Luvos Heilerde, Gesichtsfluid mit Aprikosenkernöl (Krem nawilżająco-rewitalizujący z glinką mineralną)

Intensywnie pielęgnujący krem do twarzy o delikatnej konsystencji, oparty na bazie glinki mineralnej i olejku z pestek moreli. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i przywraca elastyczność. Aktywne składniki roślinne stymulują komórki skóry do regeneracji i wzmacniają barierę ochronną. Minerały i pierwiastki śladowe zawarte w glince odżywiają skórę, wygładzając jednocześnie jej strukturę. Krem bardzo dobrze się wchłania, jest idealny pod makijaż. Polecany do stosowania po użyciu maseczek Luvos i po tonizacji skóry wodą z mikro glinką. Przeznaczony do każdego typu cery, głównie do mieszanej lub tłustej.

z pompką
krem
50 – 100ml
Struktura
bogate
uniwersalne

super

Bardzo lubię kosmetyki tej marki. Są naturalne, a w dodatku zawierają glinkę, która doskonale służy mojej cerze. Jestem na tak i z pewnością kupię kolejne opakowanie.