Kamill, Krem do rąk i paznokci

Kamill, Krem do rąk i paznokci

Mój ulubiony krem do rąk. Świetnie nawilża, wygładza i regeneruje dłonie. Ślicznie pachnie. Uwielbiam go!!!

dobry

Krem ma przyjemny zapach, i całkiem dobrze wywiązuje się z zadania pielęgnacji dłoni - wygładza i nawilża.Jest jednak trochę zbyt gęsty - średnio się przez to wchłania i na dodatek pozostawia na skórze tłustą warstwę.Największym minusem jest jednak dla mnie to wielkie i nieporęczne pudełko - za każdym razem, jak nieopatrznie rozsmarowałam krem zanim zakręciłam pokrywkę - klęska. Z tym filmem, który krem zostawia - każda taka próba kończyła się wyślizgnięciem kremu z rąk (w najlepszym wypadku). Strasznie mnie zawsze denerwowała zabawa z tym pudełkiem - zdecydowanie wolę kremy do rąk w tubkach i to nie z zakrętką, ale tak zamykane jak w Vaseline Intensive Care

Cudeńko.

No i pomyśleć, że moja "przygoda" z tym "cudeńkiem" zamkniętym w dość nietypowym opakowaniu( mnie osobiście przypomina ono latający spodek) zaczęła się od zupełnie przypadkowego zakupu.Muszę przyznać, iż wcześniej mialam "do czynienia" z niejednym kremem do rąk i żaden nie spełniał moich( wcale nie wyssanych z palca, czy niemożliwych do zrealizowania) oczekiwań.W przypadku tego kremiku jest, na szczęście, zupełnie inaczej-wchłania się szybciutko i bez specjalnych "oporów", a po jedynie parokrotnym zastosowaniu go na noc moje łapki zrobiły się mięciutkie i gładziuteńkie jak nigdy wcześniej( tak na marginesie- aż miło się dotknąć choć szczerze powiedziawszy moim celem są łapki kogoś innego:).Poza tym krem jest bardzo wydajny, a zapach przyjemny i niedrażniący.Z czystym sumieniem daje mu 5 gwiazdek i szczerze polecam.

Super!!!!

Po przeczytaniu tych recenzji skusiłam sie i zakupiłam ten kremik. Jest bardzo dobry. Użyłam go dopiero kilka razy,wiec nie wiem jak zadziała na moje slabiutkie paznokcie,ale skora dłoni jest gładka i nawilżona:)) Ładnie pachnie. Zastanawiam sie tylko czy kremik w tubce to to samo co moj w zakrecanym pudełeczku...

Dobry i wydajny

To bardzo dobry krem: ciekawy i nie męczący zapach, dłonie pozostawia na długi czas nawilżone i odżywione. Już po kilku dniach stosowania dłonie są w o wiele lepszej kondycji. Gorąco polecam.

Oceniam na 4.00

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Z moją przesuszoną skórą na dłoniach i słabymi paznokciami robi cuda. Robię tak : nakładam grubą warstwę tego kremu na dłonie, potem nakładam rękawiczki i zabieram się do zmywania naczyń - efekt prawie natychmiastowy. Polecam !

Oceniam na 3.00

Jest wydajny i niedrogi, jednak mi nieodpowiada zapach rumianku i u mnie ten krem jak by nie do końca się wchłania i pozostawia lekko tłustą powłokę, pozatym jest dosyć ciężki.

Oceniam na 5.00

Dla mnie ten krem też jest rewelacyjny. Świetnie nawilża, dobrze się wchłanie, super pielęgnuje dłonie i paznokcie. Skusiłam się na Vaseline Intensive Care, ale zdecydowanie wracam do Kamila. Jest bardzo wydajny i pięknie pachnie.

Oceniam na 5.00

doskonaly krem do rak;nawilza, odzywia, wygladza, cudenko!!!

Oceniam na 5.00

Mój ukochany krem do rąk , uwielbiam ,piękny zapach , doskonała konsystencja. Świetnie sobie radzi z wysuszoną skórą. Dla kosmetyk wszechczasów.

Oceniam na 5.00

Polecam, ale szczególnie wersję w białym opakowaniu, a już najlepiej z pompką - b. wygodna!

Oceniam na 5.00

No juz dawno miłam go tutaj zgłosic! to jest najlepszy krem z mozliwych! Działa na paznokcie , skóre dłoni, nawilża regeneruje, the best!