Bioderma, Node Shampooing Fluide [Fluid Shampoo] (Szampon do częstego mycia włosów i wrażliwej skóry głowy)

Łagodny szampon do codziennego mycia wszystkich rodzajów włosów. Nie zawiera betainy cocamidopropylowej i SLS. Efektywnie usuwa brud, ale nie pozbawia włosów i skóry głowy ich naturalnej warstwy ochronnej. Sprawia, że włosy stają się mocniejsze i nie przetłuszczają się zbyt szybko. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, działa antystatycznie. Perfumowany.

Dobry szampon

Testowałam szampon Bioderma, 200ml . Zapach bardzo przyjemny, delikatny, nie podraznia skóry, jednak jest dość wodnisty, przez co przypuszczam iż nie wystarczy na długo .

Szampon do codziennej pielęgnacji

Miała przyjemnośc testowac szampon marki Bioderma. Produkt jest w 200ml opakowaniu, z wygodnym dozownikiem,świetnie lezy w dłoni,nawet mokrej:) Sam szampon można stosować co dziennie,lecz u mnie zbyt wysuszał włosy po dwóch tygodniach stosowania. Plusem jest to że mogą go stosować również dzieci. Ma delikatny zapach, konsystencję raczej rzadką, super skład. Generalnie nie oszołomił mnie ale jest ok!

Dedykowany do określonych zadań

Nie jest to szampon, po którym burza włosów wyrośnie wam na głowie i będzie falami podduszać was w nocy :) Nie jest to też szampon, po którym jakkolwiek wasze włosy będą wyglądały lepiej. To szampon do ratowania w sytuacjach podbramkowych. Jeżeli macie problem z uczuleniami, wiele produktów was podrażnia, właśnie męczycie się z atakiem egzemy lub atopii, tak ten gagatek jest dla was. Myje, koi, łagodzi, nie podrażnia. Trudny w stosowaniu, bo leje się jak woda. Tak, że w pewnym momencie lałam go bezpośrednio na głowę, bo przelewał mi się przez palce dłoni. Generalnie w sytuacji kiedy zasadniczo już niczym nie mogłam myć głowy, on mnie ratował. Uważam jedynie, że ma mocno przesadzoną cenę. Ja dostałam go w gratisie przy, o dziwo, chusteczkach do demakijażu biodermy. Trafiło się ślepej kurze ziarno. Przyznaję, że jeżeli nie trafię go w jakiejś solidnej promocji nie sądzę bym zdecydowała się go kupić w pełnej cenie.

nie dla mnie

Szampon zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 400 ml. Pierwsze co zaskoczyło mnie to jego konsystencja. Jest bardzo wodnista, przez co sporo produktu marnuje się. Produkt wylany na dłoń przecieka przez palce. Ciężko go zaaplikować na włosy z tej butelki. Kolejnym niemiłym zaskoczeniem był zapach szamponu. Ciężko go określić, ale zdecydowanie nie przypadł mi do gustu, na szczęście nie zostaje on na włosach. Produkt w miarę dobrze się pieni i dobrze oczyszcza włosy. Nie podrażnia skóry głowy, ani nie powoduje łupieżu. Wydajność jest słaba z powodu tej konsystencji. Cena wysoka. Na pewno nie sięgnę po niego ponownie.

bez szału

Szampon dostałam do przetestowania w konkursie.
Pomimo, że dobrze myje włosy ma bardzo rzadką konsystencję, która mi nie odpowiada.
Jest zbyt lejący jak dla mnie.
Jednak pomimo takiej konsystencji pieni się dobrze i dobrze oczyszcza włosy.

Ratunek dla mojej skóry głowy

Uratował moja skórę głowy. Bardzo delikatny, dobrze oczyszcza i przede wszystkim nie podrażnia! Bardzo dobrze się pieni, choć rozcieńczam go dodatkowo przed użyciem. Brak silikonów.

Znakomity szampon do częstego mycia

Dzięki stosowaniu tego szamponu wyleczyłam czerwone plamy na skórze głowy. Polecam każdemu z problemami skóry. Dzięki stosowaniu nie muszę się już martwić o moją głowę! Polecam!

