Johnson`s Baby, Softlotion Extracare, Balsam do ciała

Johnson`s Baby, Softlotion Extracare, Balsam do ciała

Balsam do ciała wzbogacony w pielęgnacyjną oliwkę dla dzieci. Dzięki temu na cały dzień pozostawia skórę doskonale miękką jak skóra dziecka; nie zostawia tłustej warstwy na skórze.

dla mamy i dla dziecka;)

Swietny balsam - idealny zarowno dla mamy jak i dla dziecka;))
Ślicznie pachnie - delikatny, z nietłusta konsystencją;)
po każdej kapieli moja cóeczka sama pokazywała żeby nóżki posmarować;)
bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania - sama go czasem podkradam córci ;)

Używam tego produktu od: 5 lat temu kupiłam pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 6-7 opakowań

ideał!! KWC

Kupuje GO od 3 lat. Najpierw dla córki, która ma atopowe zapalenie skóry - i to jest jedyny balsam po którym nie jest szorstka albo wysypana krostkami. Sama też lubie go urzywac bo świetnie nawilża, natłuszcza.
plusy:
- zapach
- konsystencja - gęsta smietanka;)
- opakowanie
- wydajność
minusty:
- cena - prawie 20 zł

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele, nie zliczę

Bardzo, bardzo skuteczny

Testowałam wiele balsamów z róznych półek cenowych, w tym balsamów typowo apteczmych, i żaden nie był nawet w połowie drogi do ideału. Po ten balsam sięgnęłam dość przypadkowo i nie ukrywam, ze ze sceptycyzmem (nie przepadam za firmą J&J). Tymczasem balsam okazał się dla mnie rewelacją. Zdecydowanie najlepszy jaki dotąd miałam. Nakłada się łatwo i szybko, konsystencja nie jest ani zbyt lejąca ani zbyt tępa, taka w sam raz. Zapach względny (wolałabym aby go nie było, nie lubię kosmetyków perfumowanych). Nie zostawia tłustej warstwy, raczej uczucie wilgotnej, nawilżonej skóry. A teraz to, co najważniejsze, czyli skutki działania - odczuwam bardzo solidne i długotrwałe nawilżenie,jak po żadnym balsamie dotychczas stosowanym, skóra jest wyjątkowo miękka, "napojona". Również efekt wizualny (poprawa wyglądu skóry) jest ogromny.
Ostatnio przebywałam przez 2 tyg.w suchym i gorącym klimacie i również tam balsam doskonale sobie poradził z moją atopową, skłonną do przesuszania skórą. Myślę, że to zasługa prostego do bólu składu tego balsamu (i chwała mu za nieprzeładowanie).
Balsamu używa chętnie również mój mąż, który nie znosi "tłuściochów" ani kosmetyków uciążliwych w stosowaniu (np.tępo się rozsmarowujących).
Dodatkowym atuten jest przyjazna cena balsamu.
Podsumowując: naprawdę KWC i daję maksymalną ocenę z pełnym przekonaniem.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

lubie

Plusy:
- zapach
- konsystencja (delikatna, niezbyt gęsta)
- szybko się wchłania
- skóra długo pozostaje miękka w dotyku

Minusy:
- gdy się za dużo nałoży troche się klei

Ogólnie godny polecenia. Ja używam na zmiane z innymi mazidłami przez cały rok.

Używam tego produktu od: ponad roku

idealny na lato

Kupiłam go przez przypadek, zaskoczył mnie swoją świetną kremowo-żelową konsystencją, pięknym, delikatnym zapachem i właściwościami. Nawilża tak dobrze, że wystarczy się nim smarować co 3 dni. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy i głównie z tego powodu jest to najlepszy balsam na lato, jaki miałam.

Taki sobie.

Nie wiem czemu, ale w sklepie wydawalo mi sie, ze pachnie podobnie do Lipidiose Vichy tj. frezjami. Zadowolona, ze znalazlam tanszy odpowiednik, pobieglam do domu, nasmarowalam sie tym balsamem i od razu zadowolenie mi przeszlo. Zapach na skorze jest zupelnie inny, mocny, chemiczno-kwiatowy, na pewno nie jest to delikatny zapach dla dzieci! I - jak na zlosc- dlugo sie utrzymuje, do tego stopnia, ze mialam wrazenie, ze zakloca mi nawet zapach perfum. Do tego "nie zostawia tłustej warstwy na skórze" to chyba opis jakiegos innego kosmetyku, bo ten tlusta warstwe zostawia i to jaka! Trzeba poczekac dobrych kilka minut, zeby balsam sie wchlonal, ja po prostu masuje sie do upadlego, zeby tej tlustej warstwy sie pozbyc, a i tak czuje, jak cale moje ubranie sie klei.
Nawilza i natluszcza przyzwoicie, ale to i tak za malo, bo tlusta warstwa i potworny zapach skutecznie pozbawiaja mnie ochoty do dalszego stosowania tego balsamu. Na pewno wiecej go juz nie kupie i bede omijac z daleka.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

