Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution Ultra Sculpt and Contour Kit to zestaw trzech kosmetyków, niezbędnych do nadania twarzy wymarzonych kształtów - bronzer, rozświetlacz i róż. Dzięki temu zestawowi skorygujesz kształt twarzy, nadasz cerze świeżości i młodości. Pudry posiadają aksamitną konsystencję, idealnie rozprowadzają się po twarzy i trwają na niej długi czas.

Fajne Trio od Makup Revolution

Zestaw od Makeup Revolution kupiłam w Hebe kilka miesięcy temu. W moim posiadaniu jest numer Ultra Fair C01.
Szukałam produktu do delikatnego konturowania twarzy, bez przesadzonego efektu.
Produkt składa się z bronzera, rozświetlacza, i różu.
BRONZER - jest matowy, w kolorze jasnego brązu, na twarzy dobrze się rozprowadza, tworząc subtelne kontury, bez ciężkiego przerysowanego efektu.
RÓŻ- jest w kolorze brzoskwiniowym, zawiera mnóstwo złocistych drobinek, które pięknie mienią się na skórze. Mój ulubieniec, bardzo lubię go używać. Fajnie podkreśla kości policzkowe, lekko opalizuje na twarzy.
ROZŚWIETLACZ-posiada piękny szampański kolor, z drobinkami, które ładnie rozświetlają twarz, tworząc połyskujacą poświatę.
Opakowanie produktu jest plastikowe z przezroczystą pokrywą, widać przez nie zawartość. Zapach produktu jest przeciętny. Jestem zadowolona z jakości zestawu do konturowania. Podoba mi się że umieszczono w 1 opakowaniu 3 produkty, dzięki którym wykonturujemy całą twarz. Lubię takie rozwiązania. To już moje drugie opakowanie kosmetyku, ponieważ trafiło w mój gust.

Dla początkujących całkiem ok

Produkt jest całkiem warty uwagi.
Bronzer jest dosyć ciepły i trzeba mieć do niego lekką rękę.
Rozświetlacz sam w sobie jest przepiękny tworzy piękną taflę,ale jest w chłodnych tonacjach.
Róż dla mnie jest najsłabszym ogniwem,gdyż jest trochę cukierkowy słodko różowy z lekką perłą i drobinkami.
Najchętniej używałam bronzera z tej paletki,różu najmniej.
Cena bardzo niska ok 18 zł.

W porządku

Posiadam zestaw Fair.
Ten zestaw rozpoczął tak naprawdę moją przygodę z konturowaniem twarzy. Zakupiłam go głównie przez fakt, że zawiera w sobie wszystko, co potrzebne - bronzer, róż i rozświetlacz, a że byłam ''zielona'' w tym temacie, było to dla mnie idealne rozwiązanie, ale także ze względu na cenę - około 15 zł, mniej więcej.
Używam tego zestawu już od dawna i naprawdę jestem zadowolona. Bronzer jest chyba idealny na początek, ponieważ nie jest jakoś przesadnie mocno napigmentowany, więc nie można zrobić sobie krzywdy, ale można go budować na spokojnie. Teraz, przy wprawionej ręce, pozwala na szybką i łatwą aplikację. Ma odpowiedni dla mnie odcień, moim zdaniem bardzo fajny, bo nie za chłodny nie za ciepły :) Łatwo i przyjemnie się rozciera. Jest po prostu idealny na co dzień.
Rozświetlacz również jest idealny na co dzień, nie jest to blask latarni, ale ja nie lubię takiego mocnego glow. Łatwo się aplikuje. Lubię go używać także jako rozświetlanie wewnętrznych kącików oczu, czy jako cień bazowy w makijażu oka.
Dla mnie najsłabszym ogniwem w tym zestawie jest róż, ponieważ jest to róż rozświetlający, a ja preferuję matowe róże. A właściwie na mojej skórze praktycznie nie widać zaróżowienia, jedynie blask. Nie podoba mi się taki efekt, ale oczywiście - co kto lubi :) Oczywiście zdarzają się takie dni, kiedy aplikuję go jako róż, wszystko zależy od mojego humoru czy okazji. Jednak najczęściej stosuję go po prostu jako rozświetlenie wewnętrznego kącika czy też na dolną powiekę na wysokości źrenicy, ponieważ podoba mi się sposób, w jaki eksponuje kolor moich oczu :) Aplikuję go wtedy na mokro.
Zestaw ten mam naprawdę długo, używam go praktycznie codziennie i jedynie bronzer nosi ślady użytkowania, więc zestaw jest wydajny i wystarczy mi jeszcze na naprawdę dłuuuugi czas.
Przyczepić mogę się jeszcze jedynie do opakowania, a raczej lusterka - które, jest bardzo malutkie, a szkoda, bo spokojnie mogłoby zająć cała powierzchnię klapki, zamiast tego przezroczystego okienka. Choć opakowanie (ten plastik) wydaje się nieco ''tanie'', to kilka razy mi upadło i wszystko ładnie się trzyma, więc mogę zaświadczyć, że jest wytrzymałe :P
Podsumowując, to naprawdę fajny zestaw do takich codziennych, delikatnych makijaży za naprawdę fajną cenę, zarówno dla początkujących jak i bardziej wprawionych. Polecam :)

Cudo!