Dobry produkt-wysoka cena

Po pierwszym zastosowaniu byłam bardzo zdziwiona konsystencją tego szamponu. Nie wiedziałam jak go aplikować czy na dłonie jak robiłam to z innym szamponami czy bezpośrednio na włosy. Przy drugim myciu zdecydowałam się stosować szampon bezpośrednio na włosy, gdyż mniej produktu rozlewałam. Szampon dobrze myje włosy. Po umyciu włosy się dobrze układają, są oczyszczone i nie ma problemu z podrażnienie skóry głowy. Szampon ma według mnie specyficzny zapach trudny do opisania. Ogólnie jestem zadowolona jednak produkt nie jest wydajny i dosyć drogi i jak dla mnie nie do stosowania na co dzień.

Bioderma - delikatny szampon

Szampon otrzymałam w ramach testowania. W mojej opinii produkt jest odpowiedni do codziennego mycia wrażliwej skóry głowy. Szampon ma delikatne składniki myjące, co jest dodatkowym atutem. Szampon mimo iż jest delikatny, dokładnie domywa włosy, nawet po stylizacjach z użyciem lakieru, włosy dobrze się rozczesują. Szampon nie pieni się zbyt mocno, ale dla mnie nie jest to duża wada. Jestem zadowolona z tego szamponu i mogę go polecić osobom z wrażliwą skórą głowy.

Bioderma szampon Node

Jak dla mnie jeden z najlepszych szamponów. Super konsystencja, delikatne składniki myjące, dzięki temu można go używać nawet codziennie. Mam bardzo długie włosy, które często są trudne do rozczesania po wielu szamponach. Node Fluide sprawdził się rewelacyjnie, włosy dobrze umyte, świetnie się rozczesują.
Stosowałam również u dziecka, sprawdził się bardzo dobrze. Dużo osób narzekało, że szampon się nie pieni - a to zasługa delikatnych środków myjących, więc uważam to za dużą zaletę.

Świetny tylko wymaga wprawy :)

Naprawdę świetny szampon z łagodnymi detergentami.

Jeśli macie problematyczną skórę głowy, wrażliwą i swędzącą, a jednocześnie skłonną do przetłuszczania i/lub nie lubicie się z cocamidopropyl betainą - polecam inwestycję w ten szampon. Odkryłam go lata temu, używałam długo, potem o nim zapomniałam, a teraz używam non stop :)

Szampon ma dziwną, na pierwszy rzut oka konsystencję, wodnistą. Trzeba przez kilka pierwszych użyć przyzwyczaić się do ostrożnej aplikacji. Ja wylewam trochę na dłoń i rozprowadza na włosach. Albo wylewam od razu na włosy, ale to zalecam jak już przyzwyczaicie się do konsystencji, żeby nie wylać za dużo. Naprawdę nie jest wielki problem, szampon dość dobrze się pieni i oczyszcza, pomimo łagodnych detergentów.

Ponadto:
-nie plącze włosów
-nie ma przyklapu, włosy są świeże i puszyste
- nieco przedłuża świeżość
-nie podrażnia i nie przesusza skóry głowy oraz włosów
-nie zostawia żadnego filmu na włosach jak niektóre szampony

Naprawdę polecam. Zużyłam hektolitry szamponów do kąpieli albo jako uniwersalne płyny czyszczące, bo albo przetłuszczają, albo podrażniają, albo po wysuszeniu włosów wyglądam jak za mocno wygłaskany pies. Dodatkowym plusem jest brak wspomnianej cocamidopropyl betainy, która jest alergenem i może nasilać problemy z wyoadaniem, swędzeniem itp. (oczywiście nie u wszystkich).

Opakowanien 400 ml starcza mi na 2 miesiące - około 30 myć.

naprawdę leczy, wart każdej ceny

Szampon nie należy do najtańszych ale w sytuacjach podbramkowych czyli podrażnienia innymi produktami czy AZS czy innym gorszym okresie zdrowotnym objawiającym się podrażnioną skórą głowy ten szampon jest absolutnym darem z nieba. Mnie urządzil koszmarnym łupieżem i podrażnieniem hit blogosfery od pewnej Babuszki. Dopiero Node nie ukrywam że ocalił mnie przed ekstremalną decyzją obcięcia włosów kiedy myślałam że wydrapię sobie placki... Node jest delikatny.

Bardzo szybko daje pozytywny efekt na włosach a przede wszystkim ułągadza skórę głowy. Włosy są gładkie, miękkie, dziecięco niewinne. Mam włosy grube z natury i wysokoporowe ale nawet bez maski nie miałam jakiegoś gigantycznego splątania, a najważniejsze obyło się bez podrażnień i wyraźnie po użyciu było widać wzmocnioną skórę głowy, a włosy są lśniące, miękkie.

Zapach ok, ale cena mogłaby być bardziej przystępna.