Przyzwolty

Mam bardzo sucha skórę i wciąż szukam balsamu KWC. Ten jest niezły, ale do ideału jeszcze trochę brakuje.
Plusy: dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, ma ładny, delikatny zapach.
Minusy: nawilżenie utrzymuje się do 8 godzin (a więc jak na mnie za krotko), poza tym po paru godzinach balsam jakby złuszcza mi się na skórze, tak że tu i ówdzie go "zwałkowuję". Nie wiem, dlaczego tak się robi, czy to dlatego, że mam tak suchą skórę? Ale ona przecież sama z siebie mi się nie łuszczy! Podobny problem miałam już kiedyś z nawilżającymi balsamami.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

nie oddam :D

Długo nie mogłam trafić na balsam, który w pełni mnie zadowoli. Zazwyczaj wszystko wędrowało do mamy. No i w końcu go znalazłam:
~KONSYSTENCJA- dla mnie w sam raz. Szybciutko się wchłania, w ogóle nie wałkuję się na skórze nawet jeśli przesadzę z ilością. Jeden z niewielu, po którym nie muszę myć rąk. Łatwo wydostać go z butelki. Czy jest wydajny trudno mi określić, bo używam go nieraz 2x dziennie.
~ZAPACH-bez zastrzeżeń. Nie lubię w lecie mdłych zapachów ani też mocnych woni mieszających się z perfumami. Ten jest bardzo delikatny i wyczuwalny na skórze jedynie kiedy się ją bezpośrednio powącha.
~CENA-może być. Osobiście nie mam na co narzekać, nabyłam go w promocji za pół ceny i biegnę do sklepu zrobić zapasy :]
~EFEKTY-w pełni zadowalające :D Skóra jest przede wszystkim super mięciutka i gładka, a przy tym odpowiednio nawilżona (a nie tłusta).

Nie wiem czy wszystko to jest zasługą balsamu- regularnie używam peelingu i biorę zimny prysznic... W każdym razie kosmetyk ten jest idealnym dopełnieniem moich codziennych rytuałów i nic więcej mi nie trzeba :)

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

najlepszy!!!

pierwszy balsam, po którym nie mialam uczulenia na nogach. co do zapachu to mi tam sie on podoba :D wystarcza na dosc dlugo i nie jest taki rzadki jak inne. super nawilza skore i sprawia, ze jest bardzo miekka.
Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Uwielbiam go!

Miałam wszystkie trzy rodzaje. Z tego co się orientuję, to skład podany tu na KWC odnosi się do tego z żółtym korkiem. To akurat mój ulubieniec.
Daje mu 5 gwiazdek za efekty. Odkąd nacieram nim swój tułów i kończyny, skończyły się problemy z wysuszoną skórą (zwłaszcza zimą). Nie tylko mnie nawilży i delikatnie natłuści, ale też wygładzi. Skóra jest bardzo, bardzo delikatna, miękka w dotyku.
Dość szybko wchłania się. Nie mam uczucia, tak jak po balsamach nivei, że go mam na sobie. Pełny komfort.
Niestety jest zbyt intensywnie perfumowany. Wcale się nie dziwię, ze uczula niektóre osoby. Mógłby być bezzapachowy, jak dla mnie. Zapach nie znika ze skóry zbyt szybko.
Jest bardzo wydajny.
Czasami udało mi się kupić za 10 zł.
Na razie nie ma lepszego balsamu. No może hipp, ale jest jeszcze w fazie testów.
Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, straciłam rachubę

skóra mieciutka i nawilzona

Skora jest nawilzona miekka i ma ladny polysk jak po uzyciu oliwki, bardzo dobrze sie wchlania nawet wtedy kiedy skora nie jest dokladnie wytarta recznikiem co nie czesto sie zdarza z balsamami. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach (typowy dla kosmetykow dla dzieci) bardzo przypadl mi do gustu wiec kupilam se dodatkowo jeszcze jeden.

Używam tego produktu od:1tyg.
Ilość zużytych opakowań:1/2mam w zapasie

lubię i cenię

Lubię go za:
* dużą pojemność i przyjazną cenę
* piękny jak na mój gust zapach
* przyjemną konsystencję, wchłanianie też ok
* właściwości pielęgnacyjne - pożądnie nawilża i odżywia
* komfort i przyjemność stosowania

Wracam do niego co jakiś czas, znudzona innymi :-). Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka