Nevskaya Kosmetika OAO, Dziegciowe mydło w płynie

Nevskaya Kosmetika OAO, Dziegciowe mydło w płynie

Naturalny brzozowy dziegieć - pozyskuje się go z zewnętrznej warstwy kory brzozy - kora, ma silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwpasożytnicze, antyseptyczne, poprawia przepływ krwi do skóry i ma korzystny wpływ na jego ogólny stan.
Unikalny, rosyjski rodzaj mydła. Brak w nim jakichkolwiek barwników - swoją ciemną barwę zawdzięcza naturalnym składnikom.
Właściwości mydła:
- zwiększa przepływ krwi w skórze,
- skutecznie powstrzymuje wypadanie włosów - wzmacnia cebulki włosowe i w niektórych przypadkach - zaobserwowano porost włosów,
- zmniejsza lub całkowicie likwiduje łupież,
- wspomaga gojenie się ran różnego pochodzenia (oparzenia, odmrożenia, skaleczenia, czyraki, ropnie, pęcherze),
- z powodzeniem stosuje się je w leczeniu trądziku, łuszczycy, łojotoku, łysienia, alergicznych wysypek, grzybicy, świerzbu, grzybu skóry.
- reguluje prace gruczołów łojowych

w butelce, z pompką
w płynie
>250ml
mydła

Najlepsze mydlo!

Polecono mi ten produkt kilka lat temu na ukrainie, wyleczylo to cala moja rodzine wiec i ja zdecydowalam sie to kupic, wlasnie znalazlam ten produkt w polsce bo nawet nie wiedzialam ze jest tu takie cos :p
Odejmuje pol gwiazki za wysuszanie cery ale to wlasnie tak musi dzialac i to bardzo dobrze pomaga, juz po kilku zastosowaniach wszystko znika, skora jest po nim baaardzo czysta az skrzypi :p
Naprawde polecam bardzo bo zmagalam sie z tradzikiem bardzo dlugo, mialam cala twarz w pryszczach a teraz jest 100 razy lepiej :)

Ilość zużytych opakowań: Około 6