L`Oreal Paris, Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy `6 olejków kwiatowych`

Szlachetna formuła łączy moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od zmysłowej kąpieli i oczyszczenia włosów lekkim szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby zawsze po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

Uwielbiam!

Olejek kupilam zeby wygladzic koncowki oraz jako ochrone na wlosy przy suszeniu czy prostowaniu. Zaczne od tego, ze olejek jest bardzo wydajny, nie pamietam nawet kiedy go kupilam, ale mam go naprawde dlugo i jeszcze sporo zostalo. Opakowanie z pompka, bardzo wygodne. Stosuje na wlosy dwie pompki (mam wlosy za lopatki) nakladajac olejek na lekko podsuszone wlosy od polowy ucha po konce, potem wlosy susze do konca i dopiero rozczesuje. Dzieki temu olejkowi, wlosy sie dobrze rozczesuja, sa blyszczace i wygladzone. Moich wlosow nie obciaza, ale ja mam wlosy wysokoporowate, ktore wrecz pija ten olejek. Zapach jest dosc ntensywny, kwiatowy, ale ja go lubie, dosyc dlugo utrzymuje sie na moich wlosach. Jest to zdecydowanie najlepszy olejek jaki do tej pory uzywalam.

Tak dobra jakość za tak niską cenę! Niedowiary!

Testowałam już to serum kilka razy i ani razu się noe zawiodłam.

Już po pierwszym stosowaniu widać, że włosy są ujednolicone i nie puszą się. Po dłuższym stosowaniu włosy nabierają zdrowego blasku i rozdwajanie końcówek się znacznie zredukowało do minimum.

Zapach tego olejku jest także boski. W moim przypadku utrzymywał się prawie cały dzień na włosach.
Dużo osób pytało mnie w tym czasie czy to jakiś niwy perfum lub czy byłam u fryzjera, bo moje włosy wyglądają niczym po kreatynowaniu.

I tak i nie

Mam bardzo mieszane uczucia względem tego produktu. Na plus: na moje sianowate na końcówkach włosy działa rewelacyjnie - wygładza włosy i czyni je sypkimi, błyszczącymi, ponadto nie obciąża włosów, a to rzadkość w tego typu produktach, olejek jest wydajny i dobrze opakowany, zaopatrzony w pompkę. Na minus: wolę opakowania szklane ze względu na lepszą możliwość recyklingu lub możliwość wykorzystania powtórnego buteleczki, SKŁAD JEST TRAGICZNY (olejki o których mówi producent znajdują się na samym końcu składu, co znaczy, że w kosmetyku jest ich znikoma ilość no i zawiera BHT, który uznany jest za kancerogenny!!!). Słowem fajnie, że działa, ale wyrzuciłam po zerknięciu na skład.

Idealny produkt do puszących włosów.

Kupiłam olejk w ciemno, za bardzo nie wierzyłam aby drogeryjny produkt zrobił coś rewelacyjnego z moimi puszącymi włosami. Ale za takie pieniądze efekt jest bardzo zadowajający. Większość tego typu produktów bardzo obciążała moje włosy, przez co bardzo szybko się przetluszczały. Olejek jest super, bo rzeczywiście wygładza, a przy tym włosy maja bardzo ładny, błyszczący wygląd.

Najlepsze serum, tak po prostu

Mam włosy długości za łopatki, czasem dłuższe jak się zapuszczę ;-) . Ale przede wszystkim puszące się, suche, wysokoporowate i skłonne do łamania oraz rozdwajania, dlatego serum sylikonowo-olejowe, to dla mnie najwyższa konieczność po każdym myciu. Sylikony dla ochrony i wygładzenia, a dodatek olejków dla dodatkowej pielęgnacji. Właśnie takie wybieram najczęściej.

Serię Magiczna Moc Olejków od L'Oreal znam i bardzo lubię, dlatego nawet nie zastanawiałam się kiedy w internetach wypatrzyłam boks z kiloma kosmetykami właśnie tej serii. Serum stosowałam na wilgotne jeszcze włosy, bo w ten sposób u mnie spisywało się najlepiej. Na suchych włosach nie dawało już takich efektów.

Serum Elseve, to lekka, olejkowa konsystencja o cudownym zapachu - słodkim, kwiatowo-orientalnym. Zapach jest wyrazisty i przez jakiś czas utrzymuje się na włosach, zwłaszcza spiętych, ale absolutnie nie jest to aromat, który by męczył. Serum jest praktycznie bezbarwne.

Na moje włosy (średniej długości, grubości i gęstości) wystarczyły 2 pompki, więc przy pojemności 100 ml kosmetyk wystarczył mi na wiele miesięcy stosowania. Serum jest lekkie, fajnie się wchłania i nie obciąża włosów. Nawet jeśli przesadzi się z ilością i na początku pasma wydają się tłuste, to po chwili ta tłustość wnika we włosy. Serio, serio.

