Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Biotherm, Skin Best, Day Cream SPF15 for Normal Skin (Krem na dzień - skóra normalna i mieszana)

Biotherm, Skin Best, Day Cream SPF15 for Normal Skin (Krem na dzień - skóra normalna i mieszana)

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Sprawdź ceny produktu

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 199,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem chroniący przed codziennym oddziaływaniem negatywnych czynników zewnętrznych (promienie UVA-UVB, efekty działania stresu). Przeznaczony do skóry normalnej i mieszanej. Chroni młodzieńczy wygląd skóry teraz i w nadchodzące lata. Dzięki zawartości ekstraktu z dwóch mikroalg: Spiruliny o właściwościach energetyzujących i Astaksantyny - jednego z najpotężniejszych naturalnych antyoksydantów jakie istnieją w naturze, krem pomaga nadać skórze piękny wygląd i chronić ją przed negatywnymi czynnikami odpowiedzialnymi za pierwsze oznaki starzenia. Skóra wygląda na widocznie młodszą, wzmocnioną i promienną.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo przyzwoity

Moja skóra nie znosi kremów dla niej przeznaczonych, buntuje się przeciwko wszelkiemu odżywianiu i ochronie. Lubi tylko wodę. Ten krem przyjęła bardzo dobrze. Nawilża on suche policzki, nie przetłuszcza nosa i brody, które mają do tego tendencję. Ładnie pachnie, ładnie się wchłania. Skóra wygląda lepiej, z czasem lekko wyrównał koloryt. Mam wrażenie, że jakieś drobne krostki goją się szybciej odkąd go używam. Nie zapycha. Jedyny minus - wałkuje się niemiłosiernie pod Genius Gelem Jacobsa, to pierwszy krem, który tak się zachował. Z bardziej treściwymi, kremowymi podkładami współpracuje zgodnie. Nie czyni jakiś cudów, ale też producent żadnych nie obiecuje, ot nawilżanie i ochrona - i to się sprawdza.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

zwykły, bez rewelacji

Moja skóra to skóra mieszana. Krem ma przyjemną, lekką konsystencję, która świetnie się wchłania, nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy. Stanowi dobrą bazę pod makijaż. Krem ma bardzo przyjemny zapach. Nawilża przyzwoicie jednak oprócz tego nie zauważyłam żadnych efektów. Kremów nawilżających na rynku jest bardzo dużo, więc można znaleźć coś tańszego a równie dobrego.

Używam tego produktu od: pół roku temu przez dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  57
  recenzji

  577
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  18
  recenzji

  563
  pochwał

  8,90

 3. 3

  20
  produktów

  18
  recenzji

  434
  pochwał

  7,03

Zobacz cały ranking