Poszukiwałam bronzera, ale gdy w oko wpadło mi to trio stwierdziłam, że przetestuję i to był dobry wybór! Zestaw jest bardzo wydajny, fajnie się nakłada i na prawdę super wygląda!

Najlepszy!

Oceniam odcień medium.

Zestaw kosztuje grosze. Jakością powala nie jeden, leżący na najwyższych półkach.

Bronzer to mój ulubieniec - ma piękny, głęboki odcień czekoladowego brązu, łatwo się blenduje, nie aplikuje w nieestetyczny, plamiasty sposób.
Rozświetlacz - posiadane delikatne, ładnie zmielone drobinki. Pięknie odbija światło, nie jest nachalny - w sam raz na co dzień.
Róż - jest przeze mnie używany najrzadziej. Kolorystycznie ok, aczkolwiek nie jestem fanką drobinek w tego typu kosmetyku.

Uwielbiam

Najlepszy zestaw do konturowania jaki miałam, wszystko zawarte w jednym opakowaniu. Idealnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Używam od kilku miesięcy i jeszcze na kilka miesięcy przy codziennym makijażu wystarczy. Bardzo sobie chwalę ten produkt za to, że bronzer jest idealny bez względu czy to latem gdzie moja skóra jest ciemniejsza czy zimą, zawsze idealnie dopasowany.

dobry zestaw

Kupiłam przypadkiem w pigmencie skuszona wychwalaniem tej paletki przez ekspedientkę. To był dobry zakup. Używam przede wszystkim bronzera i rozświetlacza. Odcienie są naturalne. Rozświetlacz nie za mocny, nie tworzy tafli na twarzy. Makijaż wygląda bardzo naturalnie. Atutem jest również cena i wydajność i trwałość.

CUDO !!

Kupiłam rok temu , używany prawie codziennie i na długo jeszcze starczy ! Sprawdza się idealnie do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Bardzo dobra pigmentacja oraz trwałość (potrafi wytrzymać cały dzionek) :D

KOCHAM!

Kupiłam go żeby skorzystać z promocji i była to trochę "zapchaj dziura". Po pierwszym użyciu się zakochałam.
PLUSY
- niska cena
- bardzo wydajny produkt
- bronzer idealny do ocieplanie twarzy bo na mojej bladej cerze nie daje efektu cegły
- rozświetlacz jest niby delikatny, ale daje piękny naturalny efekt na buzi
- róż jest piękny chociaż ma drobinki i dla niektórych może być to problem (bardzo napigmentowany)
MINUSY
- jedynie mogę przyczepić się na brak lusterka (ale to gdybym naprawdę chciała szukać minusa dla tego produktu)

Drogeryjny ulubieniec

Zestaw ten dostałam w prezencie i byłam do niego sceptycznie nastawiona ze względu na kolorystykę. Podczas pierwszego użytku starałam się zachować umiar aby zapoznać się z produktem. Muszę przyznać że moje początkowe obawy były nie potrzebne :) Jest to produkt, który naprawdę jest bardzo dobrze na pigmentowany, trwały i w neutralnym odcieniu (nie jest za ciepły ani za chłodny). Sprawdzi się on u wielu dziewczyn. Bronzer bardzo ładnie się blenduje i tworzy naturalny kontur :) Rozświetlaczy używam jako cieni i doskonale się sprawdzają się w tej formie - nie rolują się i dają delikatny glow :) Jednak zalecam zachować ostrożność podczas nakładania :)

Świetny zestaw do konturowania

Zestaw do konturowania zawiera brązer,rozświetlacz oraz róż. Brązer ma bardzo ładny kolor i ładnie się rozprowadza nie robiąc plam. Rozświetlacz ma lekko różowy kolor który pięknie wygląda na kościach policzkowych które pięknie wyświetla. Opakowanie jest platkikowe z małym lusterkiem. Cena zestawu do konturowania jest bardzo dobra co do jakości i pigmentacja produktów. Na pewno nie będzie to moje ostatnie opakowanie.

Dobra

Opakowanie zgrabne, poręczne, ale obawiam się, że przy pierwszym upadku z wysokości połamie się. Najlepszy jest rozświetlasz, który daje naturalny efekt i ma ładny odcień, jest dość delikatny. Róż mieni się na złoto, ma ładny kolor. Bronzer bardziej do ocieplania niż do konturowania, ma ciepły odcień. Ogółem na początek całkiem dobra paletka, sama z resztą od niej zaczęłam.