Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Lasting Finish Nude to długotrwały podkład, który zapewnia naturalny wygląd skóry nie obciążając jej. Podkład posiada lekką formułę, dzięki której cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Podkład bardzo dobrze dopasowuje się do cery, przez co łatwo się go rozprowadza. Innowacyjny efekt 'elastycznej warstwy', która pozostaje nienaruszona przez 25 godzin. Delikatna struktura fluidu z nawilżającym serum sprawia, że podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy.

Polecam!

Świetny podkład, doskonale spełnia swoje zadanie, bo kryje wszystkie niedoskonałości na naszej twarzy. Kolor dostosowuje się i wtapia do naszego koloru skóry, dzięki temu unikniemy efektu maski. Bardzo długotrwały.

Dobrze wspominam

Podkład używałam już jakiś czas temu. Jednak mam z nim w miarę dobre wspomnienia.
Zalety:
+naturalne wykończenie i wygląd w ciągu dnia
+dobrze się utrzymywał
+kremowa konsystencja
+średnie krycie
+wygodne opakowanie w tubce
+nie ciemnial
+nie zapychal, nie podkreślał suchych skórek
Wady:
-słaba gama kolorystyczna
-nie jest już dostępny stacjonarnie

Spoko

Przez pewien był to jeden z moich ulubionych podkładów na co dzień, był lekki i dość dobrze kryjący, łatwo dostępny w każdej drogerii i cena tez była w porządku - szkoda, że nie ma już tej wersji :)

jeden z lepszych podkladow

Ten podklad byl swietny. Ładnie wygladal na twarzy, wtapial sie, nie wygladal ciezko. Utrzymywal sie calkiem dobrze na mojej mieszanej cerze. NIe zapychal, a kolo 100 byl idealny dla mnie. Wogole bdb drogeryjny podklad, tylko szkoda, ze go wycofali. Mam nadzieje, ze kiedys wroci.

Fajny podkład na co dzień :)

Jeden z moich ulubionych podkładów, do których sięgam na co dzień. Przyjemna konsystencja, łatwo się nakłada, krycie jest jak na moje potrzeby dobre, ale nie ma efektu maski :) Kolor naturalny, stapia się ze skórą.

Jeden z ulubionych

Uwielbiam - to mój drugi ulubiony podkład, ten pierwszy to ten od Lirene.
Ostatnio mam problem ze znalezieniem tego podkładu, kiedyś był wszędzie Jedynym ratunkiem dla mnie są drogerie internetowe.
Konsystencja podkładu jest kremowa, lekka, nie zastyga też, bardzo ładnie wygląda przypudrowany. Całkiem trwały jest. W tym przypadku nie miałam problemu z dobraniem koloru, bo najjaśniejszy odcień (010 Light Porcelain) jest dla mnie idealny, a to znaczy, że jest też idealny dla bladziochów. Krycie jest przyzwoite. Opakowanie w tubce jest super rozwiązanie, nie trzeba się martwić, że stłuczemy itp. Podkład bardzo dobrze współpracuje z pudrami, korektorami czy kosmetykami do konturowania. No i ładnie pachnie.
Polecam z czystym sercem :)

Ulubieniec

U mnie najlepiej sprawdza się ten rodzaj podkładu: ma fajną, kremową, ale lekką konsystencję, która nie zastyga. Dzięki temu, gdy w ciągu dnia zetrze się troszkę np. na nosie - łatwo można nim popracować na twarzy i doklepac kosmetyk na roztarte miejsce. Taki zabieg jest niemożliwy przy pokładach mocno zastygajacych. Co do krycia to u mnie radzi sobie całkiem dobrze, a mam dosyć ciemne blizny i przebarwienia. Jego zaletą jest na pewno trwałość - dobrze utrzymuje się na twarzy cały dzień. Najjasniejszy odcień święte się u mnie sprawdza gdyż jestem strasznym bledziochem. Opakowanie w tubce sprawdza mi się bardzo dobrze, nie ma ryzyka, że stłukę przez przypadek, co niestety już mi się zdarzało z podkładami w szklanej buteleczce. Ponadto jest lekkie dlatego świetnie sprawdza się w podróży czy torebce. Jedyny minus jest taki, że nie widać ile podkładu pozostało w środku, ale można to wyczuć przez tubkę, wiec w zasadzie to nie do końca wada.

Zbyt ciemny

Podkład kupiłam w najjaśniejszym dostępnym kolorze, czyli 100 ivory, ale niestety nadal okazał się być za ciemny, więc ekstremalnie bladym osobom odradzam jego zakup. W reszcie aspektów nie był najgorszy, pamiętam, że ma bardzo ładny, perfumowany zapach, umilający używanie podkładu. Cena jest adekwatna do tego, co znajdziemy, ale ja go kupiłam akurat na promocji. Oddałam go po pewnym czasie siostrze i nie narzekała.

Najlepszy podkład drogeryjny jaki miałam

Był to mój ulubiony podkład jaki kiedykolwiek używałam. Pięknie krył, do tego był lekki i miał super konsystencje. Kolor 100 miał idealny neutralny odcień stworzony dla mnie. Gdyby miał jeszcze pompkę to byłby jeszcze większą petardą.

Szkoda ze nie da się go nigdzie kupic

Moj ulubiony podkład, kiedy usłyszałam ze nie ma go już w drogeriach czy hurtowniach zaczelam szukać u kupować kilka na raz tubek. NAKUPOWALAM jak głupia i dopiero teraz skończyła mi się tubka używam bardzo długo od kilku lat i nie mam pojęcia dlaczego producent postanowił zakończyć produkcje ponieważ czerwona wersja nie jest taka sama co ta powyżej.

Szybko się ściera

Zużyłam jedno opakowanie tego podkładu w wersji w tubce. Miałam odcień 010 Light Porcelain, który jest jasny i niestety wpada w różowe tony, ale na szczęście nie ciemnieje.
Podkład nie smuży i dobrze rozprowadza się palcami. Niestety ma tendencję do wchodzenia w pory.
Producent dużo obiecuje, ale nie zauważyłam, aby podkład udoskonalał cerę. Krycie ma bardzo średnie. Przebarwień czy zaczerwienienia skóry nie ukryje. Szybko się ściera, nie jest odporny ani na pot, ani na wysokie temperatury. Obietnicę dotyczącą 25 godzinnej trwałości można między bajki włożyć.
Dużym plusem tego podkładu jest to, że posiada filtr SPF 20.
Ogólnie słaby produkt, który nie spełnia obietnic.

Nigdy się nie polubimy

Jeśli chodzi o podkłady marki Rimmel to niestety nie łączy mnie z nimi szczególna więź i niezbyt dobrze współpracują one z moją skórą zarówno pod względem odcienia, właściwości jak i zachowania się podkładu na twarzy.
Używałam tego produktu jak również tego z czerwoną zakrętką i żaden z nich się u mnie nie sprawdził. Kolor Ivory początkowo zawsze jakoś wygląda na twarzy ale z upływem godzin przyjmuje coraz bardziej nienaturalną i pomarańczową barwę, w której nie czuję się komfortowo. Podkład jest wyczuwalny na skórze i również z upływem godzin czuć go coraz bardziej. Skóra jest tym podkładem przytłoczona, mocno się świeci a sam podkład zaczyna znikać miejscowo z twarzy. W dodatku kosmetyk nie ma jakichś wybitnych właściwości kryjących i upiększających skórę. Przynajmniej dla mnie to bardzo przeciętny podkład od którego nie można wiele wymagać.