I mimo swojej pozornej lekkości jest to naprawdę świetne ochronno-odżywcze serum. W dużym stopniu wygładza włosy, nadaje im blasku i urody, a dzięki temu również ułatwia rozczesywanie. I doceniałam to zwłaszcza, kiedy ze zmęczenia albo braku czasu rezygnowałam z użycia serum. Czesanie wtedy już nie szło tak gładko, a to dla mnie wyraźny znak, że kosmetyk spełnia swoje zadanie.
Poza działaniem ochronnym dopełnia on także pielęgnację. Moje wysokoporowate kłaki kochają oleje, a serum dzięki swojemu składowi sprawiało, że włosy utrzymywane były w dobrym stanie i nie był to tylko efekt optyczny. Podczas regularnego stosowania na końcówkach robiły mi się urocze i gładkie sprężynki. Włosy mniej się niszczyły i były bardziej elastyczne.

Skład, to oczywiście sylikonowa baza z dodatkiem olejków - kokosowego, słonecznikowego, sojowego oraz ekstraktów - z rumianku, kwiatu lotosu, kwiatu lnu, kwiatu gardenii tahitańskiej, kwiatu róży.
Dla mnie na duży plus, ponieważ lubię kiedy serum zawiera coś więcej, niż tylko sylikony.

Serum znajduje się smukłej, plastikowej butelce z wygodną pompką, która idealnie dozuje produkt aż do samego końca. Pompka ma możliwość blokady, dzięki której serum wszędzie ze mną podróżowało i nigdy nic się nie wylało. Butelka jest przezroczysta, ale wykonana z tworzywa zabarwionego na (powiedzmy) złoto.

Dostępność bardzo dobra, a w Rossmannie produkty tej serii często można dorwać w promocji, więc i cena tak nie boli. Zwłaszcza, że jest to kosmetyk dobrej jakości oraz sporej wydajności.
Ja generalnie polecam całą serię (olejek w kremie ♡♡♡), a do serum wrócę po zużytkowaniu swoich zapasów.

Cudo

Jest to mój pierwszy olejek do włosów, który kupiłam a w międzyczasie kupiłam jeszcze dwa inne ale zdecydowanie ten z nimi wygrywa i to po niego częściej sięgam. Olejek w poręcznym opakowaniu o fajnej Konsystencji i przyjemnym, delikatnym zapachu. Świetnie mi się sprawdza i co ważne faktycznie działa, włosy są przyjemnie miękkie, cudowne w dotyku i nie obciążone.

Dla mnie świetny

To jest pierwszy olejek do włosów, który faktycznie nawilża mi i włosy i końcówki, a nie sprawia że włosy wyglądają na nieumyte. Przepięknie pachnie, jest bardzo wydajny. Polecił mi go mój fryzjer, jako produkt podobny do tych z wyższych półek, a jednak w normalnej cenie. Udało mi się go kupić na promocji w Hebe. Jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądają moje długie i farbowane na blond włosy. Nie mam ich suchych jak lalka Barbie, a wręcz nawilżone i lśniące

Gładkie włosy

Bardzo fajny olejek. Jest naprawdę bardzo wydajny. Na moje włosy wystarczy jedna pompka, by nie przesadzić i uzyskać optymalny efekt. A optymalny to znaczy, że włosy po nim są błyszczące, gładkie i dociążone. Nie są posklejane, ani przetłuszczone. Często też stosuję go jako zabezpieczenie przed wysoką temperaturą suszarki lub przed uszkodzeniami np. na noc. Szkoda jednak, że efekt jest widoczny tylko po zastosowaniu produktu. Natomiast po użyciu nawet włosy rozjaśniane wyglądają zdrowo.

Dobry

Dobry po umyciu włosów. Pomocny przy rozczesywaniu choć nie daje jakiegoś super nawilżenia czy blasku włosom, może troszkę je wygładza. A co jest najlepsze w moim przypadku włosów tak dobrze nie nawilży natomiast dłonie (po nałożeniu na wlosy i nie zmyciu olejku) idealnie.

Jeden z nielicznych

Mam okropny problem z doborem odpowiedniego olejku do swoich wlosow. Poniektorych robia sie sztywne, suche i matowe, po innych wrecz jak u lalki. Tu jest wrecz odwrotnie - moje wlosy blyszcza, sa odzywione i nie sklejaja sie. Przy odpowiedniej pielegnacji sa naprawde piekne a uzywanie go na koncowki wspaniale zapobiega ich rozdwajaniu i lamaniu sie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i przynajmniej wiem, ze jest jeden taki eliksir, ktory pomaga moim wlosom.

Dobry!

Bardzo lubię ten olejek! Głównie za to, że fajnie działa na końce moich włosów i dociąża je. Wyglądają na zadbane i miękkie. Niestety efekt jest doraźny, tylko po nałożeniu, nie utrzymuje się i nie pielęgnuje włosów, więc nakładam po każdym myciu.

Nie wiem czy magia, ale działa

Olejek jest zapakowany w plastikowe opakowanie z pompką, ułatwia to odmierzenie odpowiedniej ilości.
Stosuje go na końcówki zaraz po umyciu, około dwie pompki, trzeba znaleźć odpowiednią ilość dla siebie żeby nie obciążyć włosów.
Włosy są zdecydowanie gładsze i mniej napuszone.
Olejek ma przyjemny zapach, który się utrzymuje na włosach.