemnie, delikatnie pachnie. Nie ma tak intensywnego różanego zapachu jakiego się spodziewałam dlatego dla mnie jest idealna. W łatwy sposób się ją aplikuje i stwarza, że nasze usta są delikatnie podkreślone. utrzymuje się dość długo

Nie kupię ponownie

Ta szminka nie była moją pierwszą, miałam różne wersje, ale tylko tej nie kupię ponownie, nie przez to że jest zła bo jest świetna i dobrze nawilża, po prostu mi osobiście nie spodobał się jej zapach. Sama szminka bardzo dobrze nawilża usta, opakowanie z dobrego plastiku ponieważ grafika się nie ściera. Szminka była wydajna i dobrze odżywiała usta.

Ulubiona od lat.

Zawsze mam ją w torebce. Starcza na długo. Opakowanie jest typowe dla pomadki ochronnej. Koloru nie daje, ale dobrze nawilża. I uwielbiam jej zapach, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z czekoladą kinder. Jej inne wersję nie przypadły mi tak do gustu jak ta różana.